X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:44

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 5 września 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj mam wizytę u gina, myślicie że powie mi czy była owulacja czy nie? Dziwny mam ten cykl.....śluz się zgadza, jajniki ciągnęły jak nie wiem co,temperatura inna niż w poprzednich cyklach...może już wariuje;p ja obstawiam że owu miałam 12dc (mam krótkie cykle 25)robię testy od 9dc a tam ciągle bladziochy, jedynie 10dc wyszła mocniejsza ale nadal słabsza kreska on kontrolnej;/////

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 5 września 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja Ciebie podziwiam za Twoje opanowanie;D ja już bym testowała dawno, ale może to lepiej poczekać i być mega zaskoczonym;DD

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe zobacze przemysle jesli bedzie czas na to w pracy czy kupic czy nie

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Ja mam jakiegoś doła, zamiast sie starać to mi się jakoś nie chce, chyba za bardzo chce i muszę troche wyluzować a cały czas mówiłam że podejdziemy na luzie a jak widać psychika płata figle, dziś 17 dc a owulacji ani widu ani słychu temperatura leci cały czas w dół, testy negatywne, podejrzewam jak koło środy ovulka bedzie to bedzie świeto


    O to idziemy podobnie, ja 18dc

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja Ci wciąż wyczuwam II :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od którego do którego. dnia po owu następuje zagniezdzenie?

    A i czy stres może wpłynąć na to że sie nie zagniezdzi? Bo w tym tygodniu trochę się będę stresować

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, ja Ci wciąż wyczuwam II :D


    Ja też :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 września 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArcia, to się nie stresuj :D a tak serio, to myślę, że napewno przez cały okres ciąży stres odgrywa rolę. ALE myślę też, że to sytuacje jakoś traumatyczne czy naprawdę ogromny stres może doprowadzić do braku implantacji czy poronienia...

    Ja za to ochłonęłam, dzisiaj znowu negatyw... rano bolał mnie brzuch jak na @ a teraz na szczęście cisza.. ale myślałam, ze coś wyjdzie, z córką miałam już pozytywny 10 dpo :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    MArcia, to się nie stresuj :D a tak serio, to myślę, że napewno przez cały okres ciąży stres odgrywa rolę. ALE myślę też, że to sytuacje jakoś traumatyczne czy naprawdę ogromny stres może doprowadzić do braku implantacji czy poronienia...

    Ja za to ochłonęłam, dzisiaj znowu negatyw... rano bolał mnie brzuch jak na @ a teraz na szczęście cisza.. ale myślałam, ze coś wyjdzie, z córką miałam już pozytywny 10 dpo :(


    No tak sobie myślę że stres to już choroba cywilizacyjna i każdy się stresuje w tych czasach. Więc tak to żadnych dzieci by nie było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Pianistka moze jednak @ nie dostaniesz uuu bylyby jaja ;) posze z pracy wiec tak wyrywkowo nie dadza mi tu spokoju :) hehe oj poczekam ale juz zaczelo kusic jutro testowac 12dpo

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, hi hi myślałam, że ja to jestem niecierpliwa, ale fajnie, że nie tylko ja ;)

    Marciaa, z tego co wiem to implantacja następuje mniej więcej między 6 a 12 dpo :)

    marciaa lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzan, ja tu już jedną ciążę wywrozylam. Nie chcę Cię nakręcać ale do Ciebie też mam pozytywne odczucia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Suzan, ja tu już jedną ciążę wywrozylam. Nie chcę Cię nakręcać ale do Ciebie też mam pozytywne odczucia :)
    Oj marciaa oby oby dzis zadnych plamien wiec progesteron chyba ok!!! Pisze z wc ha ha bo mam nawal pracy wiec co jakis czas zajrze ze niby siku i odpisze

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oj marciaa oby oby dzis zadnych plamien wiec progesteron chyba ok!!! Pisze z wc ha ha bo mam nawal pracy wiec co jakis czas zajrze ze niby siku i odpisze


    Haha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niezle :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem głupia...
    nasikałam na teściora, rzuciłam okiem ze negatyw i poszłam....
    teraz idę sprzątać w łazience a tam druga kreska.
    Ja wiem, że po 10 minutach to się nie liczy ale... :o

    She86 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowow musisz powtorzyc rano!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10 min to noe tak dlugo

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, w sensie że po 10 min nie powinnam patrzeć... a to było może po godzinie...
    Ale to taki cień cienia.. mam wrażenie, ze te testy tak mają.

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ