X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysie to co cykl bola. Raz mniej raz wiecej. Teraz akurat tak delikatnie bola.

    Ukija wlasnie to ma byc prezent tylko dla niej tak jak jakas inna mamuska wysle tylko dla mnie.. ;/ nie mam kompletnie pomyslu.. Musi to byc cos takiego co da rade wyslac paczka do polski ;D

    Mysle nad przestaniem mierzenia temp. sie tylko stresuje.. Z dnia na dzien bardziej.. :(

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa no mówie a może jakiś inny drobny kosmetyk no tusz do rzes i jakąś ładną kartkę? :P właśnie dlatego nie mierzę temperatury :P za dużo stresu :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jednym cyklu mierzyłam, miałam dość :)
    Mnie zazwyczaj nie bolą te objawy teraz mogą świadczyć, że progesteron gdzieś zaczął u mnie poprawnie działać, ale muszę wyluzować, za 6 dni zatestuje......eh

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszly moje testy ;D
    No musialam od razu nasikac ;D no i od razu pojawila sie jedna krecha ;D hihi
    Jak nie teraz to nastepnym cyklem ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dc00bd171a3.jpg

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa spokojnie do dnia zero jeszcze chwilka jest :P

    Susanna i bardzo dobrze że progesteron dobrze działa :P wszystko jest tak jak powinno być :P Ty masz 6 dni a ja nawet nie wiem ile bo nie potrafie dokładnie stwierdzić kiedy była owu :D

    Znowu włączył mi się syndrom poowulacyjny zagazowywanie mieszkania :D śmierdzi że mój aż okno otworzył :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha dobre ;)
    Ubaw

    Co do mnie zobaczymy mam sprzeczne uczucia niby wierze ze sie udalo ale z drugiej strony smutek ze nie ;( hehe

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ukija ja tez mam taki syndrom ;D a najbardzuej gdy kladziemy sie do lozka ;D
    Taki dech aaahhhjh w koncu odpoczynek i moj dol tez robi dech ;D
    Maz nazwal to kaloryferrm moim. Jak sie klade jest zimna a to mi ciut nagrzeje juz ;D haha

    Dzis gadalam o tym mierzeniu ze nie chce bo sie stresuje. Nocujemy dzis u rodzicow i nie mam termometru i wiecue??? To mnie bardziej stresuje ze nie bede wiedziec co i jak jutro ;D

    Kuuuurde tak zle i tak nie dobrze ;D

    Jutro musze zajac sie pieczeniem ;) w poniedzialek mamy gosci, oczywiscie bez tesciowej ;D jej nie bedzie, bo to w koncu moj syn i ja zapraszam dla niego gisci ;)
    Moj nic nie gada na to, stwierdzil ze jak ja nie mogkam na swojego meza urodziny przyjwc o czym on nie wiedzial to ona nie musi na naszego syna.
    Karma is a bitch! <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7895c540b9ca.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 20:45

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze robicie jak ona kłody pod nogi rosa.jak ja to rozumiem tylko u nas to moja matka ma wnuczke gdzies

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dla moich to pierwszy wnuk wiec wszystko. Tymbardziej ze mnie wychowywala babcia a rodzice byli tydz na miesiac lub dwa bo caly czas za granica.
    Terqz on dla nich to jak ja i siostra kiedys. Brakly czas z nami chca wykorzystac na niego.
    Co chwile mam im go przywozic co chwile cis kupuja np ja moze z dwa razy kupipam buty mu.. Ciagle moj tato kupuje buciki, uciazliwe dla mnie troche bo wstyd tak brac ciagle od nich.. Od samych narodzin pomagaja finansowo przy synku jak i opiekunczo pomagaja. PRzywiez go, chcemy z nim gdzies jechac, chcemy go na noc, dziadek chce isc z nim do sklepu i tak dalej.
    Ja nie chce by to robili a robia.
    A np tesciowa (nie mowie ze ma kupowac mu ale) ma 3 wnukow. Tamtym kupuje slodycze lub cokolwiek (nigdy nie drozsze niz 3 euro) naszemu nic chyba ze swieta to ostatnio dostal kinder niespodzianke ;/
    Nigdy nie zaproponowala by julek u niej zostal nawet na 5 min ale tak samo jak i inne wnuki maja zakaz
    Ona nie czuje sie jak babcia po prostu.. Mysli ze ma 20 lat. Chodzi na imprezy solarium kosmetyczka fryzjer, stary ryj a popisowke wali jakby miss swiata byla.. ;/ ona jest taka hmm jak to opisac nawet nie wiem.. Taka a e..
    Z dziada zrobil sie pan - najlepsze sformuowanie. Mieszkajac w rosji gowno miala a tu szczyci sie jak pani, wszystko najdrozsze a za przeproszeniem nie ma se czym dupy podetrzec.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że współczuję, bo moja teściowa to skarb - pomocna, życzliwa, ie wtrąca się i nie ma zamiaru ale zawsze, dosłownie zawsze można na teściów liczyć.... trafił mi się dobry mąż i dobrzy teściowie. Moja mama jest specyficzna, ciężka osoba ale też ją bardzo kocham, chociaż wspierać nie umie...
    Także Rosax nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak się czujesz kiedy ta baba odwala takie numery już dawno bym wyszła z siebie jakbym była na twoim miejscu, ale ja też nie wiem jak to jest więc oczywiście piszę z własnej perspektywy.

    Dziś taki smutny dzień oglądać radość mojej siostry już 4 miesiąc, ja się bardzo cieszę ich szczęściem ale kłuje mnie serce jak pomyślę...

    Już 6 dpo a ciągle boli mnie ten jajnik i piersi mam nadzieję, że to dobre oznaki i progesteron w końcu zaczął się produkować i że dzidzia się zagnieździ i będzie w końcu.
    Wy macie dzieci i to też wam daje jakiejś siły <3 Mam nadzieję, że i mnie spotka to szczęście....rodzina jest dla mnie bardzo ważna i chcę ją mieć....

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Rosa wiem, że przykro Ci głównie ze względu na Młodego. Niestety ale będzie się czuł w oczach babci gorszy. Póki co tego nie rozumie ale będzie coraz starszy i coraz bardziej będzie wszystko rozumiał. Niestety na teściową nie wpłyniesz. Im starsza osoba tym gorzej zmienić coś w jej zachowaniu. A nie daj boże coś powiedz w końcu wygarniesz to już obrazi sie na amen :/
    Ja też mam teściową dobrą. Tu pomoże słowem, tu wesprze finansowo (chociaż serio nie potrzebujemy tego), tu przyjedzie połazić z nami, na obiad zaprosi itp. Bardzo wspiera nas w staraniach od momentu w którym się dowiedziała ile się staramy. Ostatnio nawet dała kase na badania dla mnie. Dzwoni pogadać ze mną. Miło mi bardzo. Wiem że ona też robi to dla siebie bo sama chce mieć wnuka w końcu :P

    Susanna wiesz jak mnie wpienia kiedy dowiaduje się że kolejna koleżanka zaraz po ślubie w ciąże zachodzi? To normalne kiedy się starasz i nie wychodzi. Nie jesteś w tym sama. Ja nie mam jeszcze dzieci a marzy mi się taka trójeczka :P no dobra chociaż jedno :P uda nam się w końcu. Mówie Ci!

    Ja wczoraj wieczorem wróciłam do normy poowulacyjnej. Napompowały mi się cysie i powrócił ból. Jakiś dziwny ten cykl się zrobił :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele jaki ja sen dzis mialam!! Wsadzilam sobie palca do sprawdzenia a poczulam ze jajeczko wylecialo ;D nagle przenioslam sie do kreskowki i bylam w swojej macicy z tym jajeczkiem, ono tak skakalo i nigdzie wbic sie nie moglo az w koncu nagle nie wiadomo skad wykopalo sobie mala dziurke lopata i w koncu sie tam zagnieudzilo ;D caly czas z tym jajem rozmawialam ale jak juz sie wbilo to kontakt sie urwal, zastala cisza. A ja sie obudzilam ;D haha
    Sny w drugiej polowie sa nienormalne.. ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su ukija zazdraszczam wam tesciowej!

    Ukija bedzuesz miala trojeczke. Mi tez sie trojeczka marzy <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dżizas ! Jaki zarąbisty sen, pewnie proroczy, dopingujesz jajeczko i mu się właśnie udało ! Ale jaja :D Choćby łopatą a wygrzebie sobie w tym endometrium legowisko ! hahahha świetne, ty to masz sny :D

    Ukija no straszne to jest , mimo że się cieszę ze szczęścia siostry to w duchu mnie boli, bo ja też zasługuję na takie szczęście...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su nie masz co byc zazdrosna o siostre! Zaraz ona bedzie zazdrosna no bedziesz miala blizniaki <3 a jaka mamusia nie marzy o podwojnym szczesciu? <3
    Ajjj juz bym chciqla Ci gratulowac. Tak jak i ukiji chce juz gratulowac ale z nia to inna sprawa bo mam zamiar z nia na porodowce byc ;D byle tylko nam dzieci nie podmienili ;D haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Su nie masz co byc zazdrosna o siostre! Zaraz ona bedzie zazdrosna no bedziesz miala blizniaki <3 a jaka mamusia nie marzy o podwojnym szczesciu? <3
    Ajjj juz bym chciqla Ci gratulowac. Tak jak i ukiji chce juz gratulowac ale z nia to inna sprawa bo mam zamiar z nia na porodowce byc ;D byle tylko nam dzieci nie podmienili ;D haha
    Ja mogę mieć nawet trojaczki :)

    Nie zazdroszczę, źle sformułowałam może, to mi przypomina to c ja straciłam i wiem, ze za chwilę byłabym w tym miejscu co ona ale nie dane mi było :(

    Miałam Cię już pytać, na twoim suwaczku są aniołki, byłaś w ciąży 2 razy prawie zaraz po wcześniejszej..starałaś się od razu nie czekając na 1 @ czy po 1 @??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 11:24

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 1 ciazy heterotopowej usunietej w styczniu dostalam antykoncepcyjne tabletki. Mialam brac 2 listki bez przerwy a pozniej z przerwa ale skonczylam je brac i od razu po odstawieniu zaszlismy w ciaze. Niestety trafilam do szpitala z krwawieniem beta byla tylko 18 w 4+2 wiec szans na ratunek nie bylo. Po tej zaszlam znow od razu ale byl cien na tecie i od razu pozniej krew (nie jest wpisana ta ciaza) lekarz nazwal ta jak i tamta 18 co miala ze to nie ciaza tzn ciaza ale nie szkodliwa, czekac nie musze. A wiec zaszlam kolejny raz i znow pozamaciczna testy byla meeega ciemne w 12 dpo a 8 dpo prawdopodobnie sie gniezdzila bo trafilam do szpitala z silnym bolem jakby wyrostek ale niestety nie ta strona a beta wykazala wynik zero tego 8 dpo dlatego podejrzenie ze bylo zagniezdzenie. Ciaza byla ulokowana przy wejsciu jajowodu do macicy, lekarz wykonujacy laparoskopie powiedzial ze wystarczy odczekac 2 cykl gdyz bylo to tylko przepchniecie ciazy do macicy by sama splynela. Wiec teraz mija wiecej niz 2 i sie nie udaje.. Nadal czekam.
    Tylko po tej w styczniu miqlam odczekac 3 cykle bo wlasnie moglo sie stac tak jak sie stalo ze te dwie sie nie utrzymaly.
    W styczniu i w maju mialam laparoskopowo usuwane ciaze.

    A i pierwsza w 2013 bylam lyzeczkowana i jak teraz sie dowiedzialam to bylam moooocno wyskrobana dlatego proby ciaz przez dwa lata sie nie powiodly bo dlugo sciulka sie regenerowala w macicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 11:34

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, czyli jednak ta płodność jest tylko strasznie szkoda że w ten sposób...
    Skoro tak bardzo cię wyskrobali to moze przez to właśnie...dlateg tak bardzo się bałam tego łyżeczkowania, choć nie musiałam wiadomo...
    Teraz będzie na pewno lepiej...
    Bierzesz teraz suplementy?

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 6 listopada 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko kwas foliowy i wiesiolka bralam fo ovu. Dostalam receptr na ziola id lekarza ale okazalo sie ze takie same jak wiesiolek wiec bez roznicy. Dostalam na sluz. Inaczej dziala natura. Czasem wypijemagnez lub witaminke d3 albo jakas cytrynke zjem i duuzo owocow jadam ;D a i herbaty rozno smakowe pije ale takie sypane suszone. (nie rozpuszczalne tylko naturalne ziarenka)
    Moj bierze cynk.
    Dupka mam brac od dwoch kresek dopiero.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zalecenia dupka 3 dni po owu wiec już biorę
    I ja mam omega -3, dużo magnezu bo 2x1 tabl, euthyrox i acard, poza tym kwas foliowy mam z jodem i żelazem i wit. B
    Wcześniej brałam dużo d3


    Aaaa zaczyna się kichanie

    Rosax, czy z każdą ciążą miałaś takie same objawy ?

‹‹ 966 967 968 969 970 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ