Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że jak ma się udać to się uda bez względu czy codziennie czy co drugi dzień. :)

    aaagaaa89, Morwa, Demsik lubią tę wiadomość

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No słyszałam, że jak są prężne, to i w 3 minuty zjawią się u celu... a niby 2 dni przed owu powinno wystarczyć, prawda? Tylko pytanie, ile żywotne są żołnierze danego mężczyzny...

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Morwa - czyli jak mąż nauczył się co drugi dzień, to i jego organizm się do tego dostosował i nie da nagle codzienne <3? Dobrze rozumiem? :)
    Nie wiem czy tak jest... w książce "Jak tu począć? Książka dla tych, którzy pragną mieć dziecko" praca zbiorowa było o tym, że wystarczy w tygodniu poprzedzającym czas płodny no od 4-10 dc robić <3 codziennie potem 3 dni przerwy i w czas płodny też codziennie <3 i wtedy przez tamten czas organizm męski się nastawi potem wstrzemięźliwość da duzego kopa i od nowa w najlepszym okresie. Podobno daje to fajne rezultaty dla mężczyzn. przed dniami płodnymi wstrzymać się, nie przed samą owu. Żeby jasne było, dni płodne nawet 5 dni około, może 6.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem ale raz to pewnie mogą takie bezproblemowe pary działac albo byle kiedy...my na forum nie znalazłyśmy się z przypadku sądzę , ze rady są mile wskazane, szczególnie, że naprawde może to coś dać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 21:54

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właściwie, to dopiero zaczynam, co to jest 3 cykl...a zaczęłam tu zaglądać właśnie po to, żeby starać się świadomie. Nawet nie wiem czy długo przyjdzie mi się starać...mam nadzieję, że to że tutaj jestem nie oznacza, że jednak będę długo czekać...

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok może tobie się uda życzę z całego serca :P Jednak jesli można przyspieszyć starania to warto to zrobić całkiem naturalnie no zwiększając ilość <3 :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał co drugi dzień bo wtedy niby jest lepsze nasienie :)

    Susanna, myślę, że bardzo możliwe, iż te plamienia są na skutek ciąży :) Ale nie ma co się nakręcać, tylko trzeba cierpliwie czekać ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - to jeszcze 3 dni i będzie wiadomo? :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni - nie chcę testować wczesniej :)

    Hehe zobaczymy nic nie wiadomo :)
    U nas też ale po badaniach nasienia można było zmienić strategię, bo jest ich naprawdę dużo

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2h nie wolno pić przed testem owu ?

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, szczerze to nie wiem :)

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładnie ten Twój suwak wygląda... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy czy już zostanie ze mną czy będzie trzeba znowu odliczać owu :) Wole nie

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 2 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Morwa - czyli jak mąż nauczył się co drugi dzień, to i jego organizm się do tego dostosował i nie da nagle codzienne <3? Dobrze rozumiem? :)
    Da , wszystko idzie "wyćwiczyć", ale zmuszanie się do seksu jak nie ma się na to najmniejszej ochoty zazwyczaj nie pomaga. Czasami można narobić większych szkód niż jest to warte. U moich znajomych skończyło się to tak ,że się rozstali, a on popadł coś w rodzaju depresji. Nie wiem jak to określić, bo się na tym nie znam. Ja bym to nazwała urazem psychicznym. Teraz on na nowo musi uczyć się żyć w związku. To bardzo przykre, bo przy okazji chcąc tego ,czy też nie krzywdzi nieświadomie osoby będące z nim w bliskim kontakcie.

    preg.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, nie powinno się niby pić przez dwie godziny przed zrobieniem testu owu :)

    Dziewczyny, ale napisałyście przez te parę godzin :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Da , wszystko idzie "wyćwiczyć", ale zmuszanie się do seksu jak nie ma się na to najmniejszej ochoty zazwyczaj nie pomaga. Czasami można narobić większych szkód niż jest to warte. U moich znajomych skończyło się to tak ,że się rozstali, a on popadł coś w rodzaju depresji. Nie wiem jak to określić, bo się na tym nie znam. Ja bym to nazwała urazem psychicznym. Teraz on na nowo musi uczyć się żyć w związku. To bardzo przykre, bo przy okazji chcąc tego ,czy też nie krzywdzi nieświadomie osoby będące z nim w bliskim kontakcie.
    Hm... każdym ma inaczej odporną psychikę, jeśli mężczyzna się podłamał bo musiał codziennie albo czuł się smuszony to znaczy, że w związku coś nie grało.... u nas nie ma czegoś takiego że nie m ochoty a trzeba, broń boże!

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 2 września 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm... każdym ma inaczej odporną psychikę, jeśli mężczyzna się podłamał bo musiał codziennie albo czuł się smuszony to znaczy, że w związku coś nie grało.... u nas nie ma czegoś takiego że nie m ochoty a trzeba, broń boże!
    U nas również , ale niestety wiele widziałam tutaj na forum podobnych podejść do sprawy jak właśnie u tych moich znajomych. "Bo lekarz kazał co drugi dzień i uj a jak mąż nie wyrabia to go do tego zmuszę , bo nie dam mu żyć, obrażę się , potne itp", a to już jest straszne i chore. Nie jesteśmy maszynami , aby się zaprojektować ,jesteśmy ludźmi ,mamy swoje potrzeby i uczucia. Dziecko powinno być owocem miłości, także tego ... wszystko ku chwale przyjemności :D obowiązki można sobie wymyślać w innych dziedzinach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 22:41

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, eh takie zmuszanie tylko może partnera oddalić i to sie źle może skończyć

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Tobą Morwa, dlatego gdy mąż nie chce, lub jest chory, to go nie zmuszam. Nie jesteśmy rzeczami, tylko ludźmi :)

    Morwa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 2 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać , bo jutro niestety idę do pracy ;) dobranoc dziewczyny :*

    78f79b3ce5ba387847784a4962cb1e7d_th2.gif

    Demsik lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ