X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zazdroszczę spokojnej niedzieli. U mnie nici z tego. Bieganina jak zawsze i oczywiście już myślę ile to mam jutro do roboty :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax no takie te nasze szkraby a zleci bo zleci tylko ze teraz się zaczyna ciagnac juz czym bliżej tym wydaje się ze dni leca wolniej.
    ukija no tak to jest juz człowiek ma wolne a mysli co w pracy jutro.


    ja teeaz tez bede miala full bo moj rozwalil sypialnie wszystko od nowa trzeba zrobić ściany podloge kurcze bo zaczal robic się grzyb i ten zapach no powiem ze jak odkryl podloge bylismy w szoku gdzie my spalismy na wylewce pod panelami byla plyta osb cala nasiaknieta i splesniala masakra wszystko szlo na sciany w lecie bylo caly czas okno otwarte to tak nie bylo tego czuc ale teraz jak jeszcze zaczelismy palic w piecu tak to wszystko się zaczęło unosic dobrze ze juz wiemy od czego itd bo masakra jakąś chorob by się tylko dzieci nabawiły.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z grzybem nie ma żartow właśnie, trzeba się pozbyć dziada... Ale dobrze, że twój mąż na to wpadł bo jak nie było oznak...
    Dla maluszka nie może być grzyba bo się moga rozwijąć groźne alergie...i astma. U nas jak bylismy mali w starym domu był i stąd choroba siostry własnie..pare lat w uzdrowiskach...

    Co do mnie to po owu mam 99,9% pewności..cóż..niech się dzieje wola....

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Madziu brawa dla meza! A tobie milego sprzatania w trakcie i po remoncie ;D hihi

    Su jak <3 byly i ovu byla to teraz dwie kreski na koniec. Dokladnie tak jak ja i ukija wysikamy tak i Ty :*

    Objadlam sie zupy koperkowej i leze, czekam na pana przystojnego ;D haha kurier ma przyjsc z hybrydami a on meeega przystojny ;D ciemna karnacja i takie meega blekitne oczy ;D haha
    Zupa byla na obiad w sumie ale juz musialam zjesc ;D swiezo ugotowana i ten zapach koperku w domu <3 jak latem <3 dobrze ze w zamrazalce mozna to miec, smaki lata <3
    Apropo zamrarzalki. Szukamy jakiejs 85 cm wysokiej, taka mala by zamrozic cos nasza odmowila posluszenstwa ale myslelismy ze da rade bez, niestety nie da. Duzo mroze warzyw i mies a ta w lodowce za mala.. Polecicie firme jakas? I nie droga ;D przegielam z rachunkami w tym msc ;D haha


    Aaaa i mam takie pytanie..
    Czy ktoras z Was po ovu chodzi czesciej do wc? Wczoraj co chwile musialam siusiu a z tym od razu chcialo mi sie tego drugiego.. I dzis tak samo.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 11:02

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo 6 dni z rzedu <3 wiec szanse sa

    Wy to macie z tymi sprzetami domowymi pamietam kiedys dymiaca pralke hehehe ;)

    Ja mam grzybowa tylko musze doprawic i zabielic ;))

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he rosax no tak to sprzątanie jest najgorsze ale szczerze powiem ze mam nerwy bo później się trzeba było z tym rozwalic :) aaaale jak mowilam to e no gdzie cos ty. a pewnie te problemy Danielka to od tego są właśnie.... no ale lepiej późno niż wcale... wy o obiadkach a ja dopiero synka na drzemke i bede gotowac ja bym sobie lody zjadla albo napila się bardzo zimnej wody mocno gazowanejjjj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo możliwe, że od grzyba właśnie...eh to trochę w czas ale lepiej późno niz wcale - przyznaj :)

    Ja wczoraj na kawę mrożoną miałam

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak su prallka tez byla.
    Ale zamrazalnik zanim pralka sie zepsula. Tylko myslalam ze bez niego dam rade a czym blizej swiat tym jednak potrzebaby bylo.

    Faktycznie magdullina moze od tego danio chorowal.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pamięć :) Zależy ile też masz miejsca w kuchni na taki sprzęt jak zamrażarka... ja mam dużą 3 szuflady ale z lodówką..na więcej brak miejsca

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj no tak dziewczyny a ja się za tydzień musze pięknie spakować jeszcze dwa dni i 34tydz rozpoczynam . hehe ciekawr kiedy wypultam małego :) chciałabym byc juz po ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E pewnie jeszcze trochę i wyleci :)
    Ciekawe co u mnie będzie...nie wiem ehhh chciałabym no ale różnie jest wcześniej długo się staraliśmy..

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susannaa uda się!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem na pewno , że owu była a dupka mam zapas...więc moze będzie co z tego :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 października 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie bedzie su!
    A na zamrazalke mamy osobny skladzik wiec miejsca sporo

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez by się przydało tylko miejsca nie mam na zamrażarke . Choc mnie się już mieso szczerze przejadlo to mojemu i daniowi mieso prawie codziennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet typowej kuchni nie mam tylko w aneksie :)

    Mięsa też mało jem

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 października 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesa malo jadam.
    Juz kiedys pisaoam ze tylko zeberka golonke i karkowke.
    Bardziej warzywa u mnie w zamrazalce ;)
    Lubie zamrazac smakii lata a no i obiady by nie wyrzucac lubilam zamrozic na nastepny " brak pomyslu co na obiad "

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja miesa malo jadam.
    Juz kiedys pisaoam ze tylko zeberka golonke i karkowke.
    Bardziej warzywa u mnie w zamrazalce ;)
    Lubie zamrazac smakii lata a no i obiady by nie wyrzucac lubilam zamrozic na nastepny " brak pomyslu co na obiad "
    No ja bym chciała taki nawyk...ale nie umiem jakoś w sobie wykrzesać..

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja miesa malo jadam.
    Juz kiedys pisaoam ze tylko zeberka golonke i karkowke.
    Bardziej warzywa u mnie w zamrazalce ;)
    Lubie zamrazac smakii lata a no i obiady by nie wyrzucac lubilam zamrozic na nastepny " brak pomyslu co na obiad "
    u mnie to samo.zamrażalka malutka nad lodówka i pelna po brzegi owoce dla córki jaej ulubiony chlebek obiad wyporcjowany.wedlinka ulubiona córki.przydałoby sie zamrażalke dokupic chociaż mała w razie w.wczoraj popołudniu dostałam @ druga w tym mc ale oprócz lejącego sie płynu nawet bezobjawowa jak nigdy nic nie boli.wiec prezentu na moje urodziny nie ma

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie lubię :(

‹‹ 961 962 963 964 965 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ