X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 6 listopada 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ewi :) Miło, że do nas dołączyłaś :)
    Apropo Elarii... no cóż.. specyficzna osoba i faktycznie, wątpię, żeby była tu na tym wątku osoba która by ją lubiła. Mnie bardzo irytował jej styl wypowiedzi i miałam wrażenie, że uważała się za najmądrzejszą :(

    Ja mam dziś coś twardy brzuch i nie wiem od czego :( zaobserwuje do jutra.

    W piątek miałam przykrą sytuację, na parkingu przed sklepem w czasie gdy robiłam zakupy, jakiś cymbał wyjeżdżał i dupą wjechał mi w drzwi od strony kierowcy i uciekł :( Jak wyszłam i zobaczyłam moja Megane to sobie wyobraźcie :( Ciśnienie miałam chyba 200 i od razu ryk :( Oczywiście sprawa jest już na policji i czekam na odczyt z kamer. Oby znaleźli gnoja, chciałabym spojrzeć mu w oczy i zapytać czy jest z siebie dumny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 22:07

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa jak ja długo Cię już znam ❤ tyle razem przeszłyśmy na forum to już przeszło 10 miesięcy :P normalnie szok :P
    Ja pamiętam Elarie, nie przepadałam za nią bo cisneła wszystkim po kolei nie zrównoważona. Ale życzę jej nudnej i spokojnej ciąży ;)

    Susanna bierz bierz. Każdy suplement nie jest zły :P albo nic nie zrobi albo pomorze. A Ty masz który cykl staran? Przepraszam ale wypadło mi z głowy :P jeden do tyłu niż ja? :P

    Ewi witaj :) mamy taki sam cel jak widzę :D uda nam się w końcu :P ale świeżynka jesteś :P życzę Ci z całego serca abyś nie musiała czekać tak długo jak my :)
    Kochana moja 9 miesiąc... :)
    Bardzo mi forum pomogło i takie dziewczyny jak wy to z gromnicą szukać, jak to mówią

    Co by znaczyło różowe plamienie? Może mam zwidy (w sumie możliwe taka ze mnie psychopatka na l4 od psychiatry :O :O ) ale jakieś różowe śluzy/plamienie zauważyłam na wkładce, niby nic a robi nadzieję w 7 dpo.....aaa zwariuję.
    Bo wiecie, my niby nie staraliśmy się w tym cyklu zaraz po stracie ale tak
    szybko była owu że byłam w szoku.... człwoiek potrzebuje bliskości i wznowienia działania bo inaczej by "ocipiał" sorki za brzydkie wyrażenia dobrze, że nie ma żadnego moderatora, który kasował by brzydkie słownictwo ! A co !

    My byliśmy u mojej przyjaciółki, piłam piwo :) Ona bardzo nam współczuje, miło że ktoś naprawdę się martwi o nas i o to wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hej!
    Rosax wykres wygląda pięknie ;) Trzymam kciuki.
    I zostawiam wirusiki

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae7d298fe231.jpg

    Mdłości mnie wykańczają, a spać mogłaby na okrągło. Mam nadzieje, że to znak że fasola ma się dobrze.
    Jutro idę na usg, więc też proszę o kciuki.

    Bedę trzymać kciuki bardzo !

    I oczywiście biorę wirusy garściami aż mi powypadają z rąk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Witam się i ja :) oby mi się udało do konca roku.to mój 2 cs
    Hej Ewi i witamy na zakręconym wątku, pisz kiedy masz ochotę tu zawsze ktoś Ci miło doradzi i podpowie :)

    Madziara, ale lipna sytuacja, powiem szczerze, ze zareagowałabym jak ty....ehhhh co za buraki jeździć nie potrafią straszne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha jeszcze jedno ! Wstaję rano ok 6-6:20 bo idę na glukozę rano i badania inne i proszę aby przed tym czasem II kreski Rosax tu były, słyszysz? :D :D :D

    ps. sorki za dużo postów :D

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 7 listopada 2016, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zara ruszam do pracy...zero energii

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 listopada 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa poka dwie krechy :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 listopada 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa dziedzic życzy sobie jajka :D no musisz jeść :P ale jajka są zdrowe więc nie ma co się zamartwiać :P

    Magda Ty się nie stresuj kochana, to tylko auto, rzecz materialna :P swoją drogą nam ktoś ostatnimi czasy przerysował całe auto ale policja umożyła sprawę. A my sami też byliśmy świadkami jak babka przydzwoniła w gościa na paekingu. Godzine go po sklepie szukaliśmy nawet babka w informacji do wołała przez megafon :P zostawiliśmy mu nr rejestracji :P


    Susanna kochana to ja jeden cykl do przodu jestem :P nasz 10cs :P uda się! A różowe to może być implantacja ale nie musi zdania dziewczyn na internetach są bardzo podzielone :P nie dopatruj się aż tak bardzo bo póki to robisz zawsze będą jakieś objawy :P zna z własnego doświadczenia taki syndrom :D ja też musze iść na glukoze pod obciążeniem :D

    Ewi poniedziałek w końcu stąd ten brak energii :P byle by do czwartku :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec..
    2 kreski sa.
    Wyglada mi to bardziej na cb..
    Wczoraj wieczorem mialam monimalny cien a dzis z rana ciut mocniej od wczorajszego ale nadal cieniuszek.
    Test przed wczoraj wyszedl calkowicie bialy dlatego myslalam ze wczorajszy mogl miec wade. Ale nie mial wady. Ciaza jest, ale pewnie zaraz jej nie bedzie.

    Przepraszam za brak zdjec ale na zywo widac (nie trzeba nawet sie przygladac bo ladnie widac) a na zdjeciu nie chce wyjsc.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa Ty tak nie prorokuj :P nigdy nie wiesz kiedy doszło do implantacji! A z dnia na dzień nie zrobi się mega ciemna krecha. Pamiętaj że powinno się sprawdzać co dwa dni a nie codziennie :P jak ciemnieje to raczej nie cb :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuuurde sie nagimnastykowalam z tym aparatem..
    Moze tu cos zobaczycie..
    Na zywo od razu widac a do zdjecia sie chowa ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c5a56d05a92.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26feb4bda3c2.jpg

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa Ty tak nie prorokuj :P nigdy nie wiesz kiedy doszło do implantacji! A z dnia na dzień nie zrobi się mega ciemna krecha. Pamiętaj że powinno się sprawdzać co dwa dni a nie codziennie :P jak ciemnieje to raczej nie cb :P
    Ale ona tak minimalnie sciemniala
    Ta dzis widac bylo od razu i prosto a ta wczoraj od razu ale pod ukosem musialam spojrzec. W srode robie ostatni test na ten cykl.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa moja droga widzę. Na tym pierwszym zdjęciu mocniej. Na drugim muszę pokręcić telefonem i wtedy widzę :P poczekamy do środy i zobaczymy co się wydarzy :) a Ty masz termin na dziś? Nie może przyjść! :) to jest dziedzic. Mówię Ci! ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 07:45

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rosax powiem Ci ze widzę yeraz niech tylko ciemnieje! i do konca się ma trzymac az cie będzie tluc od środka i za 8 mies przytulisz je do siebie!!!!!!!!♥♥♥♥
    Madzia ty się nie martw o twardy brzuch jezeli twardnie sporadycznie to nie ma co się martwic po 20 tyg mozna odczowac takie twardnie to sa skurcze przepowiadajace.
    Witam nowa koleżanke ;)
    Tulipanowa jesteśmy z toba dzisiaj wielki dzień!!!!!♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Witam nowa koleżankę :)
    ja dzisiaj wizyta zobaczymy ile moj okruch juz wazy a jak wrócę trzeba zacząć pakować powoli torbę.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji takiej iz przed wczoraj zatestowalam testem kasetkowym i wynik byl negatywny zatestowalam takim samym wczoraj. Ujawnil sie cieniszek (test wykonalam wieczorem) dzis rano powtorzylam tym samym testem co wczoraj i przedwczoraj i pojawil sie cien lekko ciemniejszy niz wczoraj ale nadal minimalny. Pojechalam wiec do rossmana. Czekalam 10 min az otworza , kupilam facelle bo tylko taki byl i co? I jest, kurde jest! Na facelle nie jest leciutki cien a wyrazny z daleka! Dzis 12 dpo.

    Ukija termin mam na 11.11 okres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 09:58

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dawaj zdjęcie tego facelle...kochana jak 2 dni temu nie było nic to dziś ma prawo dopiero cień być :D Jeju :****

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziołcha tyle dni przed terminem @..... :D To fasol maleńki !!!!! Który dpo? Ja mam dziś 8

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/38ed67dec72e.jpg

    Dzus 12 dpo

    Magduullina, Ewi28 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo bardzo gratuluję :* Jest ok krecha na tyle dni przed terminem @ :D Rosax ! Musi być kurde dobrze !

    Magduullina lubi tę wiadomość

‹‹ 968 969 970 971 972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ