X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Z niecierpliwością czekam by moja ciąża też była już na tym etapie co u was ;) strasznie mi się dłuży...mdłości nie mam więc apetyt aż zanadto dopisuję, macie jakieś sposoby na poskromienie hormonalnego apetytu ? Dziecko nie potrzebuje jeszcze więcej energii z mojego jadłospisu, ale mój brzuch tego nie rozumie :/ piję minimum 1,5l wody źródlanej dziennie więc to nie tu leży problem ;)
    kochana powiem tyle jedz póki możesz bo mdłości mogą Cie nawiedzić .. u mnie koszmarne zaczęły sie w 8 tc .. mam nadzieje, że ciebie one ominą ale korzystaj z jedzenia póki możesz bo potem nic nie przełkniesz .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    hej, witam Was....


    u nas od kilku dni jazda na całego...

    jestem na najlepszej drodze z mezem do rozwodu.... oddalamy sie od siebie, poroznilo nas wiele rzeczy......

    :(
    kurde co to się dzieje, że jak jest wsio ok a maluszek przyjdzie z mamą do domku to sie wszystko wali :(

    mam nadzieje, że wszystko się u Was poukłada :/

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Czym sie roznia te dzidziusiowe proszki od normalnych?
    niby mniej chemii i alergenów.
    http://www.srokao.pl/2013/04/analiza-proszki-i-pyny-do-prania.html

    tu ładniej wytłumaczone :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy czy te mleczko nawilżające z nivea baby zamiast oliwki mogę stosować ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Hej ;)

    Karolka22, no niestety tak to z lekarzami jest. I nie tylko na NFZ ale prywatnie również, że na hasło "nie możemy zajść" rozkładają rączki i za bardzo nie pomagają. Jeśli chodzi o ten przysłowiowy rok starań żeby zacząć działać to kto udowodni kiedy zaczęłaś? Nam skierowanie do poradni leczenia niepłodności wypisał internista. Dwa lata od ślubu, regularne współżycie i nic i poprosimy takie i takie skierowanie, u nas dodatkowo poparte badaniem męża które wyszło poniżej norm. Ale podejrzewam, że i bez tego byśmy dostali. Całe szczęście nie musieliśmy z niego skorzystać bo właśnie w tym momencie udało się zajść.

    Mizzy, miałam dać znać - wczorajszy kurczaczek z nutą cytrynową wyszedł pyszny i wreszcie nie suchy :)

    A ja jestem po badaniu glukozy. Pobieraną krew miałam 3 razy. Raz przed piciem glukozy, drugi raz po godzinie, i trzeci raz po kolejnej. Całkiem ładnie mi pobrały więc siniaków nie mam. Pozwolili mi wcisnąć połówkę cytryny więc wypicie też nie było takie straszne. Po około godzinie od wypicia czułam się najgorzej w sensie było mi mdło i jakoś głowa zaczęła boleć ale przeszło. Także glukoza z głowy, wynik późnym wieczorem.

    Miłego dnia! :)
    och to muszę spróbować tego kurczaka :D
    ale dziś bd mieć leniwy obiad bo byłam na zakupach i nie chce mi sie nic robic :D a mam jeszcze prasowanie przed sobą :)
    dobrze że już masz tą glukozę za sobą...

    ja już o NFZ nic nie mówię.. masakra na moje okolice.. prywatnie to już inna bajka.

    Z. lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile kosztuje badanie krzywa cukrowa ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Z niecierpliwością czekam by moja ciąża też była już na tym etapie co u was ;) strasznie mi się dłuży...mdłości nie mam więc apetyt aż zanadto dopisuję, macie jakieś sposoby na poskromienie hormonalnego apetytu ? Dziecko nie potrzebuje jeszcze więcej energii z mojego jadłospisu, ale mój brzuch tego nie rozumie :/ piję minimum 1,5l wody źródlanej dziennie więc to nie tu leży problem ;)
    ja to oszukiwałam się a to owocami, jogurtami, waflami ryżowymi, biszkopty, jadłam mniej a częściej :)
    ale potem dopadły mnie mdłości cholerne i ledwo zylam.. a posiłki to była katorga :< minie ci szybko.. ja nie pamiętam jak szybko mi zleciało :D dopiero co pamietam jak test robilam a tu zaraz rodzę :O

    Fatim lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawienie się dziecka to trudny moment dla związku, ale to minie. Musicie się dotrzeć na nowo, oswoić z nową sytuacją i nauczyć się rozmawiać. Będę trzymać kciuki Groszku :)

    Monia mi się wydaje, że będę należeć do tej nielicznej grupy szczęściar, które mdłości ominą ;) w pierwszej ciąży (mojego Aniołka) mdłości miałam już w 5 tygodniu a teraz nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 12:15

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku to na pewno chwilowy kryzys.. ja też ostatnio po tej aferze miałam głęboko w nosie ich wszystkich w tym domu....
    na pewno będzie dobrze, jesteś przemęczona kochana..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Mizzy czy te mleczko nawilżające z nivea baby zamiast oliwki mogę stosować ?
    a zaraz looknę :) a masz linka do niego jak mniej wiecej wygląda?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim tego Ci życzę ale ja też tak się nastawiąłma ;-) Pierwszą córkę urodziłam 12 lat temu, objawów zero, mdłości nic - stan idealny. A teraz? Od 8 tygodnia leżałam i płakałam, że chcę żeby to się skończyło. Nie wymiotowałam tylko mdłości takie miałąm, że nie nadawałam sie do niczego ;-) Mięły jakos całkowicie ok 12-13 tygodnia ;-)

    Fatim lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś a jak mała?
    no każdy ma inny próg bólu chyba, ale może ma poranione sutki itp.. i ból niezły
    a załatwić się można w jedną chwilę ;/
    mam nadzieje ze moja mała bd ładnie współpracować i mi takiej niespodzianki nie zrobi :)

    Złota trzymam kciuki za wizyte, ale widzę że wykres to masz ładny.. temp blisko siebie na podobnym poziomie :) ciekawe jak "tam na dole" jaka reakcja jest.. czy tak ładnie się zapowiada jak z wykresem :) OBY :)


    Rudasku a jak mały na smoczek? odpoczywasz troszkę?

    Anutka a jak mała? wcina? :) grzeczna?

    dziś wydziwiałam z samochodem aby nie wjechać w błocisko na podwórku.. aż do podziwu że nie uszkodziłam auta hahahha :D jednak dobry ze mnie kierowca :D
    a mąż aby patrzył i się chichrał, mądrala :D
    ale potem jaki zadowolony :D :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    hej, witam Was....


    u nas od kilku dni jazda na całego...

    jestem na najlepszej drodze z mezem do rozwodu.... oddalamy sie od siebie, poroznilo nas wiele rzeczy......

    :(

    Groszku, nie wiem co Was poróżniło, ani nie znam Waszych charakterów, nie jestem, nie byłam i pewnie nie będę w ciąży,ale nie rozumiem, jak można się kłócić mając w domu swoje dziecko. Zrobione wspólnie!

    To jest Wasz wspaniały czas, czemu robicie z tego problem? czy to warto się denerwować? Przecież to dziecko to wszystko czuje i nie jest mu dobrze, jak rodzice się kłócą.

    Spójrzcie na siebie z boku i pomyślcie, co byście tym ludziom powiedzieli, można dojść do zaskakujących wniosków.


    Mam nadzieję, ze wszystko się ułoży i znów będziecie szczęśliwym małżeństwem.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42427
    chyba to :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddddddddddd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 16:13

    relge6yd309xm1zq.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu tule cie mocno i rozumiem Twoje zdenerwowanie :( trzymaj sie mocno i bądź dzielna, mam nadzieje, że się ułoży :( ale fatalnie zachowuje sie Twój maż :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuuu to nieźle gorąco się zrobiło.

    ale mimo wszystko że mu wyrzygałaś to się nie wysilił żeby ci pomóc?
    żeby kupić te cholerne pieluchy? cokolwiek?
    nie dziwię ci się bo jednak polegasz na nim i to on powinien skakać koło was..
    przeciez ty jesteś zablokowana, karmisz, przeiwjasz itp

    ja bym nie zmieniła zdania co do kuzynki i jeszcze poczekała aż sytuacja się uspokoi... widać że tam tą zabolało to nieżle takie wyróżnienie..
    ale teraz to emocje rządzą itp

    widzę ze racjonalnie to on nie mysli..
    jak bd siostra to dopiero ci pomoże?
    śmieszne że aż boli.

    Milczałabym jak cholera skoro słowa nie pomagaja..
    a mama w razie co moglaby ci zrobic zakupy? pomóc? cokolwiek?

    musi dotrzeć do niego że to WY JESTEŚCIE NAJWAŻNIEJSI.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 12:34

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42427
    chyba to :)
    spokojnie możesz używać, ma dobry skład, aby jeden paraben ale jest go strasznie mało.
    ja w ogóle uważam że lepiej używać mleczko niż oliwkę..
    potem ubranka na tym nie ucierpią i nie zżółkną.. nawet jak je wypierzesz to jak bd leżeć w szafce to potrafią ci się spieprzyć własnie po tej oliwce.
    lepsze jest mleczko, szybciej się wchłonie i ogarnie temat.

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddddddddd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 16:13

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    My dzisiaj już coraz lepiej-odpukać :) cyc i sen i kupy w końcu :)
    Będziemy w gazecie naszego miasta,dzisiaj sesja była :) jesteśmy troche żòłte ale w normie i oby tak zostało to jutro do domku ;)
    Livia oby w domu tak było jak dzisiaj to będzie super:)
    Monia mąż o niebo lepiej w końcu! Pomaga nam,dzisiaj z racji na ta grype to jedzie na zakupy już do domku i kilka moich spraw załatwia :)
    Mamy sale gdzie jestesmy z dziecmi i akurat we 3 bylysmy,teraz juz we dwie a pierwsza dobe bylam sama z Polą;) normalnie goscie mogli przychodzic wczesniej do sali :)

    Zetko to glukoza za Tobą,to teraz juz z gòrki ;)
    Fatim jeszcze niedawno sama tak mowilam i co? Masakra kiedy zlecialo! :o
    Złota czekam na wieści!!! Trzymamy kciuki!
    Mizzy <3 jak tam,jakieś bôle cos zapowiada?
    Groszku nie wiem co powiedziec...jestem w szoku...moj to tylko czeka by mi ulżyć i pomoc...ehh...nie denerwuj sie:*

    Pozdrawiam wszystkie ;)

    Z. lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 2242 2243 2244 2245 2246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ