X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86, taka niestety jest polska rzeczywistość. Po cholerę matce pomóc kp, jak można wcisnąć butlę dzieciakowi i mieć z głowy robotę :(

    kamyla, gratulacje :)!

    an.kie.tyk, w 1. ciąży 9 i 10dpo nic nie wyszło, potem nie robiłam i zrobiłam 13dpo, bo nie wytrzymałam i był cień cienia cieniowego. Poleciałam do apteki po 2 inne testy, a potem na betę :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamyla112 wrote:
    Cześć dziewczyny jednak nie idę na betę. Wieczorem zrobiłam test strumieniowy i wyszedł taki sam bladzioch jak rano. A kreska na dzisiejszym teście jest ciemniejsza :)
    Wysyłam wam wiruski ciążowe @#$%^&*^%$ smileys-baby-548139.gif
    Galratuluje i zycze spokojnej ciazy!:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda jaki suwak !!!! Cudo ! <3

    Aaaaa do pracy muszę iść buuu

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki jak tam? :) u mnie ciaza przebiega spokojnie jak na razie :) mdlosci mialam moze z dwa razy i na tym koniec :) cycki lekko pobolewaja przy dotyku i na tym koniec :D no i jeszcze caly czas bym jadla slonecznik prazony bez przypraw. Z moim M jeszcze nie mozemy w to uwierzyc i pewnie uwierzymy dopiero jak gin potwierdzi :) zycze Wam milego i slonecznego dnia :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Młoda jaki suwak !!!! Cudo ! <3

    Aaaaa do pracy muszę iść buuu
    Dziekuje !! ;* <3
    A ja dzisiaj w domu :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pochmurno ale ok jakoś wytrwam te kilka dni do urlopu :D To super, że nie masz większych dolegliwości

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U nas pochmurno ale ok jakoś wytrwam te kilka dni do urlopu :D To super, że nie masz większych dolegliwości
    U mnie raz slonce raz chmury.. Pogoda do d*** jednym slowem:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem podekscytowana cholera wie czym.... zatestować czy nie? apteka tak blisko wracając z pracy...bu co robić? :O zaczynam mieć wątpliwości...

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale jestem podekscytowana cholera wie czym.... zatestować czy nie? apteka tak blisko wracając z pracy...bu co robić? :O zaczynam mieć wątpliwości...
    A ktory u Ciebie dzien cyklu ? :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo 27 dc....:O

  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:43

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    11 dpo 27 dc....:O
    Ja bym Ci radzila jeszcze poczekac te 3-4 dni bo jak teraz nic nie wyjdzie to bedziesz niepotrzebnie sie zalamywala a tak to bedziesz mile zaskoczona :D a masz jakies objawy? :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj bolal brzuch jak na @ i piersi od strony pachy..od 4 dpo mialam pulsowanie jajnikow i takie cmienia jak na razie dzis zadnego bolu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blubka wrote:
    Susanna zatestuj i nie trzymaj nas i siebie w niepewności. Apteka koło nosa a ty się tak z nami bawisz ;-)
    No wlasnie sama nie wiem czy jutro 12 dpo cos wyszloby

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wczoraj bolal brzuch jak na @ i piersi od strony pachy..od 4 dpo mialam pulsowanie jajnikow i takie cmienia jak na razie dzis zadnego bolu
    Hmm moze 4dpo sie zagniezdzala fasolka? :D jezeli tak to moze juz jakis bladzioch wyjsc :D mnie od owulacji piersi bola od pach wlasnie :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 5 września 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiegoś doła, zamiast sie starać to mi się jakoś nie chce, chyba za bardzo chce i muszę troche wyluzować a cały czas mówiłam że podejdziemy na luzie a jak widać psychika płata figle, dziś 17 dc a owulacji ani widu ani słychu temperatura leci cały czas w dół, testy negatywne, podejrzewam jak koło środy ovulka bedzie to bedzie świeto

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 5 września 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dawaj kupuj teściora u mnie w 11 dpo wyszedł pozytyw więc i Tobie życze żeby tak było <3

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:44

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 5 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Ja mam jakiegoś doła, zamiast sie starać to mi się jakoś nie chce, chyba za bardzo chce i muszę troche wyluzować a cały czas mówiłam że podejdziemy na luzie a jak widać psychika płata figle, dziś 17 dc a owulacji ani widu ani słychu temperatura leci cały czas w dół, testy negatywne, podejrzewam jak koło środy ovulka bedzie to bedzie świeto
    Kasiula nie ma co sie zalamywac ;* ja w tym cyklu myslalam ze nie mialam owulacji bo nie mialam zadnych boli a zawsze mam temperature mierzylam tez od niechcenia bo mowilam ze w tym cyklu nie robie jakis szczegolnych obserwacji i odpuszczam i temperatura tez nie pokazywala owulacji a w dzien @ zobaczylam na tescie II piekne kreseczki czego i Tobie zycze ;*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 5 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blubka właśnie ja patrzyłam jak to było jak zaszłam w ciąże z córką i też owulacja była późno bo 20 dc wiec pewnie taka moja uroda i teraz pewnie też tak bedzie, czyli teraz trzeba się spinać i działać.

    Młoda wiem musze zacząć myśleć pozytywnie i czekać co się wydarzy

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ