X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie Kochana, ja sie az tak nie przejmuje, nie zwracam na prawde na to szczególnej uwagi, wczoraj to bylo w formie zartu ale moj R chyba sie coraz bardziej przejmuje brakiem Dzidzi, co o badaniach nasienia wspomina, choc tak na prawde ja jeszcze swoich nie robiłam...i ogolnie to jakos tak sie martwi , bo chcemy a poki co nie ma. ale nie wpadam jeszcze w panike ani nic...takze poki co luzik..dzis beda fryty na pewno i tez z keczupem :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Potforzasta - 35-36,5 - taki mam rozmiar ;(

    Rudasek - wyluzuj, zobacz ile matek jest na diecie alkoholowej i zdrowe dzieci rodzi. To frytki wam raczej nie zaszkodzą, nawet po 21 :)
    No to ja mam większą rozbieżność szpiki 35-36 a adidaski 37-38 :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek - no bo to jest najgorsze. Mój mąż wczoraj na GG dostał od koleżanki wiadomość, że w jakimś szpitalu pod warszawą kobieta urodziła bliźniaki. Gdy jednego przewijała, to drugiego położyła UWAGA pod przewijakiem i on spadł. To mądra mamusia powiedziała "O spadł, a takie małe to się nie rusza ponoć". Dziecko od razu przewieli do szpitala w warszawie, coś z czaszką ma i chyba nieprzeżyje.
    I mój mąż po tej wiadomości, aż musiał się napić i wielce oburzony był na świat, że my dziecka ni mamy, a taka suka dostała dwoje od losu i nieuszanowała daru.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No to ja mam większą rozbieżność szpiki 35-36 a adidaski 37-38 :D

    Ja mam bardzo wąską stópkę i to jest nawet większym problemem niż rozmiar... :(

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda często tak jest że Ci co miec nie powinni mają po kilkoro :(

    A u mnie ciastka z krwią zaraz będą bo już paluch poszedł :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Młoda często tak jest że Ci co miec nie powinni mają po kilkoro :(

    A u mnie ciastka z krwią zaraz będą bo już paluch poszedł :/

    Edward Cullen by się pewnie z takich ucieszył. Ostatnio obejrzałam całą sagę zmierzchu :)

    a no niestety ci co powinni to nie mają... Ale nic, myślmy pozytywnie, wszystkie się doczekamy

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, tak jest....
    ja Wam powiem, ze jestem do dziś w szoku jak w sylwestra poszlismy na rynek i obok nas była dziewczyna, miała ok 20 lat, w zaawansowanej ciązy na moje oko końcówka. Papieros w ręce, pijana i jeszcze piwo w drugiej..nie wspominajać o jej słownictwie i jej towarzyszach...aaaaa....i brzuch na wierzchu taka miała kurtke!
    Dramat..wczoraj własnie z moim R o tym gadalismy!
    szok!!!

    Anhe lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Edward Cullen by się pewnie z takich ucieszył. Ostatnio obejrzałam całą sagę zmierzchu :)

    a no niestety ci co powinni to nie mają... Ale nic, myślmy pozytywnie, wszystkie się doczekamy
    Do mnie już bociek leci :D Dotarł na razie do awataru :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    dokładnie, tak jest....
    ja Wam powiem, ze jestem do dziś w szoku jak w sylwestra poszlismy na rynek i obok nas była dziewczyna, miała ok 20 lat, w zaawansowanej ciązy na moje oko końcówka. Papieros w ręce, pijana i jeszcze piwo w drugiej..nie wspominajać o jej słownictwie i jej towarzyszach...aaaaa....i brzuch na wierzchu taka miała kurtke!
    Dramat..wczoraj własnie z moim R o tym gadalismy!
    szok!!!

    Zmienie temat, by nie było depresyjnie. Mam dwie pary spodni ciążowych , z paskiem na brzuch takim elastycznym (dostałam w spadku), am też ogrdniczki jedne i dwie pary dżinsów na gumce, ale takich na pierwsze miesiąc. Wszystko dostałam w spadku, a jedne spodnie kupiłam w Lumpeksie za 7 zł, w poniedziałek i znalazłam pluszaki z Disneya też tam co w sklepach są po 30-40 zł, a ja dałam 22 zł za Sweetiego (ten żółty kanarek), tego czarnego kaczora i kocyk błękitny ze znaczkiem Super Mena zapakowany, nowy, to stwierdziłam, że co się bedę ograniczać, jak druga taka okazja może się niepowtórzyć :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wystarczy, że przejrzę tablicę na facebooku i przykładów matek, które nie powinny nimi być mogę podać wiele... Jedna znajoma moja z byłej pracy właśnie urodziła drugie dziecko. Wszystko spoko, gdyby ta dziewczyna nie miała odebranych praw rodzicielskich do pierwszego dziecka, a sama nie skakała po dysotekowych parkietach wyglądając, jak dziwka i pieprząc się z kim popadnie... Już dawno mówiłam, że powinno być coś, jak prawo jazdy, uprawniające do posiadania dzieci. W przypadku niezdania egzaminu powinna być przymusowa antykoncepcja. Tak samo w przypadku osób upośledzonych np. umysłowo w stopniu średnim lub głębokim, bo przecież a) dziecko najprawdopodobniej także urodzi się z wadą, b) matka nie jest w stanie zająć się tym dzieckiem odpowiednio. Pewnie mnie za to zlinczujecie zaraz :D Anhe, na pohybel ! :D

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Zmienie temat, by nie było depresyjnie. Mam dwie pary spodni ciążowych , z paskiem na brzuch takim elastycznym (dostałam w spadku), am też ogrdniczki jedne i dwie pary dżinsów na gumce, ale takich na pierwsze miesiąc. Wszystko dostałam w spadku, a jedne spodnie kupiłam w Lumpeksie za 7 zł, w poniedziałek i znalazłam pluszaki z Disneya też tam co w sklepach są po 30-40 zł, a ja dałam 22 zł za Sweetiego (ten żółty kanarek), tego czarnego kaczora i kocyk błękitny ze znaczkiem Super Mena zapakowany, nowy, to stwierdziłam, że co się bedę ograniczać, jak druga taka okazja może się niepowtórzyć :)


    Ja bardzo chętnie porobiłabym już takie zakupy, ale mój M. chyba by mnie zjadł. I tak się irytuje, że tak jaram się tym zaciążaniem.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ja wystarczy, że przejrzę tablicę na facebooku i przykładów matek, które nie powinny nimi być mogę podać wiele... Jedna znajoma moja z byłej pracy właśnie urodziła drugie dziecko. Wszystko spoko, gdyby ta dziewczyna nie miała odebranych praw rodzicielskich do pierwszego dziecka, a sama nie skakała po dysotekowych parkietach wyglądając, jak dziwka i pieprząc się z kim popadnie... Już dawno mówiłam, że powinno być coś, jak prawo jazdy, uprawniające do posiadania dzieci. W przypadku niezdania egzaminu powinna być przymusowa antykoncepcja. Tak samo w przypadku osób upośledzonych np. umysłowo w stopniu średnim lub głębokim, bo przecież a) dziecko najprawdopodobniej także urodzi się z wadą, b) matka nie jest w stanie zająć się tym dzieckiem odpowiednio. Pewnie mnie za to zlinczujecie zaraz :D Anhe, na pohybel ! :D

    Ale ja cię popieram. Mój szwagier mówi "nawet na wózek widłowy trzeba mieć uprawnienia, a twoim ojcem może zostać największy psychopata, a matką każda kurwa. No to ktoś chyba to źle zaplanował". Moim zdaniem też ktoś to źle zaplanował, a potem widzę taką mamusie w sklepie co jedno dziecko ma 2-3 latka a drugie w wózku, a ona do tego starszego mówi "powiedzialam ci kurwa zostaw to, bo ci dopierdolę, kurwa do cholery stój" i go tam jeszcze szarpie, a jak jej ktoś zwróci uwagę to wielce oburzona była i do mnie "bo pani nie ma dzieci pewnie to pani nie wie jak to jest". To jej odpowiedziałam, że albo mamy dzieci i mamy cierpliwość, albo nie mamy cierpliwości i nie robimy dzieci, bo rozumiem krzyknąć, ale nie puszczać takimi wiązankami do kilkuletniego dziecka. Jeszcze dodałam "potem będzie pani chciała by panią syn szanował, a pani go uszanować nie umiała jak był mały, a z tego co wiem to szacunku do innych uczy się przez przykład". Normalnie tak mnie babsko wkurw... że musialam czekoladę zjeść i to calą tabliczkę.

    Anhe lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda dobrze jej powiedziałaś :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ja bardzo chętnie porobiłabym już takie zakupy, ale mój M. chyba by mnie zjadł. I tak się irytuje, że tak jaram się tym zaciążaniem.

    Ja to przypadkiem, bo kurtki szukaliśmy takiej na podwórko dla Młodego, bo on lubi sobie piłkę pokopać, a szkoda nam go puścić w tej nowej. No i znalazłam, szczerze to gdybym nie wiedziała ile kosztuje to też byłoby mi szkoda na podwórko jej mu dać, bo ładna taka granatowa z nike :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ja wystarczy, że przejrzę tablicę na facebooku i przykładów matek, które nie powinny nimi być mogę podać wiele... Jedna znajoma moja z byłej pracy właśnie urodziła drugie dziecko. Wszystko spoko, gdyby ta dziewczyna nie miała odebranych praw rodzicielskich do pierwszego dziecka, a sama nie skakała po dysotekowych parkietach wyglądając, jak dziwka i pieprząc się z kim popadnie... Już dawno mówiłam, że powinno być coś, jak prawo jazdy, uprawniające do posiadania dzieci. W przypadku niezdania egzaminu powinna być przymusowa antykoncepcja. Tak samo w przypadku osób upośledzonych np. umysłowo w stopniu średnim lub głębokim, bo przecież a) dziecko najprawdopodobniej także urodzi się z wadą, b) matka nie jest w stanie zająć się tym dzieckiem odpowiednio. Pewnie mnie za to zlinczujecie zaraz :D Anhe, na pohybel ! :D


    niestety takie są realia , i potem kto cierpi na błędach rodziców ,dzieci i to jest najbardziej przerażające .każda zna z nas takie przypadki nieodpowiedzialności .
    np .jedna babka w wieku 28 lat wpadła sobie i co łykła tabletke, dziecko przeżyło ma zdeformowaną twarz tz problem z mięśniami i ta twarz jest wykrzywiona i takie oto dziecko cierpi przez całe życie bo mamusia była nieodpowiedzialna .;/

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Młoda dobrze jej powiedziałaś :D

    Dziękuje, wpiszę sobie do CV taką zdolność.

    potforzasta lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Dziękuje, wpiszę sobie do CV taką zdolność.
    koniecznie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś nad jeziorem słyszałam, jak matka do dziecka "Ty jakiś pojebany jesteś", na co to 2-3 letnie dziecko do niej "Chyba Ty". Idealne wychowanie...

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ja kiedyś nad jeziorem słyszałam, jak matka do dziecka "Ty jakiś pojebany jesteś", na co to 2-3 letnie dziecko do niej "Chyba Ty". Idealne wychowanie...

    Ja nie wiem jak tak można...

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki :D

    Ja tylko na chwilkę bo zaraz idę do pieczenia ciasteczek ;-)
    Humorek troszkę mi się poprawił - normalnie aż muszę się pochwalić. Piękny śluzik płodny się pojawił :D Aż się nie spodziewałam bo po CLO to wyschnieta jak pustynia byłam, zaopatrzyłam się w Conceive w tubce i aplikatorach to już w ogóle poślizg będzie że ho ho :D Nie wiem czy oknem nie wylecę jak się rozpędzę :/
    Dziś wieczorem szalejemy ;-) Musi się poszczęścić bo jak nie to dopiero w maju okazja będzie - trzymać mi tu kciuki jak będziecie o zbreźnościach rozmawiać znowu :D

    Gajka - nad morzem mieszkam tzn ja tak mówię (w Gdyni) ale jak kiedyś tak powiedziałam przy moim R. to mnie opieprzył bo to ZATOKA a nie morze jest :D

    Anhe, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ