X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze Klara:)

    Potforku ja pękło to dobrze, bo była owu i serduszko :) poza tym na pocieszenie zobacz jak te testy u mnie działają;p

    Groszku, ja mam trądzik od uuuuuuu mam wrażenie 100 lat:P i na brodzie trochę mi pojedyńcze jasne włoski czasem rosną... hormony;/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Niecierpliwa, prolaktyna troche tylko podwyzszona...
    hmm ten progesteron... a konsultowałaś z gin??

    A nie jestes w ciazy??:P :) moze to jest taka przyczyna :D

    Klara, ide na badania 6-9 dc a pozniej 22-25 dc i mam zrobic badania hormonow po @ w nastepnym cyklu...jestem szczuplutka, wloski mam bo mam ciemne wlosy, czasem gdzies tradzik sie odezwie, prawy jajnik jest pecherzykowaty, cykle 28 dniowe regularne. Ale to moze tylko małe torbielki. Dlatego musze hormony zrobic. Owulacja była u mnie w okolicach 12-15 dc.. Przy PCO sa z reguły cykle bezowulacyjne i tego sie boją. Zobaczymy co to bedzie. No i to podejrzenie macicy w kstałcie litery "T" musze to udrzec :-)

    Potforek to moze olej to i idz na zywioł? Ja mialam test owu + gdy juz było po owu (wg usg), robilam kilka dni wczesniej i były negatywne, wiec u mnie sie nie sprawdziło :/

    Dobrej nocy Livia :*


    ja mialam tylko pęcherzyki na jajnikach( po laparo okazalo sie że pecherzyki ok,normalne mega okreslenie mojej gin) , i tak jak mówisz tradzik od czasu do czasu ,i jedynie nieregularne miesiaczki ale moze taka moja uroda;p

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Niecierpliwa, prolaktyna troche tylko podwyzszona...
    hmm ten progesteron... a konsultowałaś z gin??

    A nie jestes w ciazy??:P :) moze to jest taka przyczyna :D

    Klara, ide na badania 6-9 dc a pozniej 22-25 dc i mam zrobic badania hormonow po @ w nastepnym cyklu...jestem szczuplutka, wloski mam bo mam ciemne wlosy, czasem gdzies tradzik sie odezwie, prawy jajnik jest pecherzykowaty, cykle 28 dniowe regularne. Ale to moze tylko małe torbielki. Dlatego musze hormony zrobic. Owulacja była u mnie w okolicach 12-15 dc.. Przy PCO sa z reguły cykle bezowulacyjne i tego sie boją. Zobaczymy co to bedzie. No i to podejrzenie macicy w kstałcie litery "T" musze to udrzec :-)

    Potforek to moze olej to i idz na zywioł? Ja mialam test owu + gdy juz było po owu (wg usg), robilam kilka dni wczesniej i były negatywne, wiec u mnie sie nie sprawdziło :/

    Dobrej nocy Livia :*

    Groszek nie mam pojęcia, wszędzie w necie piszą że jak oba wyższe to ciąża. Bo przy jakiś zaburzeniach jest wysoka prolaktyna niski progesteron...
    Ten progesteron jest całkiem spory, ale w tym miesiącu miałam dwa jajka chyba :)
    Już głupieję... chyba jutro pójdę na bete

    nxbhnwz.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Nudy straszne :(

    no nudy nudy...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    to dobrze Klara:)

    Potforku ja pękło to dobrze, bo była owu i serduszko :) poza tym na pocieszenie zobacz jak te testy u mnie działają;p

    Groszku, ja mam trądzik od uuuuuuu mam wrażenie 100 lat:P i na brodzie trochę mi pojedyńcze jasne włoski czasem rosną... hormony;/

    Też mam trądzik ale najbardziej jak @ się zbliża lub jak już jest . I tyle co mam kremów i wgl nic nie działa :/

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo,ile ja leków,kuracji miałam... chociaż od kiedy lepiej jem to nie mam tych dużych ropnych :)


    niecierpliwa leć jutro na betę!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 21:25

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    to dobrze Klara:)

    Potforku ja pękło to dobrze, bo była owu i serduszko :) poza tym na pocieszenie zobacz jak te testy u mnie działają;p

    Groszku, ja mam trądzik od uuuuuuu mam wrażenie 100 lat:P i na brodzie trochę mi pojedyńcze jasne włoski czasem rosną... hormony;/
    No właśnie nie wiem cy pękło czy coś tam urosło i dlatego boli. Pocieszam się faktem że test zrobiłam później niż zwykle dlatego mógł wyjść inaczej. Mam nadzieję że testy się mylą i temp jutro pójdzie w górę. A poza tym muszę kupić inny termometr.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    u mnie to samo,ile ja leków,kuracji miałam... chociaż od kiedy lepiej jem to nie mam tych dużych ropnych :)
    ja ropnych wgl nie mam . Ale i tak mi przeszkadza . Myślę że to z czasem przejdzie . Moja chrzestna miała ale jak urodziła to jak ręką odjął i mówiła że jak by wiedziala to by nie traciła tyle na leki i wgl tylko czekała jak będzie miała dziecko

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    u mnie to samo,ile ja leków,kuracji miałam... chociaż od kiedy lepiej jem to nie mam tych dużych ropnych :)
    A ja nie mam problemu z trądzikiem raz na jakiś czas tylko 1-2 jakieś tam krostki na buzi i tyle :D W zasadzie nigdy z tym problemu nie miałam.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No właśnie nie wiem cy pękło czy coś tam urosło i dlatego boli. Pocieszam się faktem że test zrobiłam później niż zwykle dlatego mógł wyjść inaczej. Mam nadzieję że testy się mylą i temp jutro pójdzie w górę. A poza tym muszę kupić inny termometr.
    Kup sobie z dwoma miejscami po przecinku :)
    Ja mam owulacyjny Microlife :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobijamy do setki :) czy nie damy rady dziś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 21:30

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trądzik miałam jak byłam młodsza wiek dorastania ale tylko na czole, teraz mi wyskoczy od czasu do czasu ale na brodzie i też najcześciej na @ albo po .

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dobijamy do setki :) czy nie damy rady dziś :D
    Można spróbować :D JAk będzie o czym pisać.
    Właśnie chcę taki z 2 miejscami bo może to jakoś rozjaśni moje cykle.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle jajnikowe...
    owu mialam z lewego a w tym cyklu bolal mnie bardziej prawy (pecherzykowaty), lewy tylko troszke mnie kłuł, dziwne co nie?
    Poza tym jak lekarz mnie zbadał, to macica ok, niebolesna, lewy jajnik tez a prawy jak mi nacisnal to omal gwiazd nie widziałam !! :/ i mowi tu jest pecherzyk...
    zrobil usg a pecherzyka juz nie było ale z lewego jajnika, zobaczyl tylko ciałko zółte..

    Mi lekarz o pco powiedzial, ze mozna zobaczyc w usg na jajniku jakies pecherzyki, torbielki, ale sa objawy wlasnie ktore nie do końca mnie dotyczą, czyli:
    -nadwaga
    -cukrzyca
    -owlosienie nadmierne
    -tradzik
    -zaburzenia hormonalne
    -nieregularne miesiaczki
    - brak owulacji

    nadwagi nie mam, cukrzycy nie mam, owlosienie na sile jakby sie ktos przyczepił mam, ale nie mam na twarzy i w innych meskich miejscach, tradzik (czasem cos wyskoczy), o zaburzeniach hormonalnych ewentualnie dowiem sie po badaniach hormonalnych, miesiaczki mam regularne jak w zegarku co 28 dni, owulacja jest.

    Dziwna sprawa zatem.

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Można spróbować :D JAk będzie o czym pisać.
    Właśnie chcę taki z 2 miejscami bo może to jakoś rozjaśni moje cykle.
    Mi trochę się poprawił wykres ale nie o wile ;D

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko ale to nie na każdym działa,że jak urodzi to znika...

    potworku zazdroszcze!


    Damy radę na lajcie :)
    To podobnie jak na poprzednim forum- kto zacznie 100 str.ten ma bliźniaki :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie nie pocieszyłaś :/ Ale i tak zmienię od nowego cyklu :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Landryneczko ale to nie na każdym działa,że jak urodzi to znika...

    potworku zazdroszcze!


    Damy radę na lajcie :)
    To podobnie jak na poprzednim forum- kto zacznie 100 str.ten ma bliźniaki :)

    Nie na każdym ale z tych osób które znam to im pomogło :P
    Można tak z tymi bliźniakami ;D

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    groszku mysle że mamy podobnie ja mialam tylko te pęcherzyki , i cykle nie bardzo. a ty jesli masz cykle regularne to wątpie że masz pco ( nieregularne często też o tym świadczą a nawet jej brak ),poczekaj do badań jak wyjda jakieś zaburzenia to wtedy bedziesz sie martwić.;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam odpisuje z opoznieniem, 3 raz mi prad wylaczyli :(( no coz....

    Niecierpliwa, to lec na bete jutro i przychodz z dobrymi wynikami :) moze cos pozytywnego jest na rzeczy...

    Tradzik, mam od 13 r.ż, był tragiczny...;/ okres dojrzewania, wielkie buły ropne :( pozniej tez byl ale o mniejszym nasileniu.. ja mam skore po moim ojcu, tłustą i dlatego. Po antykoncepcji mi troche mineło, potem zabiegi u kosmetyczki... cos jeszcze wyskakuje, zaskórniki są, ja sama lubie wyciskac, nie potrafie sie oprzeć :P a nie powinno sie wyciskać :P

    relge6yd309xm1zq.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ