X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jak mnie cycki pieka ha ha ha ale jaja cisza urojona albo silny pms

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwracam się do Was z wielką prośbą, aby wątek mógł trwać nadal i lista była cały czas aktywna, chciałabym aby któraś z Was przejęła listę do prowadzenia: Mamuśka albo SusannaDean jesteście prawie od początku wątku ogarniacie co się dzieje. Oczywiście jak jest inna chętna z każdej dowolnej strony do prowadzenia listy i wklejania brzuszków to będę wdzięczna.

    Na mnie przyszła pora. Potrzebuję porządnego detoxu od starań, śledzenia forum, aktualizowania wykresu. Psychicznie i fizycznie czuję się bardzo źle, a wydarzenia które dzieją się wkoło mnie działają na mnie nie tak jak powinny. Uczucie zazdrości pewnie też nie jest Wam obce widząc na każdym rogu ciężarne i z gromadą dzieci kobiety. Ja niestety jestem strawiona już zazdrością do tego stopnia, że nie kontroluję już swoich reakcji i mam serdecznie dość tego niekończącego się smutku i żalu. Potrzeba mi tej radości z życia jaką miałam zanim zaczęliśmy się starać. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

    Z całego serca życzę wszystkim Wam II kresek i wspaniałych bet. Jeżeli kiedyś wrócę do forumowania mam nadzieję, że nie spotkam się z Wami na żadnej kolejnej liście.

    <3

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 września 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, maz nasikać nie chciał. To był test clearblue ten z plusem. Ale za nic sobie nie przypominam czy nawet po czasie cos wychodziło... Poki co przeczucie obróciło sie o 180' i wręcz dam sobie rękę uciąć ze nic z tego. Znalazłam fajną stronę z testami owu i ciazowymi w wielopakach. Także zamawiam :)


    Zakręcona :( rozumiem. Naprawde chciałoby sie powiedzieć "wiem jak to jest". Ja po tych stratach i latach prób jak ktos pytał o dzieci to mówiliśmy ze my nie lubimy i nie chcemy mieć dzieci. Tak łatwiej, reakcja obronna. Odpocznij, wyluzuj sie, odpuść. Trzymam kciuki i tak! Wiem ze kiedyś w końcu sie uda :*

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Dziewczyny zwracam się do Was z wielką prośbą, aby wątek mógł trwać nadal i lista była cały czas aktywna, chciałabym aby któraś z Was przejęła listę do prowadzenia: Mamuśka albo SusannaDean jesteście prawie od początku wątku ogarniacie co się dzieje. Oczywiście jak jest inna chętna z każdej dowolnej strony do prowadzenia listy i wklejania brzuszków to będę wdzięczna.

    Na mnie przyszła pora. Potrzebuję porządnego detoxu od starań, śledzenia forum, aktualizowania wykresu. Psychicznie i fizycznie czuję się bardzo źle, a wydarzenia które dzieją się wkoło mnie działają na mnie nie tak jak powinny. Uczucie zazdrości pewnie też nie jest Wam obce widząc na każdym rogu ciężarne i z gromadą dzieci kobiety. Ja niestety jestem strawiona już zazdrością do tego stopnia, że nie kontroluję już swoich reakcji i mam serdecznie dość tego niekończącego się smutku i żalu. Potrzeba mi tej radości z życia jaką miałam zanim zaczęliśmy się starać. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

    Z całego serca życzę wszystkim Wam II kresek i wspaniałych bet. Jeżeli kiedyś wrócę do forumowania mam nadzieję, że nie spotkam się z Wami na żadnej kolejnej liście.

    <3
    :(
    Całuje i tulę <3

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 5 września 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, dawno mnie nie było też musiałam odpocząć więc wiem o co Ci chodzi :/
    Głowa do góry. Nie nadrabiałam Was więc do końca nie wiem co się stało.... Ale jesteś silna babeczka i jestem pewna że doczekasz się upragnionego dziedzica. Tulę :(

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 5 września 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Demsik, co u Ciebie?
    Jak samopoczucie? :D
    A dziekuje w miare dobrze.brzuch chwilami pobolewa.spac mi sie chce bardzo i wieczorami padam.beta z pt 152,35 a z dzis 377,48;)
    Zakrecona sciskam i przytulam.odpocznij.twoje szczescie i zdrowie psychiczne jest bardzo wazne, najwazniejsze.trzymam za ciebie wielkie kciuki.wracaj do nas jak bedziesz na to gotowa. Cmok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 17:18

    Kjopa3, Migracja, She86 lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 5 września 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Dziewczyny zwracam się do Was z wielką prośbą, aby wątek mógł trwać nadal i lista była cały czas aktywna, chciałabym aby któraś z Was przejęła listę do prowadzenia: Mamuśka albo SusannaDean jesteście prawie od początku wątku ogarniacie co się dzieje. Oczywiście jak jest inna chętna z każdej dowolnej strony do prowadzenia listy i wklejania brzuszków to będę wdzięczna.

    Na mnie przyszła pora. Potrzebuję porządnego detoxu od starań, śledzenia forum, aktualizowania wykresu. Psychicznie i fizycznie czuję się bardzo źle, a wydarzenia które dzieją się wkoło mnie działają na mnie nie tak jak powinny. Uczucie zazdrości pewnie też nie jest Wam obce widząc na każdym rogu ciężarne i z gromadą dzieci kobiety. Ja niestety jestem strawiona już zazdrością do tego stopnia, że nie kontroluję już swoich reakcji i mam serdecznie dość tego niekończącego się smutku i żalu. Potrzeba mi tej radości z życia jaką miałam zanim zaczęliśmy się starać. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.

    Z całego serca życzę wszystkim Wam II kresek i wspaniałych bet. Jeżeli kiedyś wrócę do forumowania mam nadzieję, że nie spotkam się z Wami na żadnej kolejnej liście.

    <3

    Bardzo mądra decyzja. Odpocznij psychiczne, bo bez tego ani rusz. Kciukam i tulę, będzie tylko lepiej :*

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 5 września 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest już jakiś wątek październikowy ? Bo ten cykl to klapa, trzeba się gdzieś znowu zadomowić ;)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, szkoda, że Nas opuszczasz :( Ale rozumiem Twoją decyzje. Forum jednak nakręca, ciągle przewija się temat ciąży i codziennie któraś zachodzi w ciążę :) Odpocznij sobie przede wszystkim psychicznie :) A jak będziesz gotowa to do Nas wróć, może już w brzuszkiem :) Powodzenia :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa jest ale nie skopiuje Ci linka bo ciężko z tel. Ale wiem ze i październikowy i listopadowy tez jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 17:39

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Dziewczyny jest już jakiś wątek październikowy ? Bo ten cykl to klapa, trzeba się gdzieś znowu zadomowić ;)
    Już jest październikowe tesrowanie. Matką wątku jest zakocona.

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona rozumiem Cię doskonale. Odpocznij skoro Ci to potrzebne i jak będziesz gotowa wróć do nas!
    Ja tan jak pisałam poprowadziła bym wątek ale mnie 2 tyg nie ma. Mam nadzieje ze ktoś zdecyduje się Ciebie zastąpić.

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona tulę mocno, życzę Ci szybkiego odnalezienia szczęścia i równowagi.

    Jakby coś mogę poprowadzić listę, tylko mój wpis był gdzieś w środku. Nie wiem czy będzie to pasowało

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 5 września 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny to jak jest to poszukam sobie ale z tym listopadem to pojechały laski ;)

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 5 września 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, każda z nas Cię tu bardzo rozumie. Daj sobie czas i odskocznię od tematu tyle ile potrzebujesz.

    Ja też mogłabym poprowadzić listę, ale też byłaby w środku.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprowadzilabym ale urlop i nie bedzie kiedy

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa, zapraszamy: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/pazdziernikowe-testowanie,10977,1.html :)

    najmłodsza, ależ dużo objawów :D U mnie się zaczęło od tego, że obrzydliwy zrobił się łosoś w papilotach. Ale myślałam po prostu, że L go zrobił tak, że jest niedobry :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 18:39

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, czy się nadaje do prowadzenia listy :) Nawet nie wiem, gdzie jest ta aktualna ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 września 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham prowadzić listy, mogę ja :D

    Demsik, kate88:) lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Dzięki Dziewczyny to jak jest to poszukam sobie ale z tym listopadem to pojechały laski ;)
    Wtrącę się bo ja go założyłam a że nie będę testowała wcześniej to chyba mam prawo hm? :)

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ