X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi dla porównania:

    Same body lustrzanki (dokładnie takie jak ja mam):
    http://allegro.pl/nikon-d3200-body-nowe-sklep-gwarancja-24mc-i5345464745.html

    A tutaj cały zestaw, przyzwoity:
    http://allegro.pl/nikon-d3200-18-105-vr-zestaw-2xl-wa-wa-gw-f-vat-i5351585427.html

    Ale serio, jak nie masz zamiaru bawić się fotografią, przysłonami, czasami, światłem i obróbką zdjęć to nie wykorzystasz wielu fajnych funkcji, które ma lustrzanka i lepiej taniej kupić dobrej jakości kompakcik ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie ma takiej opcji :P Nie wiem co by musiało się stać żebym zmieniła zdanie - pierwsze odwiedziny po 2 tygodniach i nie ma zmiłuj. A jak się obrazi to jeszcze dłużej ją przetrzymam :P

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi to nie jest lustrzanka - sprzedający szuka jeleni chyba... To jest aparat kompaktowy, niestety lustrzanki nie kupisz poniżej 1 000 - chyba, że gdzieś używaną dorwiesz okazyjnie. Taka prawda, że ja sam obiektyw do swojej lustrzanki kupuję za 1 600... albo i więcej. Ale potrzebujesz akurat lustrzankę? Są przyzwoite kompakty a jeśli masz kupić lustrzankę i strzelać zdjęcia na ustawieniach "auto" to szkoda kasy wg mnie ;)

    A tak w ogóle to CZEŚĆ :) Rano wstałam i byłam z Majką u fryzjera, przy okazji pstrykałam fotki na zaliczenie z fotografii dokumentalnej i dla dziewczyn w salonie (będą na stronce ich w internecie), później byłam z Remem w szpitalu obejrzeć porodówkę. Wygląda przyzwoicie, położne miłe i konkretne, pokazałam swój plan porodu - większość jest do zrealizowania. Właściwie nie ma tylko kibla i prysznica w salach porodowych, reszta git ;) Po porodzie na oddział i tam odwiedzin nie ma - trzeba wyjść do pokoiku odwiedzin z dzieckiem to w sumie nawet fajnie a poza tym to tylko 2 dni i do domu. Mój mąż biedny wystraszony!!! Mówi, że boi się bo nie wie jak ma się zachowywać :D A ja zamiast się bać to doczekać się nie mogę, nakręcona jestem pozytywnie na ten poród a pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ;)

    Zaraz biorę się za prasowanie ubranek Tomaszka, wczoraj kupiłam jeszcze w tesco dwie pary spodenek i kurteczkę na jesień - przecena na ciuszki 30% na wszystko i nie mogłam się powstrzymać :D Mój mąż zaraz z bratem idzie na piwo więc mam wolną chatę ;)

    Moja teściowa zrezygnowała z sanatorium od 26 czerwca bo powiedziała "że córka rodzi" i trochę mnie tym przeraziła.... Ona chyba nie myśli, że będzie ze mną w szpitalu czy coś??? :O Powiedziałam Remowi o tym i powiedział, że jej wytłumaczy wszystko, że pierwsze odwiedziny dopiero po 2 tygodniach w domu, żadnego szpitala i takich tam... Ufff bo w sumie nie chciałabym, żeby się obraziła ;)

    Madziulka, Marcel boski! Przystojniacha jak nic ;)

    no lepiej niech Rem wyjaśni sytuacje :) żeby było jasno :)

    i takiej opinii potrzebowałam! dziękuję ci bardzo kochana :*
    no wlasnie ja w bajery nie bd sie bawić i tez mnie zdziwiła cena.. a szukałam w opcjach lustrzanki i to wyskoczyło :O
    to bym w bambocha sie zrobiła...

    to tak jak ja pójdę do pepco.. bylam osttanio to juz legginsów takich jej nakupowałam :D a ona rośnie i rośnie :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi dla porównania:

    Same body lustrzanki (dokładnie takie jak ja mam):
    http://allegro.pl/nikon-d3200-body-nowe-sklep-gwarancja-24mc-i5345464745.html

    A tutaj cały zestaw, przyzwoity:
    http://allegro.pl/nikon-d3200-18-105-vr-zestaw-2xl-wa-wa-gw-f-vat-i5351585427.html

    Ale serio, jak nie masz zamiaru bawić się fotografią, przysłonami, czasami, światłem i obróbką zdjęć to nie wykorzystasz wielu fajnych funkcji, które ma lustrzanka i lepiej taniej kupić dobrej jakości kompakcik ;)
    oo faken szit. za drogi interes dla mnie, mąż by mnie z domu wygonił :D :D
    to poszukam w tych normalnych.. tylko tam tez sie nie znam, ughh.
    ale jak cos mi sie rzuci w oczy to ocenisz? :D wolę się dopytac przed zakupem na co zwrocic uwagę.. :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy nie ma to jak opinia progesjonalisty :)

    Z nudów wziełam sie za prasowanie i juz godz stoje i prasuje,jeszcze troche i szaf mi braknie na ciuchy młodego,nie mam już sił dzisiaj na nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 18:57



    relgh371ly1mtto9.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    oo faken szit. za drogi interes dla mnie, mąż by mnie z domu wygonił :D :D
    to poszukam w tych normalnych.. tylko tam tez sie nie znam, ughh.
    ale jak cos mi sie rzuci w oczy to ocenisz? :D wolę się dopytac przed zakupem na co zwrocic uwagę.. :)

    Jak tylko będę potrafiła to pomogę ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi, ten jest sensowny:

    http://allegro.pl/sony-dsc-w810b-cyber-shot-aparat-fotograficzny-i5356729692.html

    Sama się nad nim zastanawiałam niedawno, żeby w torebce nosić ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Dziś nie nadrobię Was, dotałam @. Jedyny plus to taki, że przyszła @ sama i w terminie. cykl książkowy 28 dni.

    Ide oglądać Eurowizję. papapa!

    przedszkolanka:), livia30, Madziulka lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota też bym chciała obejrzeć ale mój mi nie da :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia dobra teściowa :D

    my od rana dzisiaj mieliśmy sprzątanie, później na dworze z Polą a popołudniu do teściów na dzień matki i urodziny teścia. Pola była grzeczna, teściowa w porządku, jestem zadowolona i mega zmęczona. Miałam dzisiaj odpuścić ćwiczenia ale nie potrafiłam i na dworze ćwiczyłam :)
    uciekam do małej, jutro wybory!

    dobranoc :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota to dobre wieści w sumie ;)

    Aga, powiem Ci coś lepszego :D Ubawiłam się bardzo. Mój mąż poszedł ze swoim bratem na piwo (przyleciał z Londynu i u teściowej śpi). Siedzę sobie w domku i nic nie wypisuje kiedy wróci ani nic w tym stylu aż tu nagle dzwoni mój mąż i mówi, że niedługo wraca bo mama już do nich dzwoniła i kazała im kończyć i jego bratu najpóźniej o 22 być w domu! :D Myślałam, że padnę!!! Facet 38 lat i mamusia mu o 22 do domu karze wracać :D Jak mieszkała z nami w wakacje ostatnie to było to samo jak R. wychodził z kumplem - wydzwaniała do niego i kazała mu wracać bo już późno...

    LillaMy, Z., mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Cześć!

    Dziś nie nadrobię Was, dotałam @. Jedyny plus to taki, że przyszła @ sama i w terminie. cykl książkowy 28 dni.

    Ide oglądać Eurowizję. papapa!


    super!! może w końcu wraca do normy..
    też zerkam,ale padne zaraz pewnie;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia nie żartuj...no normalnie patologia :D chociaż co lepsze-moja do mojego T.też tak wydzwaniała(teraz dalej mieszkamy :P ) . też takie będziemy? :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie planuję! No bez przesady... Majka ma więcej wolności już niż oni u teściowej :D

    przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, nooo...też nie chciałabym młodym truć i narażać się na obrabianie tyłka :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobryyy !!!

    Livia że co :O ? padłam :D :D :D hahahahahahahahahahaahahahahahhaahahahah teściówka the best :D masakra :D

    wczoraj zakupki spożywcze z męzem robiłami mnie w szyjce kłuło i cały wieczór też :)
    aż niemożliwe, że mnie też tam zakłuło :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 08:26

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ..

    Livka teściowa bardzo udana ;) poplułam sobie wyświetlacz z laptopa ;)

    Siedziałam jak głupia do 1:30 i oglądałam Eurowizje i nie wiem czego się spodziewałam :D
    Dobrze, że chociaż 10 punktów Polska miała bo wstyd było by zakończyć ze stanem zerowym :D

    Dziś spojenie Mnie boli, pogoda nadal do Dupy :/ :/ już Mnie Ona irytuje bo czuję się w tym domu jak w klatce ..
    Na spacerki za zimno aby iść, bądź pada deszcz ..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten szary, ponury dzień ;)

    Livia, Ty to masz tam wesoło u siebie z tą teściową ;) Ale patrz jaki ona sobie musiała autorytet wyrobić u synów, że tacy posłuszni :)
    Mówi się, że trzeba patrzeć jak syn traktuje swoją matkę bo wtedy i Ciebie będzie szanował, także dobrze trafiłaś :D

    Ja w zeszłym roku kupiłam lustrzankę i w większości używana jest w trybie auto właśnie. Czasem się pobawię zmianą tych opcji ale bez szału bo się nie znam. Zakup był wymysłem mojego męża a że była nadwyżka w budżecie to dałam się namówić. Ogólnie nie mam za bardzo co fotografować ale może teraz jak się Młody urodzi to się zainteresuje nią bardziej ;)

    Miłej niedzieli i żeby trochę słonka wyszło! ;)

    LillaMy, mizzelka lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    Monia czyli w końcu coś się dzieje? :P ja ze skurczami dwa dni chodziłam i mi nie przeszkadzały aż tak :D

    Lily haha, ja zasnęłam, wstałam i były punkty przyznawane,zobaczyłam,że polska miała 7 i poszłam spać :D porażka-jak zwykle :P
    a na spacer ja chodziłam przy -10 w ciąży, więc nie ma wymówki :D

    mam dziwne wrażenie,że Zetka rodzi,albo zaraz urodzi! ! Zetko jak sytuacja?

    Z., XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:

    mam dziwne wrażenie,że Zetka rodzi,albo zaraz urodzi! ! Zetko jak sytuacja?

    Kochana, sytuacja beznadziejna :D Przez trzy dni miałam przepowiadacze wieczorem nieregularne a wczoraj cisza :D Seksy też nie pomogły więc nie zapowiada się na szybkie rozwiązanie. Chyba, że mnie moje kochane dziecko z zaskoczenia weźmie a wcale bym się nie obraziła. Trochę mnie kręgosłup boli drugi dzień ale może jakoś źle spałam. Chyba raczej to nie to ;)

    przedszkolanka:), XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 2327 2328 2329 2330 2331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ