X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su ja wiedziałam że nic nie wyjdzie znów.chyba pora zakasac rekawy i przeznaczyc moja wypłate na wizyte u lekarki córki i zaczac sie leczyc.ona jest żona ginekologa ma wiele dziedzin którymi sie zajmuje to moze cos pomoze bo tezzajmuja sie sprawami kłopotów z zajsciem w ciaze.i musze tez wyleczyc do konca zęby.odkad musiałam isc prywatnie do dentysty z bólem na 4 dni przed umówiona wizyta u naszego denta przestałam bac sie dentysty.jestem stara a głupia i bac sie denta to głupie ale niestety wina leży w tym że jakos nigdy zaden nie przypadł mi go gustu.a obecny niedosyc że przystojny miły to delikatny i ma inny sprzet że aż tak nie odczuwa sie tego że cos robi w zebach.tylko niestety za jednego zeba za wyleczenie z kanałowka i plomba dałam 430z.a musze zrobic nastepny sama plomba zawczasu bo od tego zepsutego sie zniszczył,próchnica kilku i usuwanie kamienia.strach sie bac ile to wyniesie.juz mnie mąz opierdolil że to moja wina.jeszcze testy córce zrobic za 450z.wiec do swiat zapierdalac bede na pensje lekarzy.co za życie.dobrze ze pracuje bo z meza pensji byloby kiepsko

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się boję dentystów, nie jesteś jedyna kochana :) W zasadzie wokół same osoby, które bardzo boja się wizyty u dentysty...

    Z tą kasą to masakra cały czas na coś trzeba mieć....

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 października 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to racja Su.ja już wole temu zapłacic a czuc sie w miare komfortowo na wizycie a nie isc jak juz awaria

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Looo matko ile kasy..
    Dentysta - sadysta. Nie lubie.
    Wredna @! Po co ona przylazla?! Bu! Za miesiac jej nie ma byc!
    No ciekawe co by Ci powiedzieli lekarze ;) warto zapytac. Moze zleca jakies badanie?


    Boli mnie brzuch. Caly dzien jem. Jem jem i jem. Nawet teraz ugotowalam pierogi!! Dupa zadowolona ;D a te podbrzusze to juz 3 dzien jak boli.. Mysle ze chyba przez qiesiolka.. Bo niby bierze sie go do ovu a pozniej odstawia bo moze powodowac skircze macicy a ja czuje po odstawieniu jakbym skurcze miala.. ;/
    Ale szczescie to juz OSTATNI cykl ;D nastepny po porodzie ;D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama jestem ciekawa co powie lekarka ale najważniejsze zebym schudła bo przy mojej niedoczynnosci tarcycy aby skacze mi waga góra dół.jeszcze 2,4kg i będe ważyc tyle ile na ostatniej wizycie w ciąży z naszym diabełkiem.teraz przy wzroscie 148 waże 60.1kg.niby aż tak nie widac ale zawsze miałam niedowage a tu teraz to juz nadwaga niestety.w ciagu 3 lat z ubran 38-40 przeskoczyłam na 42 i te juz nawet maławe dla mnie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadwage tez.. 44 lub 42 juz lrzywyklam

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja mam nadwage tez.. 44 lub 42 juz lrzywyklam
    hej ja też przywykłam ale niestety trudno u mnie kupic sobie jakis fajny ciuch bo jak juz dopasuje góre to dół do przeróbki np.sukienki.ale najlepsze jest to że jak kupie cos to za chwile czytaj mc=2 i już mi za małe a mam ledwo pare razy na sobie.trzeba zrobic przeglad podwozia i reszte i zobaczymy co powiedza lekarze.07.listopada koncze 29 lat i juz coraz bardziej bedzie uciekał czas a z drugim jak nie zaszłam to zajsc nie moge.a staram sie jak moge.unikam smieciowego jedzenia nie pale nie pije.jem raczej zdrowo bo przy diecie córki jemy z nia na ogółł aby 2 obiadów nie gotowac.ruch jest a tu dupa

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście wygląda to jak tarczyca...trzeba unormować wyniki. Ja niby jak jestem na diecie to chudnę ale teraz nie chcę zaczynać kolejnej rewolucji i gnębić organizm typowo odchudzaniem, staram się jeść zdrowo ale wpadnie jakiś fast food czy pizza, nie uniknie się tego :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybieracie sie dzis na groby.mój mąż wlasnie z córka pojechali na msze która zaczyna sie o 12.30 na cmentarzu.ja jakos nie lubie na nia chodzic bo 1,5 h to za dlugo dla mnie i jakos zimno kolo 9 stopni tylko i bez slonca u nas.pozniej pojedzemy razem w trojke na groby pomodlic sie jak bedzie ciemno.nie lubie takich spedów i tego udawania niektórych jacy to pobozni sa.zostałam wiec w domu zrobie obiad i moze chwile odpoczne

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę wieczorem, miesiąc temu pochowaliśmy babcię więc to dla nas ważne w rodzinie
    Tak to też nie lubię tego wszyscy się stroją żeby się pokazać ha ha śmiech na sali

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie jest najwazniejsza pamiec o zmarłych w sercu a nie ta na pokaz.brakuje mi czesto niektórych osób z rodziny.pamietam dziadka który zmarł jak miałam 3 latka niezyje juz 25lat a nadal nosze go w sercu chodz słabo go znałam .jego żona zmarła niecały rok temu chodz miałam słaby kontakt z nia przez ostatnie lata to też przeżyłam jej smierc.w tym mc minie rok od jej smierci.tesknie tez za 2 dziadkami moimi.zawsze ubolewam nad tym że nasze dziecko niggdy nie poznało dziadków ze strony mojego męża bo nie dożyli wnuczki u mojego,wnuków u szwagierki jego siostry.poznali tylko najstarsza swoja wnuczke od szwagra który juz ma panne prawie 19letnia.moja córka ma tylko dziadków z mojej strony dziadek mieszka za granica i widzi go 2 razy do roku tylko a babcia mieszka po sasiedzku i ma wnuczke gdzies.to boli ale jej sie nie zmieni.sama ma wnuczke gzies a po ludziach opowiada ze my jej ograniczamy kontakt z wnuczka.jest fałszywa i obłudna.nigdy nie miałam dobrego kontaktu z nia.sora ze tak smece.dlatego chciałabym córce dac rodzenstwo by mogła miec szansze na stworzenie z kims bliskosci na kogo bedzie mogła liczyc jak nas braknie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina jest najważniejsza, dlatego chcę mieć dzieci....

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie moge na cmentarz jechac choc bardzo bym chciala ;(
    Tu nikt nie zostal pochowany a do polski nie dalismy rady jechac..

    Ja mam 36 rozmiar czasem wieksze 34 ;D male rozmiary a dupe to mam spora :D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    A ja nie moge na cmentarz jechac choc bardzo bym chciala ;(
    Tu nikt nie zostal pochowany a do polski nie dalismy rady jechac..

    Ja mam 36 rozmiar czasem wieksze 34 ;D male rozmiary a dupe to mam spora :D

    Ło jezusie jaki malutki rozmiar <3

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax to rzeczywiscie malutki rozmiar ja nigdy takiego nie miałam jestem drobna wzrostem a gruba jak świnka

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć no takie to my objechalismy wczoraj wszystkie cmentarze tez nie chcialam jechac dzis .... dziewczyny aaa co tam z rozmiarem dajcie spokoj :) krągłości sa ok , kochanego cialka nigdy za wiele :) ja teeaz trzymam się 38 a i czasem 40 mnie to jakos nie zawadza kto jaki ma rozmiae i nigdy się nie sugerowalam takim spostrzeżeniem dajcie spokój najważniejsze jest to jakimi ludzmi jesteśmy :*

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 listopada 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie sugeruje wyglądem ludzi,kieruje sie ich wnetrzem.w tym co napisałam chodziło mi o to ze troche zle sie czuje z ta moja waga.dobrze czułam sie ważac w granicach 55kg i fizycznie i psychicznie.a teraz przytłacza mnie mój wygląd bo to też utudnia zajscie w ciąze.i mąz już też nie patrzy na mnie z pozadaniem tak jak kiedys.chyba naszan milosc sie wypaliła bo za pare dni bedzie 13 lat rzem a 8,5 prawie po slubie

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 1 listopada 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :)
    My tez juz po cmentarzach połaziliśmy. Oczywiście masa znajomych z czasów gimnazjalnych i licealnych :P plejada damess w futrach która to nie lepsza musiała być, ale poszliśmy z moja nabliższa rodzina i wszystkie babcie i dzidków pogrążona w modlitwie prosiłam o pomoc w staraniu o dzidziusia i wzroście endometrium :D

    Ja tyłeczek też mam ale nosze na dole 36 a i góry 34 i u góry na spokojnie mogła bym nosić dziecięce bo nawet cysi zbyt dużych nie mam :P ostatnio nawet mierzyłam na dziecięcym getry ładniutkie różowe i o dziwo były dobre na moj wzrost 170 cm :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 22:45

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze u ciebie zda sie modlitwa o dobre endometrium oby tak bylo.
    Az ja zaczelam sie zastanawiac, ze zawsze owj byla ok 16-17 dc gdzie mialam krwawienie 3 dni max... Czyli zeby doszlo do owu organizm potrzebowal sporo bo ok 13 dno na wytworzenie jajeczka i przygotowanie endo.. Teraz krwawienie mialam 8 dni po ciazy.. A owu byla w 15 dc...myslicie ze moj organizm poradzil sobie i wszystko ok skoro mial tak malo czasu .. Niby dziwna moja rozkmina ale w sumie ciekawi mnie to.....
    Trzeba spac ciezki dzien;*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 listopada 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna mi się wydaje że poradził sobie :) nie była to tak zaawansowana ciąża i myślę że na spokojnie możecie się dalej starać :P na pewno też w tym krwawieniu pozbył się wszystkiego :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ