X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie luzujemy gumki w majtach :D ja zaraz męża muszę dorwać :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeh to ja muszę się teraz nauczyć pić wytrawne.. mam za darmo 30 butelek wytrawnego bo słodkie dawno wypite ;) zostały po naszym weselu jak nam goście dawali zamiast kwiatów,

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, nie zamykajmy sie bedzie dobrze, damy rade wspolnie od tego jestesmy :) wsparcie, pomoc :)

    aha i jeszcze jednego sie dowiedzialam endo 12,7 mm i okreslił ją gin jako "ładną śluzówkę" i ze bedzie dobrze... hmm, no zobaczymy.

    a co do tyłozgiecia to chyba pozyce np. na pieska i lyzeczka, a gleboka penetracja pomagaja

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wszystkie luzujemy gumki w majtach :D ja zaraz męża muszę dorwać :D

    albo chodzić bez :P :):)

    przedszkolanka:), Anhe, pola30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Kobietki, nie zamykajmy sie bedzie dobrze, damy rade wspolnie od tego jestesmy :) wsparcie, pomoc :)

    aha i jeszcze jednego sie dowiedzialam endo 12,7 mm i okreslił ją gin jako "ładną śluzówkę" i ze bedzie dobrze... hmm, no zobaczymy.

    a co do tyłozgiecia to chyba pozyce np. na pieska i lyzeczka, a gleboka penetracja pomagaja

    dokładnie
    więc Groszku ja trzymam kciuki że uda się Wam już w tym cyklu

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągamy maaaajty dzisiaj wieczorem zapraszajac naszych Panów do tańca :D

    ojj.... :D

    ewelina:P, Anhe lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja nie mogę, jeszcze ;/

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek zazdroszczę endo - z takim musi być dobrze ;-)

    Gajka - ja w czerwcu wychodzę za mąż i też wino zamiast kwiatów chcemy więc zapasy nam się uzupełnią :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czerwiec super miesiąc :) my też w czerwcu ślubowaliśmy, wszystko dobre zamiast kwiatów które i tak zwiędną a tak przynajmniej pożytek jest :)

    pola30 lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki, mam nadzieje ze wiele z nas bedzie miało ładne zakonczenie miesiaca :-))) oby jak najwiecej.

    Wiem, ze latwo sie mowi ze nie mozna sie stresowac...

    Ale to jest prawda, niestety na 100 procent to nie pomaga.

    Cudowałam w tamtym miesiacu, czekałam, okres sie spozniał... o Boze, co to było...już testy były i okres przyszedł za 3 dni bolesny i cholernie sie czułam :-/

    a jak o tym nie myslimy, to Dzidzius ma wieksza szanse na zagniezdzenie w bezstresowym endometrium :D

    relge6yd309xm1zq.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia, Gajka no to super... piekny miesiac czerwiec :-)

    "chcemy wina miec piwnice..."


    Ja miałam slub we wrzesniu i zbieralismy artykuły szkolne dla biednych dzieci


    Jesli chodzi o endo, to tak naprawde nie wiem jakie powinno byc zeby bylo odbrze i o czym to swiadczy...

    relge6yd309xm1zq.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się zagnieździł ;-) U mnie to będzie miał twardo ale może nie będzie zbyt wybredny :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też w czerwcu ślub braliśmy :D

    nie ma co myśleć, stresować się bo to pogarsza sprawę niestety ...
    A ja się śmiejemy i tu głupaki dostajemy to fajnie, bo odrywamy się od tego :)


    Lecę na szybki numerek <3
    będę niedługo :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam dziewczyny zmęczyłam się dziś a i dzieciaczki dały czadu mi dziś więc padam, jutro zaczynam mini urlop 3 dniowy :) idę do fryzjera ścinam włoski na krótko, króciutko a co mi szkodzi! nowy cykl nowe zmiany na lepsze! ;) dobrej i owocnej nocki dziewczyny ;) buźka

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece dziewczynki sie kapac i do spania z <3, bo jutro do pracy trzeba wczesnie wstac..nie bedzie mnie caly dzien..bede musiala duuuzo nadrobic.

    Moze beda jakies wesole wiesci juz od ktorejs z Was??

    Dobranoc:* Dziekuje Wam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 21:13

    przedszkolanka:), ewelina:P, livia30 lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś wyczytałam że endo powinno być min 8mm ale dziewczyny zachodzą w ciąże też z mniejszym. Mi lekarz powiedział, że faktycznie jest małe ale żeby nie stresować się na zapas - no to się nie stresuję :D

    Gajka - buźka

    Przedszkolanka - nie wiem czy życzyć Ci dobrej zabawy czy to będzie przegięcie? :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa pa Groszku :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Mnie jedna miesiaczka wyleczyla z ciaglego myslenia, wiem ze mi to nie pomoze.
    Fajnie jest z Wami pogadac, ale mam juz dystans jesli chodzi o starania.

    Wyluzujmy w miare mozliwosci, naprawde bedzie dobrze i damy rade ;-)


    Jesli chodzi o pytania wszytskich wkoło, to mowimy ze mamy czas i ze sie nie staramy. Ja wtedy zaczynam "grac". Nie lubie rozmow tego typu wsrod rodziny, znajomych, w pracy. Przynajmniej teraz nie drążą tematu po takiej odpowiedzi. Nikt tez nie wie, ze bylismy u lekarza.
    To nasza sprawa póki co :) ak bedzie nam ciezko to napewno sie tym podzielimy pozniej z innymi

    u nas wiedza tylko moi rodzice i kuzynka z którą pracuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka wrote:
    eeh to ja muszę się teraz nauczyć pić wytrawne.. mam za darmo 30 butelek wytrawnego bo słodkie dawno wypite ;) zostały po naszym weselu jak nam goście dawali zamiast kwiatów,

    my prosilismy o słodycze i wciaglismy je w ekspresowym tempie :P
    a wina i tka dawali i zostało ich dużo szczególnie Ci co przynosili telegramy z poza wesela np sasiedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółki lecą
    papa :*

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ