X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano jutro 12 dpo wiec woz albo przewoz dzis mnie tak cycki bolaly ze mowie wam albo urojona albo silny pms... Az pieczenie takie bylo a w robocie malo czasu na cokolwiek wiec nie wkrecony objaw ;)

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 5 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię być spokojna :/
    Moje koleżanki oznajmiły, że są w ciąży niektóre już w kolejnej. Moje kuzynki dopiero co urodziły i to obie syna, aż nie mogłam powstrzymać płaczu jak się dowiedziałam, że ta młodsza, która zaliczyła wpadkę dała na imię swojemu synowi tak samo jak ja chciałam ;( od tamtego dnia popadam w jakąś depresję :(

    Edit: i jeszcze te marne wyniki badań :( i pogoda za oknem dobija gwoździa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 20:42

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha a ja siedze dzialam na komputerze robie swoje a tu takie pieczenie popieklo z 15 min poten przeszlo w bol ok 2-3h i teraz juz nie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, bądź silna. Endokrynolog włączy leczenie, odpowiednie leki. Szybko doczekasz się ciąży i zdrowego maleństwa.

  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:46

  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 22:23

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jak sie okaze ze sobie uroilam normalnie do psychiatry pojde ha ha

    blubka lubi tę wiadomość

  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:46

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, ja staram się dopiero 2 cs ale też mi było przykro jak koleżanka z pracy powiedziała o ciąży i że kolejny raz udało się za pierwszym razem. Ja tak sobie myślę, że dostałam od losu bardzo dużo i tym razem muszę chwilę poczekać. Koleżanka ma dużo gorzej niż ja, więc choć w tej jednej kwestii ma lepiej :) Ty widzę, że już trochę się starasz. Ale za to jakie będzie szczęście, gdy w końcu pojawią się II kreski :) Trzymam mocno kciuki, uda się zobaczysz :)

    Josephine lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blubka wrote:
    Hahaha i co mu powiesz, że Cię cycki piekły...
    Że sobie wkręcam ha ha :D

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 5 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine nie ma co się załamywać. Dostaniesz leki, wyniki doprowadzisz do normy i zajdziesz w ciążę :)
    Zobacz ile cykli ja mam straconych ale nie popadam w paranoje idę do przodu chociaż czasem nie powiem-jest chwila załamania, ale tylko chwila.

    Susan czekam już niecierpliwie jutra :)
    Ale czy nie możesz tak na zachętę siknąć teraz dla e-cioci marmurkowej? ;)Wiem,wiem bez sensu :/ Kurcze spać nie będę mogła :P

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak zrobić taką ładną listę? Bo skopiowałam ale żeby były ładne emotki to tego jeszcze nie umiem zrobić któraś pomoże?

    Zakręcona lista jest na 8 str

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Josephine nie ma co się załamywać. Dostaniesz leki, wyniki doprowadzisz do normy i zajdziesz w ciążę :)
    Zobacz ile cykli ja mam straconych ale nie popadam w paranoje idę do przodu chociaż czasem nie powiem-jest chwila załamania, ale tylko chwila.

    Susan czekam już niecierpliwie jutra :)
    Ale czy nie możesz tak na zachętę siknąć teraz dla e-cioci marmurkowej? ;)Wiem,wiem bez sensu :/ Kurcze spać nie będę mogła :P
    Ale wieczorkiem sensu nie ma wypiłam duzo wody i choćbym była nie wyjdzie dziołcha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny myślę ze najlepiej jakby ktos z pierwszej strony przejął listę byloby łatwiej . Bo cookie tak chaotycznie trochę jest jak ty dodałaś i to na 8

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    a jak zrobić taką ładną listę? Bo skopiowałam ale żeby były ładne emotki to tego jeszcze nie umiem zrobić któraś pomoże?

    Zakręcona lista jest na 8 str
    Kochana zrób cytowanie listy i jak Ci się pokaże okienko odpowiedzi to skopiuj wszystko będziesz miała linki do emotek :) i wtedy to co skopiujesz wklej do posta :)

    Ed. Dzięki temu skopiuje Ci się całe formatowanie tekstu :) jak obczaisz co i jak to ustawisz tak jak masz ochotę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 21:47

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, już skopiowane na 8 stronę ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny a czy krem z progesteronem może coś pochrzanić ? Bo on powinien właśnie niwelować bóle np piersi..co myślicie?

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 5 września 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susan ja nie mam pojęcia ale jutro mam Cię na oku ;)
    Spadam lulu dobrej nocy :)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 5 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne trzymam kciukaski;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ