X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu to dopiero walka o pomoc się zaczęła widzę..
    ale trzeba coś w koncu zrobić bo się zajebutasz przy Gabrysiu sama
    a jesteś sama bo mama źle się czuje.. przecież nie bd przy nim latać też ;/
    musi zrozumieć swój błąd...

    że też jeszcze ta siostra podgrzewa sytuacje.
    Z jednej strony nie odsuniesz ją całkowicie od małego..
    bo jednak zawsze będzie się kręcić koło was, no ale
    nie może dojść do tego że na nią ma czas, a na was nie ;/
    wolne żarty.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dokladnie, ja też mam oliwkę w razie W.. ale planuje mleczko uzywać,bo jak skóra jest odpowiednio sama z siebie nawilżona i jeszcze oliwka która może ale nie musi zatyka pory itp to już całkiem lipa bo ufajdany ręcznik, ubranka.. a mleczko szybciej sie wchłania, bynajmniej u mnie na ciele :)
    i ciuszki brudne i wsio .. lepiej mleczko :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka to pewnie na kupkę.. jak zrobił się czerwony i zwinięty..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 19:03

    cl2sjfv.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    i ciuszki brudne i wsio .. lepiej mleczko :)
    dokładnie :) bo jest delikatniejszy, a oliwka wydaje mi się że zamyka tą skórę tą barierę konkretnie.. jest nawilżona ok.. ale nie oddycha chyba jak trzeba, a po co ją aż tak nawilżać jak nie ma problemu
    czytałam że warto użyć jej własnie przy tej ciemnieniuszce czy jakoś tak i przy bardzo suchej skórze na kolankach i łokciach i koniec.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie zdzwiił tekst męża Grosia naszego że jakby jej sie coś stało to ona sie dobrze zaopiekuje małym :O

    no sorry...
    ja przy wyborze chrzestnej nawet nie myśle w sposób czy ona sie zaopiekuje moim dzieckiem jakby mnie sie coś stało :O
    a od czego jest ojciec ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Lubie za pesel ;)


    A tak robił synek koleżanki jak chciał mocno pierdnąć: zwijał się w kuleczkę i robił czerwony :)
    Nie mam pojęcia co mu było,ale kupki nie zrobił.Myślałam ze to chwilowy bezdech był bo aż sztywny był



    relgh371ly1mtto9.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Mój coś pod brąz, ale jedna seria pewnie, bo środek ten sam :)

    teraz bym chciała postękać, potem to pewnie odwołam :D
    oj odwołasz przy mdłościach jak się zacznie :D
    mówią że ciąża nie choroba.. ale daje nieźle w gaźnik organizmowi.. zazdroszczę tym co nie mialy ani mdlosci, ani bełtów i podziwiam te które śmigają do samego konca do pracy :D

    no może to i brąz jakiś :D cieżko określić tą barwę :)
    mialam niestety z nim problem na samym początku, nie nacieszyłam się nim bo za kilka dni od zakupu już do serwisu poszedł, wymienili dwie części i jak na razie odpukać od ponad 2 lat mam spokój :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dokładnie :) bo jest delikatniejszy, a oliwka wydaje mi się że zamyka tą skórę tą barierę konkretnie.. jest nawilżona ok.. ale nie oddycha chyba jak trzeba, a po co ją aż tak nawilżać jak nie ma problemu
    czytałam że warto użyć jej własnie przy tej ciemnieniuszce czy jakoś tak i przy bardzo suchej skórze na kolankach i łokciach i koniec.
    ja to w ciuszkach które odkupiłam dostałam bluzke i czapeczkę z żółte plamy.. a miały być bez plam .. mi to wygląda na plamy po oliwce a rzeczy są do wyrzucenia bo są ochydne... bluzka jeszcze bo po domu ubiorę śpiochy na to i nie bedzie widać ale czapeczka na nic sie przyda ...

    i tłuste dziecko potem cały czas i wsio dookoła tłuste.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 14:13

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka ja przezyłam chwile grozy z zachłyśniecie Małego własną śliną..tez był sztywny, fioletowy, zero odechu..nigdy wiecej! strasznie sie boje takich wypadków, Myslałam ze umre, chcialo mi sie płakać, od razu przesła mi przez głowe myśl co ja bym bez niego zrobiła, o straszne
    teraz obserwuje go jak płacze, gada coś, itd bo nie chce powtórki z rozrywki. I oczywiscie kłade na jednym badz drugim boczku, rzadko kiedy na pleckach a jesli juz to jak jest juz długą chwile po jedzieniu, odbity, przetrawiony itd :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku zgadzam się pod twoimi słowami...

    a co do smoczka to widocznie musi go mieć.
    lepsze to niż ulewanie i dolegliwosci trawienne, brzuszek nie cierpi.
    a on sobie pociumka jak trzeba :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oliwkuje tylko głowke, bo nie chce zeby ciemieniuche miał :) a ciałka nawet nie kremuje, bo kąpie Go w oillanie 2w1 i on już natłuszcza, wiecej nie trzeba :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam smoka będe dawać bo po co się męczyć a kiedys cały czas dawano smoki i było ok . Oczywiście nie jestem za żeby dziecko 2,3 lata ze smokiem latało ...


    co do kładzenia na boku .. czy dziecko można kłaść na boku od pierwszej chwili po urodzeniu ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja oliwkuje tylko głowke, bo nie chce zeby ciemieniuche miał :) a ciałka nawet nie kremuje, bo kąpie Go w oillanie 2w1 i on już natłuszcza, wiecej nie trzeba :)
    ja będę kąpać w Ziajce.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja to w ciuszkach które odkupiłam dostałam bluzke i czapeczkę z żółte plamy.. a miały być bez plam .. mi to wygląda na plamy po oliwce a rzeczy są do wyrzucenia bo są ochydne... bluzka jeszcze bo po domu ubiorę śpiochy na to i nie bedzie widać ale czapeczka na nic sie przyda ...

    i tłuste dziecko potem cały czas i wsio dookoła tłuste.. :/
    ja czytalam na forach wlasnie skąd te żółte plamy są to głównym winowajcą była oliwka, ale też i ulewanie dziecka itp..
    bo mam ciuszki po sis męża i niestety niektóre kaftaniki ucierpiały nieźle, ale kazde ubranko mi sie przyda, szkoda wyrzucac :) bo na codzien to tam moze byc i z przebarwieniem :)
    ale lepiej zapobiegać temu, ulewania nie cofniesz, ale oliwkę mozna nie uzywać :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja oliwkuje tylko głowke, bo nie chce zeby ciemieniuche miał :) a ciałka nawet nie kremuje, bo kąpie Go w oillanie 2w1 i on już natłuszcza, wiecej nie trzeba :)
    no slyszalam ze jest super ten olian :)
    u mnie to się dopiero okaże w praniu co ja tam będę używać :D
    bo jak na razie jestem zielona ale nie wyobrażam sobie dziecka całego wysmarować oliwką a potem owijać ją w ręcznik :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Marcel śpi na pleckach,nóżki sobie wyciągnie ,rączki do góry i spiocha a matka chodzi i zaglada czy oddycha,w nocy tez wstaje i zerkam na niego bo potrafi spać po 6godz bez budzenia,ostatnio spał od 23ej do 9ej rano,nie wiem czy to normalne ale juz latałam z termometrem i mierzyłam czy nie ma gorączki



    relgh371ly1mtto9.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    ja czytalam na forach wlasnie skąd te żółte plamy są to głównym winowajcą była oliwka, ale też i ulewanie dziecka itp..
    bo mam ciuszki po sis męża i niestety niektóre kaftaniki ucierpiały nieźle, ale kazde ubranko mi sie przyda, szkoda wyrzucac :) bo na codzien to tam moze byc i z przebarwieniem :)
    ale lepiej zapobiegać temu, ulewania nie cofniesz, ale oliwkę mozna nie uzywać :)
    na tej czapeczce to na bank oliwka .. zostawię po domu ale szkoda o niszczona strasznie..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja tam smoka będe dawać bo po co się męczyć a kiedys cały czas dawano smoki i było ok . Oczywiście nie jestem za żeby dziecko 2,3 lata ze smokiem latało ...


    co do kładzenia na boku .. czy dziecko można kłaść na boku od pierwszej chwili po urodzeniu ?
    W szpitalu kładli odrazu na boku,i tak też mały spał na początku



    relgh371ly1mtto9.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka a co używasz do noska na katarek i kozice ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2244 2245 2246 2247 2248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ