X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Hybrydy nie sa szkodliwe w ciąży a można je utwardzac w led :)
    Rosax a nie myslalas i lakierach z chin? Ja używam z aliexpress i sa równie dobre jak markowe a kosztują Koło 1-2 dolarów
    Z naszej strony nie ma przeciwwskazań do robienia sobie manicure hybrydowego w ciąży, zawsze jednak warto skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym :)

    W razie pytań - chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jak tam??? dzis paskudny dzień szaro buro i pada nic tylko nie wstawać z lozka..

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduulina hej :) u mnie bezchmurne niebo i słoneczko :) ale pewnie sie pogoda popsuje wieczorem :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biało i pada... a dziś też jedziemy na dalsze groby bliskich...

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna mi się wydaje że poradził sobie :) nie była to tak zaawansowana ciąża i myślę że na spokojnie możecie się dalej starać :P na pewno też w tym krwawieniu pozbył się wszystkiego :)
    To niby wiem ale całkiem mnie zaskoczyło to przyspieszenie, według wszystkiego powinno być opóźnienie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija no to super ze pogoda dopisuje ;) mnie się nic nie chce he herbatka i lozko tylko się nie da probowalam juz dwa razy i synuś nie pozwala mama pic mama jesc mama siku nagle wszystko na raz jak tylko się położe ...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczynki :)
    My tez juz po cmentarzach połaziliśmy. Oczywiście masa znajomych z czasów gimnazjalnych i licealnych :P plejada damess w futrach która to nie lepsza musiała być, ale poszliśmy z moja nabliższa rodzina i wszystkie babcie i dzidków pogrążona w modlitwie prosiłam o pomoc w staraniu o dzidziusia i wzroście endometrium :D

    Ja tyłeczek też mam ale nosze na dole 36 a i góry 34 i u góry na spokojnie mogła bym nosić dziecięce bo nawet cysi zbyt dużych nie mam :P ostatnio nawet mierzyłam na dziecięcym getry ładniutkie różowe i o dziwo były dobre na moj wzrost 170 cm :P
    No ja dol tez 36, chyba ze getry to 34 a na gorze 34 no chyba ze cos w cysiach ciasne to 36 ale tak to 34.



    Pozniej do was zagladne poczytam nadrobie.
    <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su twoj organizm sie na pewno zregenerowal i dal rade wytworzyc jajeczko <3

    Ukija na pewno modlitwa zostanie wysluchana!
    No tak.. 1 listopad to niestety rewia mody na cmentarzu.. :/ przykre, bo w koncu odwirdzamy osoby za ktorymi tesknimy, a nie wystepujemy w moda show..

    Kupilam dzis 6 testow kasetkowych. Maja przyjsc miedzy 4-8 listopad. Mam nadzieje ze przyjda pozniej niz wczesniej.. Nie chce za szybko robic ;D znajac sirbie zrobie od razu jak przyjda.. ;D ahh
    Opinie mialy nawet naawet ale zobaczymy jakie beda.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ja natomiast kupiłam dziś pudełko inofemu :D testów nie kupiłam i nie kupie :D zakosiłam mojemu piniążka ale szkoda mi tracić :D chyba kupie sobie za to kosmetyki :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie wole siknac i wiedziec co jest. Jesli jest nawet chwilowa ciaza to mam jakis dowod ze jednak byla. Gorsza niewiedza jak by sie okres 2 dni spoznil ;D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem ja pewnie pojde na bete zdby idstawic dupka...
    Ale gdybym nie brala to chyba tak jak Ukija nie sikalabym moze jak by sie spoznil...

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmykam z forum na pare dni, musze do konca tyg wszystko ogarnac bo w pon jade na szpital 7 listopada i bede miala CC. Gdy tylko odzyskam sily wejde i sie pochwale :-) Trzymam za was kciuki i milego wieczorku

    Magduullina, zFolwarku, madziara0080 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super czekamy na wiesci i zdjecia !!! <3

    Magduullina, Tulipanowa lubią tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa powodzenia :)

    E tam sikacze z Was i tyle. O Rosie to ja już nie wspomnę :D

    Dziś widziałam pająka który wchodzil po ścianie do góry. Niby to oznacza dobra wiadomość :D czekam na nią! :p

    Magduullina, Tulipanowa lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) zmierzyłam dziś temp i 37 czylu wszystko w normie :D miejmy nadzieję że jednak się uda. Dziewczyny zachodzą przy cieńkim endometrium i przy grubym. Nie ma reguły. Wszystko zależy od kropka :D trzeba żyć nadzieją :D

    rosax3, Magduullina lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    Dziewczyny zmykam z forum na pare dni, musze do konca tyg wszystko ogarnac bo w pon jade na szpital 7 listopada i bede miala CC. Gdy tylko odzyskam sily wejde i sie pochwale :-) Trzymam za was kciuki i milego wieczorku
    Jak ja sie ciesze z tej daty <3 urodzinki mojego synka 4 lata temu i tez cc <3

    Magduullina, Tulipanowa lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Tulipanowa powodzenia :)

    E tam sikacze z Was i tyle. O Rosie to ja już nie wspomnę :D

    Dziś widziałam pająka który wchodzil po ścianie do góry. Niby to oznacza dobra wiadomość :D czekam na nią! :p

    Haha ja to stara wyjadaczka sikancow ;D
    A nie ma szly przypadkiem dwa? Bo dostaniesz dwie dobre wiadomosci ;D moja i twoja ciaza!!! <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczyny :) zmierzyłam dziś temp i 37 czylu wszystko w normie :D miejmy nadzieję że jednak się uda. Dziewczyny zachodzą przy cieńkim endometrium i przy grubym. Nie ma reguły. Wszystko zależy od kropka :D trzeba żyć nadzieją :D
    Moja puki co mi sie tez podoba, a twoja bedzie taka przez kolejne 8 msc!!!!
    Martwi mnie tylko bo juz kilka dni boli mnie prawy jajowod/jajnik i podbrzusze jak na @.. Czasem mam ochote wziac az tabletke... ;/

    I wiecie?? Tak sir jakos nastawilam na ten pozytyw ze boje sie rozczarowania. Ale lubie tak pozytywnie myslec i mi lepiej!
    Mam zgage po kawie od rana... ;/ tak paliii strasznie!! :( dawno nie mialam!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanowa tak pochwalic się musisz obowiązkowo :) powodzenia!
    dziewczyny uda się wam uda ! :*

    u mnie pada śnieg mam nadzieje ze nie naciepie bo mam letnie kapcie jeszcze a musze dzis jechac pozalatwiac pewne rzeczy.

    Tulipanowa lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie snieg marzy <3
    U ns tylko deszcz i deszcz ;( taka ochlapucha na dworze.. Dzis przyjdzie prezent dla synka. Mam nadzieje ze do 14 a nie jak juz z przedszkola wroci bo nie da mi zyc i bedzie chcial widziec co w kartonach ;D

    Dzis jak go zawiozlam to kotek podbiegl do naszego auta i tak strasznie mialczal , syn go zawolal a on sie odwrocil wskoczyl nam na maske i na dach. Ustal jak krol lew i dalej mialczau... Chyba sie zgubil.. Za gruby byl jak na bezdomnego.. Tylko co on chcial of mojego auta? Hihi az inne matki sie patrzaly ze kot mi na dach wskoczyl ;D a Julian mial atrakcje ;D on uwirlbia zwierzaki a tu jeszcze jakis obcy polubil mamy auto ;D alr jak wrocilam do auta juz go nie bylo. Siedzial przy drodze kolo rowu i mialczal nadal.. Smutny jakis albo zimno.. Rano tylko 2 stopnie :/


    A ja dopiero zauwazylam ze u mnie juz 8 dpo ;D no tak ovu byla szybciej ;D
    Magdulina nachujaj prosze na moj wykres! Ty szczescie dajesz <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 10:22

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ