X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;)
    Ukija u mnie również pięknie slonko świeci ;)
    my dzisiaj spaliśmy w odnowionej sypialni i Danio niestety w nocy przyszedl do nss na lozko i w ogóle się nie wyspalam...

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słońce piękne :) u mnie temperatura spada stopniowo wiec juto pewnie @

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladna pogoda? Bu! Zimno wieje i szaro i popaduje.
    Zaraz gin i podpatrzymy czy Nasze minimetry rosna <3 dzis 5+5 <3
    I wieze ze do konca juz bedzie tylko dobrze.
    Mdli mnie od kilku dni niemilosiernie!
    Jesc nie moge.. Co zjem to bleeeee... :/ dieta normalnie ;D

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa dieta cud? A zachcianki, coś się powjawiło? :P czas leci a maleństwo coraz większe :D

    Magduullina no widzisz tak to bywa. Danio czuje się przy Was bardzo bezpiecznie i dlatego przychodzi :)

    Smerfetka Rosa też miała lekki spadeczek a co? Dziś już 5+5! Także nie ma co się załamywać! Wszystko się może zdarzyć! :P

    Piękna pogoda. Chłodno ale nie jest źle te słońce wszystko wynagradza! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ... rosax uroki :)
    a ja lece do piwnicy szukac soku z aronii ciśnienie mi posskoczylo mam nadzieje ze to tylko jednorazowe przez te zmiany pogody bo z danielem w ciąży mialam nadciśnienie (gestoza) i musze się tego strzec

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax jak sa mdłości to maluch ma sie dobrze :)

    Ukija :* dziekuje tego potrzebowałam

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka siedzimy w tym razem. Nie ma co się zamartwiać i za dużo myśleć (o tak strasznie to ciężkie) :) trzeba optymistycznie spoglądać na wszystko nie tylko na pozytywne rzeczy. Masz jeszcze troszkę czasu do @ której zabraniam się pojawiać przez najbliższe 9 miesięcy więc spokojnie :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czesc ;) humor dopisuje widze ;) ja do jutra (monitoring) bede schizowac :) norma,nie?

    A poza tym u mnie czy slonce czy deszcz to ja bym spac poszla

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Ukija ciezko to znosić :) choć staram sie nie myśleć i luzowac :d ale do końca sie nie da

    SU bedzie dobrze :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Cudowne wieści mnie w ten poniedziałek spotkały :D 12dc ok 5 dni do owu i pęcherzyk na prawym jajniku 14 mm, a endometrium 11mm. Uda się! ❤

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 mm ? Rosax chodź tu powróż i mnie !!! :**** Cudownie jakie grubaski z endo ! Ukija piłaś wino czy co?

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Oj tak Ukija ciezko to znosić :) choć staram sie nie myśleć i luzowac :d ale do końca sie nie da

    SU bedzie dobrze :)
    Ano oczekiwanie na to, na tamto...zawsze tak...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa właśnie Ty czarownico! Wykrakałaś mi! Teraz jeszcze bobaska wykracz! :*

    Su nachlałam się winem w sobote i jeżeli mam być szczera to bezstresowe ❤ to jest to! A poza tym pije te zioła od znachora i jem migdały :D
    Zobaczymy jak urośnie oby nie za dużo bo to też nie za dobrze :P dostałam pbraz z usg pierwszy raz :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa właśnie Ty czarownico! Wykrakałaś mi! Teraz jeszcze bobaska wykracz! :*

    Su nachlałam się winem w sobote i jeżeli mam być szczera to bezstresowe ❤ to jest to! A poza tym pije te zioła od znachora i jem migdały :D
    Zobaczymy jak urośnie oby nie za dużo bo to też nie za dobrze :P dostałam pbraz z usg pierwszy raz :D
    Rewelacja, też piję wino i migdały, u mnie dziś 9 dc zobaczymy jutro ! Ale jaja :*

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az mnie kuzwa dech zaparlo!! 11 mm <3 ukija bedzie test pozytywny jak nic!
    Ale sie ciesze!
    U mnie dzis chujowo ale z Ciebie ogromnie sie ciesze! 11 mm no w morde! Napisalan do tulipanowej ze urodzi 7 i urodzila ;D ci ze 11 mm i jest 11 mm. Sobie ze bedzie dobrze i kutwa bedzie! A stojrotce napisalam ze urodzi 1.12 a wiec czekam ;D hihi

    A po wizycue dupa. Mowi idz sciagnij dpodnie a zaraz. Nie nie idz. Pobiore Ci krew zadzwonie wieczorem i dam Ci nowy temin. Niech dziecko sobie spokoju rosnie i teraz czekam na nowy termin! A tak sie cieszylam. No nic poczekam dluzej <3 a moze i serduszko uslysze na kolejnej <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax zapomniałaś o powróżeniu mnie !!!


    Hm no nic będą chociaż wyniki krwi A NASTĘPNYM RAZEM SERCE!!! <3

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su tobie juz dawno pisalam ze z tych twoich jajek cos bedzie i bedzie! Obie zrobicie pozytywne testy! bedziecue sierpniowymi mamusiami <3

    No pobral na hcg chlamydie i kilka innych ale nie wiem jakich ;D wieczorem zadzwoni jak hcg bedzie wiedzial i umuwi na wizyte kolejna. Hmm mysle ze moze z 8000 bedzie jak w czwartek bylo 2000. ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Rosa,licze na te wrozby <3

    Ooo na pewno bedzie spore juz ;)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina zbilas juz cisnienie?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 listopada 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa no powiem Ci że jak dziecko się cieszyłam u lekarza. W środe na kolejny :P musi się udać. To będzie mój szczęśliwy cykl. Zegar tyka i powinnam niedługo albo iść na l4 albo się zwolnić :P cudownie zaczęty tydzień :D ile tam w tych Niemczech hcg robia? U nas najlpiej jedna i tyle :P mówiłam Ci że usłyszysz swojego robaczka tylko musisz nieco poczekać ❤

    Susanna Ty już jutro conajmniej tyle co ja będziesz miała :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 998 999 1000 1001 1002 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ