X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwietniu 2014 na clo mialam endo w 9 dc 5,2mm i pechezyki do 7mm. W 15 dc pecherzyki 16 mm, dwa i pekly. Moze sie kiedys uda.

    Anutka, mizzelka lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam za wysoki wynik glukozy po 2 godzinie :(

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ech Groszku ciężki typ sie zrobił z tego Twojego męża...

    nie tylko Ty chciałaś dziecko ale oboje....
    co on sobie myśli ,że jego obowiązki się kończą na zrobieniu dzieciaka i koniec ? na bycie "tatą" trzeba sobie zasłużyć , to nie jest ot tak sobie !!!

    Mizzy dzięki za opinie mleczka .. w Lidlu była promocja 13 z groszem to sie skusiłam , a oliwkę kupię mała jakby trzeba było czy ciemieniucha sie pokazała czy coś ..

    Anutka szczepiliście zwykłą czy tą ileś w 1 ?

    wyobrażam sobie jak cięzko patrzc jak mała płacze ..
    ja zawsze mówiłam, że jak kiedys bede miała córkę to dam jej zrobić szybko kolczyki jak będzie malutka jeszcze ale teraz sie wycofuje :P nie umiałabym :P
    Zwykla 3 klucia plus rotawirusy doustnie...
    I tak byl krzyk a te iles tam w 1 sa falerne czasami

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Odebrałam dzisiaj pesel małego,teraz juz jest pełnoprawnym obywatelem :)

    Wczoraj mi serce prawie stanęło,tzrymałam małego i nagle zrobił się czerwony jak cegła i skulił się w kulke,tak sie wystraszyłam że zaczełam nim potrząsać i przeszło mu.Nie mam pojęcia co to było ale mało nie umarłam
    Moja tez tak nieraz ma i slusznie potrzasaj zeby sie "odblokowala". Nic sie nie dzieje, skurcz brzuszka, wzdecie, bolacy baczek... Sama nie wiem co to jest ale mija

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Mizzi, tak daje mu usoakajacza bo marudzi, nie tyle płacze co marudzi, szuka cyca itd...a cyca nie dam czesciej niż co 2h bo jak daje wiecej to On pije i potem ulewa albo wymiotuje tak jak wczoraj, nie dość, ze mnie obrzygał to jeszcze R,.,,
    Kurde, Gorszku, nie wiem co napisać..Czemu On sie tak zachowuje, przecież nie jest dzieckiem. Chyba ślub braliscie z milosci, nie przymusu..Dziecko tez chcieliście oboje, czy tylko Ty a On miał być maszynką potrzebną do tego- no na pewno nie! wiec o co mu chodzi. Czy On nie widzi ze sie meczyłaś nie dość, ze w ciazy przez 9 mcy to jeszcze teraz, Dziecko to nie zabawka ze wyłaczysz, wyciagniesz baterie. Potrzebuje opieki non stop, nawet jak śpi..do jasnej cholery- o co mu chodzi. Z chrzcinami też dojebał równo! siostre jego chyba tylko, zeby statystą była w kosciele i robiła super mine na zdjęciach, a i tak postawić ją z boku zeby dobrze było wyciąć. U mnie raz padła propozycja siostry R- tyle, ze Ona jest oki, ale On ma jeszcze 2 braci a ja tylko jedna siostre, wiec nawet nie bylo mowy zeby moja siostra nie trzymała Małego. tyle ze moj R wymyslił, ze mozną tak zrobić zeby byly dwie matki chrzestne zamiast ojca i chciał dwie dziewczyny, ale ja stiwredziłam ze nie bedziemy lesb przed ołtarzem z naszych siostr robic :) zaczał sie smiać i temat skończony :)
    Jejku to ja nie moge na nic narzekać. R strasznie mi pomaga choć tez na poczatku ja latałam kolo Małego i jego, kolacja, poprasowałam itd, cały czas na nogach i w weekend dałam mu Małego rozdarciucha i zajmował sie nim, przekonał sie ze nie jest tak prosto dziecka uciszyć, nawet smokiem:)
    Jest Kochany, nie moge powiedzieć..wczoraj zajmował sie Małym a ja sobie zrobiłam spa...wypożyczyłam łazienke na pół godzinki a Oni sobie jakoś radzili :) aaaaa i powiem WAm, ze tak mi sie chce seksu ze szok :) Myslałam ze wczoraj R zgwałce..no ale cóż, dół nieczynny, za cyca też nie ma jak złapać bo Go zaleje :) hehehe wiec lipton straszny :)
    Dzisiaj pediatra mowila ze ulewania dosc duze a nawet wymioty sa normalne po 4 mca zycia i jak dziecko przybiera na wadze to nie ma powodu do niepokoju

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Rudasku albo kolka, albo nie wiem, a brzuszek ma napięty? miękki?

    Kolka nie raczej bo wtedy nie przestaje płakać, a nasz przestaje, i jak mu sie cosuwidzi to znów, brzuszek miekkie, kupki i pierdziochy ida :) zasnał mi na brzuchu na ok 20 min, obudził sie i znów ryk. Wzielismy Go do kąpieli, w kąpieli anioł...ale po znów jazda. po kąpieli dałam cyca i zaczał kimac oczywiscie ze smokiem...spi póki co, zobaczymy co bedzie w nocy, Nie wiem skad On ma ten płacz, taki spazmatyczny ze nawet smoka czy cyca nie łapał, tak szeroko buźke otwieral itd....no brak mi sił jak to widze, a najgorsze bedzie jak jeszcze mu łzy zaczną leciec, poki co jeszcze ich nie ma....

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    czytałam na lutówkach chyba dziś akcje z zachłyśnięciem się malucha jednej dziewczyny... i boje sie czy dam rade zająć się małym .. to taka krucha istotka <3
    Dasz rade, ja nie umialam pampra zmienic a teraz majtam dzieckiem na prawo i lewo. Matka wie co robic :-) i poczytaj o pierwszej pomocy, ja z mezem teoretycznie wiemy co robic. W szpitalu tez uczyli.

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja oliwkuje tylko głowke, bo nie chce zeby ciemieniuche miał :) a ciałka nawet nie kremuje, bo kąpie Go w oillanie 2w1 i on już natłuszcza, wiecej nie trzeba :)
    Nam poradzona smarowanie ciekla patafina. Rewelacja, super pachnie i ja mam delikatne rece :-)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Kolka nie raczej bo wtedy nie przestaje płakać, a nasz przestaje, i jak mu sie cosuwidzi to znów, brzuszek miekkie, kupki i pierdziochy ida :) zasnał mi na brzuchu na ok 20 min, obudził sie i znów ryk. Wzielismy Go do kąpieli, w kąpieli anioł...ale po znów jazda. po kąpieli dałam cyca i zaczał kimac oczywiscie ze smokiem...spi póki co, zobaczymy co bedzie w nocy, Nie wiem skad On ma ten płacz, taki spazmatyczny ze nawet smoka czy cyca nie łapał, tak szeroko buźke otwieral itd....no brak mi sił jak to widze, a najgorsze bedzie jak jeszcze mu łzy zaczną leciec, poki co jeszcze ich nie ma....
    Moja zachowuje sie identycznie jak nie moze zrobic puerdziocha robi z wysilkiem i placzem, mija pi chwili a kapiel pomaga bo jest ciepla woda na brzuszku

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 lutego 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Biedroneczka, ale mnie obrzydziłaś z tą rurką bleee (szkoda, że przed kolacją tego nie przeczytałam, bo mam wilczy apetyt). Też używałam wody morskiej po operacji nosa Marimer. Polecam od tamtej pory często u nas gości ;)
    Wybacz nie chcialam :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 lutego 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita prosze bardzo przepis: http://codzienneprzyjemnosci.blogspot.it/2012/02/ciasto-drozdzowe-z-budyniem-i-kruszonka.html



    A co do tego wezyka,rurki czy jak to zwał do gilkow to moja kolezanka nie miala zadnych filtrow sam wężyk.Sama pytalam ją o to czy jakby pociagnela mocno to czy by sie najadla to powiedziala,ze tak.Dostala taki w szpitalu jak urodzila,a ta opcja z odkurzaczem to brzmi bardzo drastycznie balabym sie.Wiem,ze to ustawia sie odpowiednia moc w odkurzaczy,ale mimo wszystko nie dla mnie takie eksperymenty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 23:46

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I połowa ciąży za mną! :O :D ale zleciało! :O teraz to już będzie z górki :)

    grypa nie odpuszcza :/ mam ten syrop prenalen, wzięłam apap ale spać przez katar nie mogę :( jeszcze P. chrapie niemiłosiernie :/
    mała od wczoraj ma lenia, coś mało bryka, ledwie kilka razy ją delikatnie czułam :/ a już tak ładnie kopała...

    no i wybraliśmy wózek - Matpol Ibiza czerwony :) niebawem zakupimy :)

    Anutka, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 25 lutego 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry

    Witam się z Marcelkiem na rączkach :)

    Miłego dnia życzymy

    mizzelka lubi tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury wrote:
    I połowa ciąży za mną! :O :D ale zleciało! :O teraz to już będzie z górki :)

    grypa nie odpuszcza :/ mam ten syrop prenalen, wzięłam apap ale spać przez katar nie mogę :( jeszcze P. chrapie niemiłosiernie :/
    mała od wczoraj ma lenia, coś mało bryka, ledwie kilka razy ją delikatnie czułam :/ a już tak ładnie kopała...

    no i wybraliśmy wózek - Matpol Ibiza czerwony :) niebawem zakupimy :)
    Mi tez lecial czas jak szalony ale ostatnie 8 tygodni to jak krew z nosa ;(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Macham łapką w 21 tygodniu już! :D I po badaniach - upuścili mnie krwi! I podczyścili portfel ale co tam ;-) A w piątek wizyta i połówkowe, nie mogę się doczekać :D Dzisiaj meżuś ze statku też schodzi i leci już do mnie :-)

    Złota 9 dc to wcześnie jeszcze, wszystko może się wydarzyć ;-) Wcinaj migdały, czerwone wytrawne winko wieczorem. Ja brałam jeszcze kompleks witamin B i magnez i endometrium podskoczyło mi w kilka dni bardzo ładnie ;-)

    Zetka a ile za dużą tą glukozę masz? Może tragedii nie ma?

    Ale wcigąnęłam pączka z lukrem, za słodki był :/ Tomusiowi chyba jednak smakował bo kica w brzuszku ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 09:22

    Lena87, mizzelka, Z. lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B kompleks? Musze nabyć. Wczoraj wino i migdały były. Nie wiem tylko w jakich ilościach to spożywać :P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kompleks witamin B ;-) Gin mówił, że może pomóc też i nie wiem czy akurat on ale coś pomogło :D

    Złota, żebyś w alkoholizm nie wpadła przez to winko teraz :D Ja piłam kieliszek, dwa... ale ja mam duuuuże kieliszki do czerwonego wina :D A migdały podgryzałam za kazdym razem jak w kuchni bylam to łapałam kilka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 09:45

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Zetko w każdych !!
    aby się odstresować :D

    Ja brałam zwykła witaminkę B6 za niecałe 5 zł listek był ;)


    PS: jeśli chodzi o kieliszki do wina, to ja mam tak ogromne że dwa razy nalałam Mogena do kielicha i już Go nie było .. ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 09:46

    mizzelka, Z. lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć ;)

    Zetko w każdych !!
    aby się odstresować :D

    Ja brałam zwykła witaminkę B6 za niecałe 5 zł listek był ;)


    PS: jeśli chodzi o kieliszki do wina, to ja mam tak ogromne że dwa razy nalałam Mogena do kielicha i już Go nie było .. ;D

    Też mam takie duże. Wczoraj wypiłam dwa i chyba więcej nie dam rady, bo wpadnę w alkoholizm :P

    Lena87, mizzelka, livia30 lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Mam za wysoki wynik glukozy po 2 godzinie :(
    a jaki masz wynik?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 2248 2249 2250 2251 2252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ