X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam tego z kwiatami ;D
    On przepusci jakas dziewczynke i bedzie cureczka ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba te zdjecie ustawie jako profilowe na whats app haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosax :D ja Cię uwielbiam normalnie! Nasza kochana pocieszycielko! <3

    Rybka to będziesz robiła to co najbardziej lubisz :D relaksik musi być i do tego wszystko zakończone przyjemnym <3

    Czasem sie zastanawiam jak moge kogos pocieszac skoro sama cierpie a za chwile przypominam sobie ze przez pocieszanie innych sama czuje sie lepiej ;) szkoda ze to co mowie nie zawsze zamienia sie w prawde ;)
    A w sumie? Konca nie ma... Moze u ciebie beda blizniaki u szarlotki wielka beta i u anki slodka ksiezniczka?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to zastanawiam sie jak ta osoba mogla tyle sciemiac i krasc zdjecia innej matki

    Dejzi, blair, i kilkanascie innych nikow a to ta sama i jedna osoba...

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    A tak w ogole to zastanawiam sie jak ta osoba mogla tyle sciemiac i krasc zdjecia innej matki

    Dejzi, blair, i kilkanascie innych nikow a to ta sama i jedna osoba...
    Kochane o.czym.dokładnie jest mowa bo nie moge sie połapać. Powiem wam ze naa tej fioletowej stronce wcale.nie jes tak fajnie nik się nie odzywa tylko piszą miedzy sobą. Jak mi pozwolicie to zostane z wami.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja też nie rozumiem o co chodzi :P

    Elina poczekaj na nas i mybsame stworzymy tam wątek i będziemy pisać ze wszystkimi odrzuconymi. Mi się wydaje, że one się znają tak jak my z ovu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:59

    Molyx lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Wy tam na mnie też czekajcie :) Już niedługo będę w ciąży przecież :)

    Ogólnie czuje się nie najgorzej, ale lewa strona mnie trochę boli... Ponoć lewy jajowód właśnie miałam bardziej posklejany, więc pewnie dlatego.

    Ale kamień z serca mi spadł.

    Dziękuję Wam, że byłyście myślami ze mną i trzymałyście za mnie kciuki :*

    Rosax- ja tak czytam to co napisałaś i też nie czaje o co chodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:38

    ug376iye929i107i.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosax ja też nie kminue o co chodzi :P

    Elina poczekaj na nas i mybsame stworzymy tam wątek i będziemy pisać ze wszystkimi odrzuconymi. Mi się wydaje, że one się znają tak jak my z ovu ;)

    Jak by dalo rade to bym was zarazila ciąża. Kiedyś probowalam tworzyc nowy watek.to caly czas.ktos mi go usuwal.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Dziewczynki Wy tam na mnie też czekajcie :) Już niedługo będę w ciąży przecież :)

    Ogólnie czuje się nie najgorzej, ale lewa strona mnie trochę boli... Ponoć lewy jajowód właśnie miałam bardziej posklejany, więc pewnie dlatego.

    Ale kamień z serca mi spadł.

    Dziękuję Wam, że byłyście myślami ze mną i trzymałyście za mnie kciuki :*

    Rosax- ja tak czytam to co napisałaś i też nie czaje o co chodzi ;)

    Napewno.kochana bedziesz w.ciąży wszytkie bedziecie utworzymy tam swoj watek tak.jak piszecie i.beda.mogli nam.nadmuchac nie moge zrozumiec te fora są żeby sie wspierac a.niektore osoby zachowuja sie.strasznie to.naprawde czasami boli

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara Ty już jesteś w ciąży! Pamiętaj o tym! Wszystkie razem zafasolujemy i koniec! Raze stworzymy wątek po fioletowej stronie! :)

    Rosax ale powiem Ci że ostatnio błąkałam się po filoetowej i coś pisały tam dziewczyny o jakiejś lasce co kradła zdjęcia ale nie wczytywałam się :P pisz nam tutaj o co chodzi bo my ciekawe jesteśmy ;)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak niedlugo już wszystkie będziemy po fioletowj stronie mocy!!! I tego się trzymajmy :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa ja nie widzę innej opcji. Ma być zielono i fioletowo :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka i Ty już według mnie masz fasole :D powiem Ci szczerze, że za każdą z Was trzymam mocno kciuki i z zieloności każdej z Was będę cieszyła się tak samo mocno :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo wszyscy mają szczęśliwy suwaczek mam i ja! Uda się! Zwłaszcza że Mój dziś się sam z siebie na mnie rzucił :D

    rosax3, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jestem i ja wieczorową porą. :) Tylko mega wymęczona, więc nie mam siły każdemu pisać.

    Madziara - oczywiście cudownie, że już po badaniu. Widzisz, po co tyle nerwów. :) Teraz tylko się zapładniać. :D

    Ukija - ale może faktycznie on ma rację? Ja na przykład też jeszcze nie chcę robić testów ovu. I sama nie wiem czemu. :D Bo wolę parę miesięcy tak na spontanie popróbować chyba. :D Fakt, że jak z Wami gadam to sama mam okazję kupić i już badać. :)

    Szarlotka - czekamy na piękną betę. :)

    Rosax - może odsapnij chwilę od robienia tych testów? Hormony jeszcze szaleją, a Ty przecież już w ciąży jesteś i nie możesz się denerwować. :D

    Elina - spokojnie. Tutaj wszystkie takie otwarte. :D Wszystkie zaciążymy to zmienimy stronę mocy. :)

    Molyx - to Ty chyba jutro będziesz testować co? ;) Czy źle pamiętam?

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Grzeszna :) witamy Cię serdecznie w naszym gronie. Co do torbieli nie wiem co powiedzieć ani do leków też nie bo jestem świeżakiem w staraniach ;) mogę jednak powiedzieć, że też brałam tabletki i jestem 2cs po odstawieniu. Póki co tą pierwszą @ miałam normalnie, nie tak jak z tabletkami, nieco później. Słuchaj pójdziesz do lekarza i się dowiesz co i jak. Czy tą diagnozę dał Ci ten sam lekarz? Bo dla mnie to jakieś dziwaczne. Pęcherzyk jest, a jednak go nie ma, pcos jest a jednak go nie ma, torbiel jest ale też może jej nie być. Jakieś to pokręcone, jakby za każdym razem nie umiał w pełni zdiagnozować. Takich lekarzy powinno się jak najszybciej zmieniać! :/
    My również trzymamy za Ciebie kciuki i wszystkie tutaj zostaniemy Mamusiamy w 2016 roku i nie ma innej opcji! :)

    grzeszna24 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakas mloda laska lat 18? Kopiowala zdjecia jakiejs holenderki. Mowila o swoim bogactwie zawsze zakladala pierwsza watek w ktorym okazywalo sie ze jest w ciazy blizniaczej dodawala fotki dzieci z usg niby miala corke jeszcze.. Ah nie wglebnialam sie za bardzo ale sporo czasu stracilam na czytanie. Teraz afera ze to niby belly tak robi jakis chwyt martekingowy czy cos albo faktycznie ta laska co ma niby 18 lat. Grudniowki do niej doszly przypadkiem na pazdziernikowkach chyba no i tak rozpetala sie trzecia swiatowa na forum ;) dziewczyna opisywala o swoich wyjazdach szczesliwym zyciu kochanym mezu wielkim domu gosposi arenzatorki i co tam jeszcze bylo... Pozniej wciskala historie ze jedno z serduszek dzieci nie bylo widac czy tam slychac a pozniej bylo ok.. Okazalo sie ze taka sama bajke wkrecala grudnowka 2015 i pozniej wlasnie wrzesniuwka albo pazdziernikowka. Nie pamietam. Dziewczyny polaczyly wszystko w calosc i wyszlo szydlo z worka. Laska usunela konta a pierw zdjecia z pamietnika... Flakonik dzejzi blair i kilka innych nazw. Takze to ostroga na przyszlosc. Tym bardziej ze blair bo tak byla nazwana na wrzesniowkach 2016 chyba albo pazdziernikowkach prosila o nr tel i kazda z forum sie wymieniala wiec teraz mysla ze moze jakas firma skas sie podszywa i beda dostawac anonimowe telefony z promocjami lub cos ;D i duuuuzo duuuzo wiecej o niej mozna posluchac...

    Ja to sie tylko zastanawiam jak jej musi byc w zyciu ciezko wymyslajac takie cuda.. A moze jest po stracie blizniat? Moze w domu alkoholizm i przemoc? Ahh no nie wiem... Z jednej strony mi jej zal jesli ma zycie przeciwne do tego ktorego pisala a z drugiej jak to jakas akcja belly by podbijac statystyki albo jakies chwyty reklamowe to ciesze sie ze ja zdemaskowali... Ale za pewne wroci tu jeszcze raz... A my po prostu musimy byc ostrozne.. A najgorsze ze jak ja czytalam co pisze to byla podobna do mnie... Serio. Pomocna, zawsze radzila.. No ale proponowala jakies szczepionki ktore nie byly ok... (ja wam nic nie proponuje) haha sama sie teraz zastanawiam komu tu ufac. I komu co pisac. Musimy byc ostrozne na naszej grupie po prostu i zawsze trzymac sie razem!

    Aaaaa i jeszcze jedno. o wszystkich pamietala co u kogo sie dzialo. Byla na bierzaca caly czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 22:34

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, no może ma racje, ale wykańcza mnie to codzienne "może to dziś jest owulacja i jutro będzie skok". Ciągle o tym myślę. Bez przerwy. Paranoja. A jak Ty się czujesz? :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    O jestem i ja wieczorową porą. :) Tylko mega wymęczona, więc nie mam siły każdemu pisać.

    Madziara - oczywiście cudownie, że już po badaniu. Widzisz, po co tyle nerwów. :) Teraz tylko się zapładniać. :D

    Ukija - ale może faktycznie on ma rację? Ja na przykład też jeszcze nie chcę robić testów ovu. I sama nie wiem czemu. :D Bo wolę parę miesięcy tak na spontanie popróbować chyba. :D Fakt, że jak z Wami gadam to sama mam okazję kupić i już badać. :)

    Szarlotka - czekamy na piękną betę. :)

    Rosax - może odsapnij chwilę od robienia tych testów? Hormony jeszcze szaleją, a Ty przecież już w ciąży jesteś i nie możesz się denerwować. :D

    Elina - spokojnie. Tutaj wszystkie takie otwarte. :D Wszystkie zaciążymy to zmienimy stronę mocy. :)

    Molyx - to Ty chyba jutro będziesz testować co? ;) Czy źle pamiętam?
    Odpoczne do 8dc albo 9;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja od sierpnia staram sie o druga ciaze:)jesli chodzi o starania a brak efektow, ponoc warto zadbac o wit D! Plus pozbyc sie pasozytow, grzybow itd.. A generalnie to psychicznie tym nie obciazac:) potdrawiam wszystkie Was:)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ