X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:09

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Kolka nie raczej bo wtedy nie przestaje płakać, a nasz przestaje, i jak mu sie cosuwidzi to znów, brzuszek miekkie, kupki i pierdziochy ida :) zasnał mi na brzuchu na ok 20 min, obudził sie i znów ryk. Wzielismy Go do kąpieli, w kąpieli anioł...ale po znów jazda. po kąpieli dałam cyca i zaczał kimac oczywiscie ze smokiem...spi póki co, zobaczymy co bedzie w nocy, Nie wiem skad On ma ten płacz, taki spazmatyczny ze nawet smoka czy cyca nie łapał, tak szeroko buźke otwieral itd....no brak mi sił jak to widze, a najgorsze bedzie jak jeszcze mu łzy zaczną leciec, poki co jeszcze ich nie ma....
    a może to forma zwrócenia uwagi :) nie wiem sama :D ale mam nadzieje że się nauczę wszystkiego z czasem i ogarnę moje dziecko :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Nam poradzona smarowanie ciekla patafina. Rewelacja, super pachnie i ja mam delikatne rece :-)
    muszę się skusić na nią :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Moja zachowuje sie identycznie jak nie moze zrobic puerdziocha robi z wysilkiem i placzem, mija pi chwili a kapiel pomaga bo jest ciepla woda na brzuszku


    Kurcze ANutka moj robił pierdziochy tylko z kupa bylo ciezko...w nocy tez była mała wojna ale z rana cały pampers zesrany i juz inaczej sie zachowuje, wiec mam nadzieje, ze dziś da mi troche pożyc..bo wczoraj od 16 masakra...dobrze,, ze choć noc w miare w miare przezylimsy :)

    a tak w ogóle to DZIEN DOBRY BARDZO :):)

    Anutka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    a może to forma zwrócenia uwagi :) nie wiem sama :D ale mam nadzieje że się nauczę wszystkiego z czasem i ogarnę moje dziecko :D

    tak myslałam przez chwilke ze moze chce zainteresowania, ale niestety coś GO bolało, pręzył sie, czerowny jak burak, do tego taki niemilosierny ryk, całkiem inny od zwykłego płaczu. Troche przycichł w kąpieli a potem znów.
    no i cyc co 2h dziś..a od 5 impreza- oczy jak 5zł i koniec...nie wazne ze matka ledwo dycha:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widocznie coś z brzuszkiem skoro się tak prężył, może tak jak Anutka pisze że kąpiel uspokoiła..

    Oj ten Staś mały rozrabiaka :) ale skopał mamusię przed i teraz też daje Jazzu :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)

    u mnie przeziębienie nie odpuszcza , czosnek zaczyna sie poddawać a ja wraz z nim, noce nieprzespane bo noc zatkany w ustach kapeć wrrrrrrrrrrrrrrrr

    Złota 9 dc to za wcześnie .. spokojnie urośnie :) ja na clo biorąc 2-6 dc miałam przyjść na monitoring najwcześniej ok 11-12 dc a owulki miałam ok 16-17 dc. spoko podrośnie i będzie dorodna owula i cudny brzdąc :)
    właśnie też brałam magne b6 zapomniałam dodać :)

    wczoraj mała tak słodko kopała :D

    wyobraźcie sobie, że dziś teściowa dała nam do zrozumienia, że za długo spaliśmy (mąż chodzi na rano wstaje o 5 , a dziś wyjątkowo ma na popołudnie i wstaliśmy o 8.30) - i tragedia bo robota czeka ...
    przez 2 dni byłam "głucha " na jej teksty, olewałam, chciałam być miła i zapomnieć o jej jazdach , ale zwyczajnie się nie da !!!!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 10:07

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Zetka a ile za dużą tą glukozę masz? Może tragedii nie ma?

    Po 2 godzinie mam 151. Norma jest ponoć do 140... Ech. W piątek mam wizytę u jednego gina, a we wtorek u tego co zlecał mi to badanie. Zobaczymy co dalej...
    Ale raczej glukometr i dieta mnie nie ominie.

    Jedzcie póki możecie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 10:07

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ja się boje, że też będe miała cukrzyce ciążową , choć nikt w rodzinie raczej nie miał , babcia ma ale o na starość ..

    a diety nie wytrzymam :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pospałam dziś do 08.00,poszłam do Marcela a on powitał mnie uśmiechem :)

    Zaczełam go przebierać a on obesrany aż po plecy,chyba dlatego tak zacieszał do matki :P

    Zjadł i teraz dalej spiocha a ja mogę sie wziąść za śniadanko

    Z., livia30, mizzelka lubią tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:09

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    kurde ja się boje, że też będe miała cukrzyce ciążową , choć nikt w rodzinie raczej nie miał , babcia ma ale o na starość ..

    a diety nie wytrzymam :P

    Moja babcia też ma właśnie na starość.
    A poza tym nie jestem w żadnej 'grupie ryzyka' z : " wielorództwo, wiek ciężarnej powyżej 35 r.ż, nadciśnienie tętnicze, "duże" (>4kg) dzieci w poprzednich ciążach, nadwaga, obciążenie genetyczne czyli występowanie cukrzycy typu 2 u najbliższej rodziny, przebyta wcześniej cukrzyca ciężarnych, prowadzenie nieodpowiedniego trybu życia."

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale jak z 3 tyg temu robiłam z palca glukometrem z ciekawości to miałam po jedzeniu - czyli zjadłam sniadanie i obiad i dzień prędzej ciastka bo byliśmy na urodzinach - 90 . To chyba nie jest źle. Ale i tak się boje :/

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Po 2 godzinie mam 151. Norma jest ponoć do 140... Ech. W piątek mam wizytę u jednego gina, a we wtorek u tego co zlecał mi to badanie. Zobaczymy co dalej...
    Ale raczej glukometr i dieta mnie nie ominie.

    Jedzcie póki możecie :D
    poniżej 172 to norma dla kobiet w ciąży... :) :) z tego co mi wiadomo. Teraz Magda robiła i tam były takie napisane normy :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Moja babcia też ma właśnie na starość.
    A poza tym nie jestem w żadnej 'grupie ryzyka' z : " wielorództwo, wiek ciężarnej powyżej 35 r.ż, nadciśnienie tętnicze, "duże" (>4kg) dzieci w poprzednich ciążach, nadwaga, obciążenie genetyczne czyli występowanie cukrzycy typu 2 u najbliższej rodziny, przebyta wcześniej cukrzyca ciężarnych, prowadzenie nieodpowiedniego trybu życia."
    ja mam może troche nadwagę ale kurde nigdy cukrzycy nie miałam :O ani cukru powyżej normy :O

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no ale jak z 3 tyg temu robiłam z palca glukometrem z ciekawości to miałam po jedzeniu - czyli zjadłam sniadanie i obiad i dzień prędzej ciastka bo byliśmy na urodzinach - 90 . To chyba nie jest źle. Ale i tak się boje :/

    To chyba nie jest źle.
    Ja ogólnie na czczo mam 68 czyli dolna granica. A widać po glukozie jednak słabo wyszło...

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no ale jak z 3 tyg temu robiłam z palca glukometrem z ciekawości to miałam po jedzeniu - czyli zjadłam sniadanie i obiad i dzień prędzej ciastka bo byliśmy na urodzinach - 90 . To chyba nie jest źle. Ale i tak się boje :/
    Monia Ty sobie cukrzycy ciążowej nie wkręcaj,niepotrzebnie przez to się denerwujesz tylko

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Monia Ty sobie cukrzycy ciążowej nie wkręcaj,niepotrzebnie przez to się denerwujesz tylko
    nie wkręcam ale kurde boje sie tego ...

    Dziewczyny a ile kosztuje to badanie w labo bo też mnie czeka i muszę się psychicznie przygotować na cene :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do norm to faktycznie słyszałam, że są jakieś nowe, zmienione teraz od niedawna :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    To chyba nie jest źle.
    Ja ogólnie na czczo mam 68 czyli dolna granica. A widać po glukozie jednak słabo wyszło...
    czyli i tak nie ma na to reguły , co ma być to będzie , musimy to jakoś pokonać dla naszych maluchów :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2249 2250 2251 2252 2253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ