X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 dpo ale wczoraj mnie podbrzusze bolało..i jajniki...oba

    U mnie pogoda taka sobie, zimno i mży, a ja muszę iść do apteki... :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !! :)

    Tulipanowa, to już? Matko Boska ale ten czas leci!! Trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie i czekamy na wieści :)

    Rosa - wysikasz II krechy i koniec!
    Ukija, SusannaDean - nie poddawajcie się, postanowienie tego wątku jest jedno i jestem przekonana, że do końca roku wszystkie będziemy w dwu-paku ;)

    A ja mam za sobą pierwsze zajęcia w szkole rodzenia ;) Zajęcia fajne, ciekawe, położna super. Powiedzcie mi proszę jedną rzecz, bo nie bardzo kumam, wczoraj na tych zajęciach podpisywałam deklarację o wyborze położnej rodzinnej czyli tej co prowadzi te zajęcia, czy to oznacza, że ona będzie do mnie przychodzić po porodzie? Czy jak? Aż mi się wstyd przyznać, ale jestem zielona w niektórych sprawach...

    Pokazywała nam jak oddychać i zastanawiam się czy to zapamiętam bo to dla mnie czarna magia na chwilę obecną...

    Sprawdzała nam tętno dziecka detektorem i moje dziecko było najgłośniejsze ;)

    Za tydzień kolejne zajęcia i już się nie mogę doczekać ;)

    Tulipanowa lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax zalatwione ♥
    Madziu no to super ze zajęcia Ci się podobają .. szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda z ta deklaracja nigdy nie byłam w szkole rodzenia ale ja np w szpitalu po porodzie podpisywalam teraz podobno się zalatwia wcześniej ... co chwila inaczej jest

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina ale zes mi tam nachuchala <3 az normalnie poczulam jak bardziej sie wgryza ;D

    Madziara ja nie wiem jak jest w polsce wiec nie pomoge.
    Alee to fajne sluchac maluszka <3
    Na porodowce zapomsz jak oddychac. Zrobisz to po swojemu i najlepiej <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)
    a to z tym oddychaniem itd mnie się już dziewczyny po nocach sni porod i co później będzie itd zastanawiam się czy też będzie tak podobny do ojca jak pierwszy hehe :) pamiętam z Danielem pierwzze słowa jakie powiedzialam jak go zobaczylam "caly tata" :) oj wyczekuje juz tego . ostatki ciąży chyba sa najgorsze meczace choc wiem ze warto :)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz powiesz caly mama ;)
    W koncu jedno musi byc do Ciebie podobne hihi ;D
    No ostatki sie dluza i dluzy sie czekanie na 2 kreski ;D a srodek leci tak szybko

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    Dziewczyny zmykam z forum na pare dni, musze do konca tyg wszystko ogarnac bo w pon jade na szpital 7 listopada i bede miala CC. Gdy tylko odzyskam sily wejde i sie pochwale :-) Trzymam za was kciuki i milego wieczorku

    Powodzenia! Piekne chwile przed Toba! Najlepszego! :)

    Magduullina, Tulipanowa lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie rosax ale może byc podobny do taty ważne żeby byl zdrowy i spokojny :) hehe ... a niby się dluzy ale i tak leci szybciej niz w 1 ciąży :)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam ze szybciej leci niz w pierwszej. Czy to prawda dowiem sie mam nadzueje niebawem ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Jak ja sie ciesze z tej daty <3 urodzinki mojego synka 4 lata temu i tez cc <3
    hej a ja sie nie ciesze bo to moje ur.ale stara juz bede 29 lat.masakra.córke urodziłam majac 22 lata a drugie to ????????????????????????taka przepasc aby zajsc.a jeszcze dzis okazało sie że koleżanka w pracy zaszła w ciąże.troche sie starała i nic nie wychodziło.a na koncu sierpnia miała zabieg usuniecia jakis torbieli.a tu dzis info ciąża.ciesze sie że zabieg przyniósł taki efekt a troche jej zazdroszcze

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Tez slyszalam ze szybciej leci niz w pierwszej. Czy to prawda dowiem sie mam nadzueje niebawem ;D
    Już wkrótce się dowiesz jak leci szybko w drugiej a ja jak się wlecze w pierwszej <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie su ! Dowiemy się !!

    Anusiak jak ja rozumiem taka radość z zazdrością ;D

    Kuuuurde ! Chcę już testować no!!!
    Czekam na te testy a korci mnie by iść kupić jeden i z rana nasikac ! I tak chyba zrobię.. no nie wiem to silniejsze ode mnie !! I tak już baaaardzo długo nie testowałem :D a w sumie nie zaszkodzi. Jutro już niby 9 dpo hmmm.. a w kit, pomyśle . W poniedziałek na 100% zatestuje . Nie wytrzymam do 10.11

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Dokładnie su ! Dowiemy się !!

    Anusiak jak ja rozumiem taka radość z zazdrością ;D

    Kuuuurde ! Chcę już testować no!!!
    Czekam na te testy a korci mnie by iść kupić jeden i z rana nasikac ! I tak chyba zrobię.. no nie wiem to silniejsze ode mnie !! I tak już baaaardzo długo nie testowałem :D a w sumie nie zaszkodzi. Jutro już niby 9 dpo hmmm.. a w kit, pomyśle . W poniedziałek na 100% zatestuje . Nie wytrzymam do 10.11
    Ja sobie ustaliłam 11.11 :) Będzie 12 dpo

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 listopada 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Oj Rosax widze jak zawsze niecierpliwa :P
    Nie wiem co się ze mną dzieje. Brak mi całkowicie energii. Spać chodzę już po 20 a i tak wciagu dnia ziewam jak najęta. W dodatku wieczorem mecza mnie mdłości. Nie mam apetytu i muszę wcisnąć jedzenie na siłę. Jedynie ogórki kiszone mogę jeść w każdych ilościach.
    Trzymam kciuki za najbliższe testowania :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie te jajniki dobijają... szkoda ,że nospy nie mam

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su ja mam nospe ;D
    Chcesz?

    Makowa to normalne, a ty spij ile wlezie by dzidzius mial duuuuzo sily!!!

    SusannaDean, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zauważyłam że wszystkie mamy terminy w podobnym czasie. Jak świetnie! ❤

    Rosa nie testuj! Wytrzymaj kochana! Mi się nie dłuży jakoś ostatnio bo nie czekam na nic :D

    Magdzia Ty już tak daleko w ciąży. Nie mogę uwierzyć jak ten czas minął. Masakra jakaś. Ucieka mi to życie :P ćwicz ćwicz nie ma to tamto. Trzeba zaczerpnąć jakiejś wiedzy :P

    Magduullina będzie podobny do Ciebie. Równowaga w rodzinie musi być :D Ty jesteś już bardzo blisko. Nie zamkniesz oczu dwa razy a na porodówke będziesz jechała :D

    Makowa maleństwo się bardzo dobrze rozwija jak masz takie objawy :D już Mamusią dyryguje :D

    Ja dziewczyny mam jakiś do bani dzień... mam dosyć mojej pracy, moich współpracowników, ogólnie ludzi. Co bym nie robiła ciągle ktoś ma mi to za złe :/ dopadła mnie jakaś niemoc ale nie w staraniach tylko w karierze. Chyba się wypalam. Będzie dobry czas na zmiany niedługo :P

    madziara0080, SusannaDean, Magduullina lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że stało się coś dziwnego wczoraj. Nigdy tak nie miałam tak szybko po owu. Otóż bolał mnie krzyż jak na okres. Nie mogłam znaleźć dobrej pozycji. mój wyznacznik okresu :P a dziś nic.. głucha cisza organizmu. W tym cyklu nie mam też aż takich napompowanych cysi jak zwykle. Bolą nieco ale nie jak zawsze. Chyba niski progesteron mam :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Su ja mam nospe ;D
    Chcesz?

    Makowa to normalne, a ty spij ile wlezie by dzidzius mial duuuuzo sily!!!
    Ha ha wpadam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Ukija, cykl , szczęśliwy ma prawo być inny :) :) ;******

    Ej macie pomysł na mój ból jajników ? I tak mnie wzdęło, że szok..progesteron? Oj tak mam nadzieję, że działa

‹‹ 964 965 966 967 968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ