Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny teścik...

    <a href=https://zapodaj.net/09c87b338b613.jpg.html>20160902_224516.jpg</a>

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten księżyc :) Ja też pracuję jutro, dobranoc :) :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/09c87b338b613.jpg.html

    c55frjjgoufy31i7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa - dobranoc :*

    c55frjjgoufy31i7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 września 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, gdzie pracujesz ?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 września 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak, poziom progesteronu 3 dnia cyklu a potem 7 dpo :) wszystko w normach
    raczej przed okresem nigdy nie mam, jak juz coś to w czas owulacji coś miewam nieraz
    Kciukam zeby to bylo to o czym wszystkie tu marzymy;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 3 września 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto dzisiaj sika na patyka;)))))????

    marzymisie, an.kie.tyk lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    kamyla112 czekam niecierpliwie na wynik Twojego testowania.

    Na dzisiaj nie ma już testujących, ale jutro jest mocna ekipa: Marcjanna, Megii1986, duszka.

    Chyba, że są takie co się wyłamały z tabeli i testowały wcześniej i mają II to ja poproszę koniecznie o takie info ;)


    Ed. No i Mamuśka czekam na Twoje IIII ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 06:46

    Demsik, Arwi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć z rana :)Albo miałam taki sugestywny sen albo jajniki obudziły mnie w nocy spoko :) Nie bolały lecz pulsowały, najpierw jeden potem drugi ciekawe czego one ode mnie chcą :D :D


    Czekamy na kolejne bobo na wątku więc testy w dłoń i sikaaaamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, jeszcze dodam, że plamienia ustały nic nie ma już wieczorem był spokój :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 3 września 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna przeczuwam ;)
    U nas dopiero 7 dc

    U nas napisaałam haha ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 07:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 września 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, dołączam się... mnie od wczoraj rwą jajniki :o dziwnie, nigdy tak nie mam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    Susanna przeczuwam ;)
    U nas dopiero 7 dc

    U nas napisaałam haha ;)
    Hihi u Was bo to ostatni potem będziesz odliczać coś innego :)

    Zobaczymy dziś czy będę plamić, dziś jest 9 dpo :O :O Nie kusiły mnie testy? Szacun :D

    Bibi1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, dołączam się... mnie od wczoraj rwą jajniki :o dziwnie, nigdy tak nie mam
    Wow wow :D Pianistka coś węszę ale się boję za bardzo ha ha :D Te piersi wieczorem które bolały inaczej niż zwykle takie kłucie szpilką wszystkie objawy na @ mam intensywniejsze, kiedyś po prostu @ przychodizła jajnik zakłuł raz 1 dzień przed a potem w dniu bolało skurczowo... nigdy nie miałam ekscesów tak długo i tak wcześnie, bo te jajniki dokuczają mi już od około 6 dni. To długo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 07:55

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nasikałam na patyka, ujrzałam biel i ochłonęłam :D :D :D idę się zbierać na chusto-spotkanie ;)
    Ciebie nie kusi?
    ja Ci naprawdę wyczuwam II :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kusi kochana :)
    Male plamienie zas ohoho kokor kawa z mlekiem

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 3 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie zignoruj :P może oznaczać zarówno @ jak i cionszunię :D

    nick nieaktualny, Demsik lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 3 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, ho ho Ty to zrobiłaś większy falstart niż ja :) Kochana, tak to jest z nami kobietami, ta nasza niecierpliwość jest silniejsza, niż my :) Ale w 8 dpo czy w 9 jak to było u mnie, ciężko by wyszedł test pozytywny. Jednak z tego co widzę, to większości osób wychodzi dopiero w 13-14 dpo, a niektórym dopiero po terminie @ :) Także musimy czekać :)

    Susanna, Ty widzę masz jednak dużo samozaparcia i nie wariujesz tak jak my :)

    Ogólnie myślałam, że wejdę dzisiaj na forum i przeczytam kolejne wspaniałe wieści,,a tutaj nic ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 3 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa! Juz sie nie moge doczekac testowania :) tylko mam nadzieje ze bedzie pozytyw... :( jeszcze tydzien zostal a ja nic a nic nie czuje innego :(
    No moze poza lekkim bolem piersi, ale to mi sie czasami zdarza po owu i jeszcze raz od czasu poczuje taki bol przypominajacy małpkowy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 09:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    plamienie zignoruj :P może oznaczać zarówno @ jak i cionszunię :D
    Wlasnie zawsze mam w ostatnim dniu @ ale rzeczywiscie oleje to a test zrobie jak bedzie czas szkoda mi kasy na to i boje sie rozczarowania jak wiadomo

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ