X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Landryneczko ale to nie na każdym działa,że jak urodzi to znika...

    potworku zazdroszcze!


    Damy radę na lajcie :)
    To podobnie jak na poprzednim forum- kto zacznie 100 str.ten ma bliźniaki :)
    No to zobaczymy komu się poszczęści :D Mi nie trzeba bliźniaków jak coś mogę się podzielić tylko niech się już uda :) A może być coś u mnie z owulki bo jak zwykle spadło mi libido zawsze tak miałam w owulkę :/ Ale dzisiaj troszkę się zmuszę :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co Wam powiem moja koleżanka miała właśnie i to bardzo dużo na brodzie i okazało się że to przez tarczyce ma niedoczynność odkąd leczy nic jej nie wyskakuje.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Klara:) nie stresuje sie, trzeba myslec mimo wszystko pozytywnie... A Ciebie dotkneło PCO? mialas leparoskopie i nakłuwali Ci jajniki czy elektokauteryzacja??

    Bliźniaki fajna sprawa:) powiem Wam szczerze :D

    ja mam termometr Microlife, lezy gdzies w szafie, czeka na uzycie :P

    relge6yd309xm1zq.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bliżniaki ,fajnie jak są wieksze ale na początku jak płacza to naraz, karmienie 2 dla mnie wyczyn.Bała bym sie że bede potrzebowała pomocy cały czas. U mnie w rodzinie nie ma bliżniąt u małża też nie, wiec nam nie grozi;p

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    A wiecie co Wam powiem moja koleżanka miała właśnie i to bardzo dużo na brodzie i okazało się że to przez tarczyce ma niedoczynność odkąd leczy nic jej nie wyskakuje.
    Też słyszałam że przez tarczyce tak może być ...
    Ja to już nie wiem .

    Teraz tak myślę czy ja nie mam PCO

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Dzieki Klara:) nie stresuje sie, trzeba myslec mimo wszystko pozytywnie... A Ciebie dotkneło PCO? mialas leparoskopie i nakłuwali Ci jajniki czy elektokauteryzacja??

    Bliźniaki fajna sprawa:) powiem Wam szczerze :D

    ja mam termometr Microlife, lezy gdzies w szafie, czeka na uzycie :P


    miałam podejżenie właśnie przez te pęcherze , laparo wykluczyła okazało sie że jajeczka są niedrożne ( podczas podawania kontrastu był opór )tz kątras przepchał co tam było i już jest ok i wieksze szanse;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    bliżniaki ,fajnie jak są wieksze ale na początku jak płacza to naraz, karmienie 2 dla mnie wyczyn.Bała bym sie że bede potrzebowała pomocy cały czas. U mnie w rodzinie nie ma bliżniąt u małża też nie, wiec nam nie grozi;p
    Dziadek mojego A. jest z bliźniaków ;p i jak na razie nikt nie ma już więc boję się że my możemy mieć a szczerze nie chciałabym

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    bliżniaki ,fajnie jak są wieksze ale na początku jak płacza to naraz, karmienie 2 dla mnie wyczyn.Bała bym sie że bede potrzebowała pomocy cały czas. U mnie w rodzinie nie ma bliżniąt u małża też nie, wiec nam nie grozi;p
    Żebyś się czasem nie zdziwiła :D

    Groszek lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie, czyli rozne oznaki moga byc... Grunt to podleczyc i obstawic lekami jak sa jakies zabuzenia, wtedy bedzie dobrze...

    Moja mama ma nadczynnosc tarczycy, w sumie to juz wypaloną radiojodem ale musi teraz do konca zycia przyjmować leki. Duzo chorb tarczycy wkoło jest, no ale w takim kraju juz mieszkamy. Jesli chodzi o ciaze to chyba niedoczynność jest najbardziej niekorzystna. Nie wiem jak przy nadczynnosci w trakcie starań.....

    relge6yd309xm1zq.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Też słyszałam że przez tarczyce tak może być ...
    Ja to już nie wiem .

    Teraz tak myślę czy ja nie mam PCO
    JA będę sprawdzać jak @ dostanę co liczę że nie będę musiała.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wolniej piszę bo kupiłam plastry do depilacji i właśnie je próbuje ;p

    klara, ale u Misty87 też nigdy nie było w rodzinie a tu ona bliźniaki :)

    ja kiedyś u kosmetyczki jak byłam to mówiła że mam tak z boku wysypane,żebym tarczyce zbadała,ale wtedy to olałam...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://parenting.pl/portal/leczenie-pcos

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja postanowiłam i już od nowego cyklu badania robię i wyjdzie mi za nie około 300-400 zł :/ Ale dla dziecia zrobię wszystko :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jak nie ma w rodzinie to nie znaczy ze nie bedzie hihih :P a pozniej siup i niespodzianka :)

    Klara to mialas HSG?? to chyba bolało to udrażnianie :/


    Landryneczka a jakies objawy by Ci pasowały ??

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    JA będę sprawdzać jak @ dostanę co liczę że nie będę musiała.
    też będę sprawdzała boję się :(

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziadek mojego A. jest z bliźniaków ;p i jak na razie nikt nie ma już więc boję się że my możemy mieć a szczerze nie chciałabym


    to macie spore szanse na posiadanie blizniaków, genetyka :)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Żebyś się czasem nie zdziwiła :D


    nie dziękuje , zdziwic sie nie chce jedno mi wystarczy jak narazie :)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    No wlasnie jak nie ma w rodzinie to nie znaczy ze nie bedzie hihih :P a pozniej siup i niespodzianka :)

    Klara to mialas HSG?? to chyba bolało to udrażnianie :/


    Landryneczka a jakies objawy by Ci pasowały ??
    mam trądzik , nie wiem jak z owulacją , miesiączki mam nieregularne ale nie miałam tak żeby mieć przez długi czas tylko że są raz długie raz krótsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara22 wrote:
    to macie spore szanse na posiadanie blizniaków, genetyka :)
    Ale ja nie chce hihi :) nie dałabym rady sama

  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 16 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    No wlasnie jak nie ma w rodzinie to nie znaczy ze nie bedzie hihih :P a pozniej siup i niespodzianka :)

    Klara to mialas HSG?? to chyba bolało to udrażnianie :/


    miałam , tez tak słyszałam że boli.
    Byłam usypiana bo do laparo i zrobili mi też HSG, więc nic nie czułam ale po bolało jak diabli , jak by mi miało jajeczka i wszystkow środku eksplodować jechalam i to na mocnych przeciwbólowych ;/

    f2w33e3k5rpiz20l.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ