Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Ja chyba zupę z cukinii że świeżą bazylią :) Nigdy nie robiłam, ale od rodziców dostałam 3 cukinie giganty, więc trzeba jr wykorzystać :)

    Mamuska, jak robisz te zupe? Mam i cukinie i swieza bazylie :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 19:36

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    No tak tak nizej;)
    O jaki dzielny Danielek! <3

    Malo czasu malo, ale sie wlasnie zmotywowalam do dalszej pracy!
    Dodalam do swojego koszyka "zakupy na pozniej" przesliczny wozek. Czas postarac sie o corcie <3
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01HGYLHRC/ref=mp_s_a_1_38?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&qid=1471864994&sr=8-38&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=quinny%2B3%2Bin%2B1&th=1&psc=1

    Kurde sie juz doczekac nie moge jak z tego koszyka bede w koncu przekladac do koszyka "kup teraz" i czekac na przesylki w oknie <3 co nie zmienia faktu, ze szal zakupowy mnie nie minie, bo akcje po sklepach tez beda :D i moze ten wozek w sklepie uda mi sie dostac ;) aaaaaa rozmarzylam sie jakbym juz w ciazy byla.. Co najmniej 7 miesiac haha ;D az takie motylki w brzuchu mam.. Motylki?! Co ja gadam, moje dziecie sie po malu ujawnia!


    A no i jeszcze urodze w maju, cieplo bedzie sie robic <3 spacery i spacery <3
    Ale marzenia.. Z synem tak samo :D ledwo co dalam rade wyjsc na30 minutowy spacer bo albo ja chvialam spac albo on byl maruda hihi


    Whhaaaaa Rosax. Czyste rozowe szalenstwo. Dziedziczka juz musi byc w progach startowych jak nic! :D

    Ja tam tematu tez nie odpuszczam. No kurde jakos zaszlam w pierwsza ciaze i Córka jest ;) A ostatnio sledzilam na aplikacji w telefonie nasze poprzednie starania sprzed prawie juz niebawem 3 lat i powiem Wam, ze tez wiele razy sie mijalismy z owu a chyba moze ze 3-4 razy w owu sie trafilo. I nadal nie wiem jaka jest regula zeby zajsc. Jak ja to zrobilam, ze zaszlam i jak to powtorzyc? ;) ;) ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz tu dostane zajoba jestem po badaniu
    Czy fakt, że pęknięty pęcherzyk był 17 dc oznacza, że był pusty ?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna a dlaczego tak uwazasz ze byl pusty?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj wkleję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw stwierdziła z uśmiechem że za krótko sie staramy :) Potem uśmiała się na moje "bóle owulacyjne"
    Potem określiła nasienie męża jako rewelacyjne...
    A potem coraz gorzej bo okazało się że 13 dc dziś mam tylko 10 mm jajeczko ale szerokie, ładne endometrium...
    Powiedziała, że nici z tego miesiąca, bo nie urośnie a jak urośnie to jest puste bo 17 dc co miałam (w kwietniu) potwierdzoną owulacje to jest za późno i są puste i nic z nich nie ma....aha....fajnie a zważywszy na fakt że nie zapytała o długość cyklu to już w ogóle.
    Zapłaciłam 430 zł za wizytę + usg + test na wit d3 + amh........

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli rozumiem, ze uwaza ona ze skoro 17dc to juz pozna owu i ze w zwiazku z tym, ze tak ujme, bezowocna? Wiesz, szczerze mowiac co kobieta to historia. Ja np wiem po sobie, ze jak owu w danym cyklu mam pozno a i sam cykl przez to dlugi to dupa jest mowiac wprost. Ale to nie ma chyba reguly bo to zalezy tez od fl i ogolnej statystycznej dlugosci cyklu danej kobiety. Sa takie co maja dlugie i pozniej owu i zachodza. Ja np wiem, ze to nie ja. Jak mam juz cykl dajmy na to 33-34 dni to wiem, ze juz cykl do kosza na bank.

    Masakra ile zgarnela kasy od Ciebie!!!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mówi, że to jakieś jaja i mam sobie odpowiedzieć na pytanie co to za lekarz nie badający pacjentki i na wstępie dający do badań za 230 zł (o tyle witd i amh)................ Nie mierzyła standardowo pęcherzyka jak to robiła poprzednia p. doktor lecz tylko stwierdziła, że małe 10 mm, ale fajne szerokie endo.....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az bym chciala wiedziec co to za lekarka i jaka klinika...
    Starajcie sie na spokojnie! Nie denerwuj sie bo sie jeszcze jajo ugotuje z nerwow ;) Bedzie dobrze :D Babe olac i tyle!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gyncentrum, Czerwińska , Katowice

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daleko ode mnie ;) dajcie spokoj, taka kasa za nic. Wrrr.... <3 i tak zaskoczy zobaczysz!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem kuźwa co dalej............

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajcie sie! To dalej! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, z Folwarku co mam myśleć będzie owu? może wyrosnąć do 17 dc jeszcze a dziś 13 dc i 10 mm tylko ???????

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, aż mnie zatkało. Po pierwsze jak mogła Cię nie zbadać. Po drugie 230 zł ? Ja chodzę do profesora, znanego specjalisty jeśli chodzi o kwestie onkologiczne. Płacę 200 zł, ale w tym jest też usg czy cytoligia :)

    zFolwarku, zupę robiłam pierwszy raz, wrzucam link do przepisu :) Jest pyszna, z tym,że ja ją doprawiłam po swojemu, zwłaszcza jeśli chodzi o sól, bo w przepisie za dużo przypraw nie ma :) No i nie miałam kurkumy :)

    https://zakochanewzupach.pl/zupa-z-cukinii-ze-swieza-bazylia/#

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogółem mamuśka zapłaciłam 430 zł

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Whhaaaaa Rosax. Czyste rozowe szalenstwo. Dziedziczka juz musi byc w progach startowych jak nic! :D

    Ja tam tematu tez nie odpuszczam. No kurde jakos zaszlam w pierwsza ciaze i Córka jest ;) A ostatnio sledzilam na aplikacji w telefonie nasze poprzednie starania sprzed prawie juz niebawem 3 lat i powiem Wam, ze tez wiele razy sie mijalismy z owu a chyba moze ze 3-4 razy w owu sie trafilo. I nadal nie wiem jaka jest regula zeby zajsc. Jak ja to zrobilam, ze zaszlam i jak to powtorzyc? ;) ;) ;)
    Tez nie wiem jak to powtorzyc :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no cena zabójcza :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna mam oczy wystajace z zaskoczenia! Co to kuzwa za lekarka?!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Nie no cena zabójcza :/
    niestety co dalej maż wkurozny na nia na mnie i na wszystko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 888 889 890 891 892 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ