X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi dla porównania:

Same body lustrzanki (dokładnie takie jak ja mam):
    http://allegro.pl/nikon-d3200-body-nowe-sklep-gwarancja-24mc-i5345464745.html

A tutaj cały zestaw, przyzwoity:
    http://allegro.pl/nikon-d3200-18-105-vr-zestaw-2xl-wa-wa-gw-f-vat-i5351585427.html

Ale serio, jak nie masz zamiaru bawić się fotografią, przysłonami, czasami, światłem i obróbką zdjęć to nie wykorzystasz wielu fajnych funkcji, które ma lustrzanka i lepiej taniej kupić dobrej jakości kompakcik ;)

mizzelka lubi tę wiadomość

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie ma takiej opcji :P Nie wiem co by musiało się stać żebym zmieniła zdanie - pierwsze odwiedziny po 2 tygodniach i nie ma zmiłuj. A jak się obrazi to jeszcze dłużej ją przetrzymam :P

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi to nie jest lustrzanka - sprzedający szuka jeleni chyba... To jest aparat kompaktowy, niestety lustrzanki nie kupisz poniżej 1 000 - chyba, że gdzieś używaną dorwiesz okazyjnie. Taka prawda, że ja sam obiektyw do swojej lustrzanki kupuję za 1 600... albo i więcej. Ale potrzebujesz akurat lustrzankę? Są przyzwoite kompakty a jeśli masz kupić lustrzankę i strzelać zdjęcia na ustawieniach "auto" to szkoda kasy wg mnie ;)

A tak w ogóle to CZEŚĆ :) Rano wstałam i byłam z Majką u fryzjera, przy okazji pstrykałam fotki na zaliczenie z fotografii dokumentalnej i dla dziewczyn w salonie (będą na stronce ich w internecie), później byłam z Remem w szpitalu obejrzeć porodówkę. Wygląda przyzwoicie, położne miłe i konkretne, pokazałam swój plan porodu - większość jest do zrealizowania. Właściwie nie ma tylko kibla i prysznica w salach porodowych, reszta git ;) Po porodzie na oddział i tam odwiedzin nie ma - trzeba wyjść do pokoiku odwiedzin z dzieckiem to w sumie nawet fajnie a poza tym to tylko 2 dni i do domu. Mój mąż biedny wystraszony!!! Mówi, że boi się bo nie wie jak ma się zachowywać :D A ja zamiast się bać to doczekać się nie mogę, nakręcona jestem pozytywnie na ten poród a pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ;)

Zaraz biorę się za prasowanie ubranek Tomaszka, wczoraj kupiłam jeszcze w tesco dwie pary spodenek i kurteczkę na jesień - przecena na ciuszki 30% na wszystko i nie mogłam się powstrzymać :D Mój mąż zaraz z bratem idzie na piwo więc mam wolną chatę ;)

Moja teściowa zrezygnowała z sanatorium od 26 czerwca bo powiedziała "że córka rodzi" i trochę mnie tym przeraziła.... Ona chyba nie myśli, że będzie ze mną w szpitalu czy coś??? :O Powiedziałam Remowi o tym i powiedział, że jej wytłumaczy wszystko, że pierwsze odwiedziny dopiero po 2 tygodniach w domu, żadnego szpitala i takich tam... Ufff bo w sumie nie chciałabym, żeby się obraziła ;)

Madziulka, Marcel boski! Przystojniacha jak nic ;)

no lepiej niech Rem wyjaśni sytuacje :) żeby było jasno :)

i takiej opinii potrzebowałam! dziękuję ci bardzo kochana :*
    no wlasnie ja w bajery nie bd sie bawić i tez mnie zdziwiła cena.. a szukałam w opcjach lustrzanki i to wyskoczyło :O
    to bym w bambocha sie zrobiła...

to tak jak ja pójdę do pepco.. bylam osttanio to juz legginsów takich jej nakupowałam :D a ona rośnie i rośnie :D

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Mizzi dla porównania:

Same body lustrzanki (dokładnie takie jak ja mam):
    http://allegro.pl/nikon-d3200-body-nowe-sklep-gwarancja-24mc-i5345464745.html

A tutaj cały zestaw, przyzwoity:
    http://allegro.pl/nikon-d3200-18-105-vr-zestaw-2xl-wa-wa-gw-f-vat-i5351585427.html

Ale serio, jak nie masz zamiaru bawić się fotografią, przysłonami, czasami, światłem i obróbką zdjęć to nie wykorzystasz wielu fajnych funkcji, które ma lustrzanka i lepiej taniej kupić dobrej jakości kompakcik ;)
    oo faken szit. za drogi interes dla mnie, mąż by mnie z domu wygonił :D :D
    to poszukam w tych normalnych.. tylko tam tez sie nie znam, ughh.
    ale jak cos mi sie rzuci w oczy to ocenisz? :D wolę się dopytac przed zakupem na co zwrocic uwagę.. :)

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madziulka Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy nie ma to jak opinia progesjonalisty :)

Z nudów wziełam sie za prasowanie i juz godz stoje i prasuje,jeszcze troche i szaf mi braknie na ciuchy młodego,nie mam już sił dzisiaj na nic

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 18:57

relgh371ly1mtto9.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    oo faken szit. za drogi interes dla mnie, mąż by mnie z domu wygonił :D :D
    to poszukam w tych normalnych.. tylko tam tez sie nie znam, ughh.
    ale jak cos mi sie rzuci w oczy to ocenisz? :D wolę się dopytac przed zakupem na co zwrocic uwagę.. :)

Jak tylko będę potrafiła to pomogę ;)

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi, ten jest sensowny:

http://allegro.pl/sony-dsc-w810b-cyber-shot-aparat-fotograficzny-i5356729692.html

Sama się nad nim zastanawiałam niedawno, żeby w torebce nosić ;)

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Złota Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

Dziś nie nadrobię Was, dotałam @. Jedyny plus to taki, że przyszła @ sama i w terminie. cykl książkowy 28 dni.

Ide oglądać Eurowizję. papapa!

przedszkolanka:), livia30, Madziulka lubią tę wiadomość

dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota też bym chciała obejrzeć ale mój mi nie da :(

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia dobra teściowa :D

my od rana dzisiaj mieliśmy sprzątanie, później na dworze z Polą a popołudniu do teściów na dzień matki i urodziny teścia. Pola była grzeczna, teściowa w porządku, jestem zadowolona i mega zmęczona. Miałam dzisiaj odpuścić ćwiczenia ale nie potrafiłam i na dworze ćwiczyłam :)
    uciekam do małej, jutro wybory!

dobranoc :*

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota to dobre wieści w sumie ;)

Aga, powiem Ci coś lepszego :D Ubawiłam się bardzo. Mój mąż poszedł ze swoim bratem na piwo (przyleciał z Londynu i u teściowej śpi). Siedzę sobie w domku i nic nie wypisuje kiedy wróci ani nic w tym stylu aż tu nagle dzwoni mój mąż i mówi, że niedługo wraca bo mama już do nich dzwoniła i kazała im kończyć i jego bratu najpóźniej o 22 być w domu! :D Myślałam, że padnę!!! Facet 38 lat i mamusia mu o 22 do domu karze wracać :D Jak mieszkała z nami w wakacje ostatnie to było to samo jak R. wychodził z kumplem - wydzwaniała do niego i kazała mu wracać bo już późno...

LillaMy, Z., mizzelka lubią tę wiadomość

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png

Wysłany: 23 maja 2015, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Cześć!

Dziś nie nadrobię Was, dotałam @. Jedyny plus to taki, że przyszła @ sama i w terminie. cykl książkowy 28 dni.

Ide oglądać Eurowizję. papapa!

super!! może w końcu wraca do normy..
    też zerkam,ale padne zaraz pewnie;p

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png

Wysłany: 23 maja 2015, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia nie żartuj...no normalnie patologia :D chociaż co lepsze-moja do mojego T.też tak wydzwaniała(teraz dalej mieszkamy :P ) . też takie będziemy? :D

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet

Wysłany: 23 maja 2015, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie planuję! No bez przesady... Majka ma więcej wolności już niż oni u teściowej :D

przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png

Wysłany: 23 maja 2015, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, nooo...też nie chciałabym młodym truć i narażać się na obrabianie tyłka :P

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 24 maja 2015, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobryyy !!!

Livia że co :O ? padłam :D :D :D hahahahahahahahahahaahahahahahhaahahahah teściówka the best :D masakra :D

wczoraj zakupki spożywcze z męzem robiłami mnie w szyjce kłuło i cały wieczór też :)
    aż niemożliwe, że mnie też tam zakłuło :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 08:26

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet

Wysłany: 24 maja 2015, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ..

Livka teściowa bardzo udana ;) poplułam sobie wyświetlacz z laptopa ;)

Siedziałam jak głupia do 1:30 i oglądałam Eurowizje i nie wiem czego się spodziewałam :D
    Dobrze, że chociaż 10 punktów Polska miała bo wstyd było by zakończyć ze stanem zerowym :D

Dziś spojenie Mnie boli, pogoda nadal do Dupy :/ :/ już Mnie Ona irytuje bo czuję się w tym domu jak w klatce ..
    Na spacerki za zimno aby iść, bądź pada deszcz ..

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Z. Autorytet

Wysłany: 24 maja 2015, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten szary, ponury dzień ;)

Livia, Ty to masz tam wesoło u siebie z tą teściową ;) Ale patrz jaki ona sobie musiała autorytet wyrobić u synów, że tacy posłuszni :)
    Mówi się, że trzeba patrzeć jak syn traktuje swoją matkę bo wtedy i Ciebie będzie szanował, także dobrze trafiłaś :D

Ja w zeszłym roku kupiłam lustrzankę i w większości używana jest w trybie auto właśnie. Czasem się pobawię zmianą tych opcji ale bez szału bo się nie znam. Zakup był wymysłem mojego męża a że była nadwyżka w budżecie to dałam się namówić. Ogólnie nie mam za bardzo co fotografować ale może teraz jak się Młody urodzi to się zainteresuje nią bardziej ;)

Miłej niedzieli i żeby trochę słonka wyszło! ;)

LillaMy, mizzelka lubią tę wiadomość

Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017

Wysłany: 24 maja 2015, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

Monia czyli w końcu coś się dzieje? :P ja ze skurczami dwa dni chodziłam i mi nie przeszkadzały aż tak :D

Lily haha, ja zasnęłam, wstałam i były punkty przyznawane,zobaczyłam,że polska miała 7 i poszłam spać :D porażka-jak zwykle :P
    a na spacer ja chodziłam przy -10 w ciąży, więc nie ma wymówki :D

mam dziwne wrażenie,że Zetka rodzi,albo zaraz urodzi! ! Zetko jak sytuacja?

Z., XxMoniaXx lubią tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Z. Autorytet

Wysłany: 24 maja 2015, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:

mam dziwne wrażenie,że Zetka rodzi,albo zaraz urodzi! ! Zetko jak sytuacja?

Kochana, sytuacja beznadziejna :D Przez trzy dni miałam przepowiadacze wieczorem nieregularne a wczoraj cisza :D Seksy też nie pomogły więc nie zapowiada się na szybkie rozwiązanie. Chyba, że mnie moje kochane dziecko z zaskoczenia weźmie a wcale bym się nie obraziła. Trochę mnie kręgosłup boli drugi dzień ale może jakoś źle spałam. Chyba raczej to nie to ;)

przedszkolanka:), XxMoniaXx lubią tę wiadomość

Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 2327 2328 2329 2330 2331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ