X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny trzymajcie, ale nie wiem co to bedzie :)

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 5 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ej dziewczyny a czy krem z progesteronem może coś pochrzanić ? Bo on powinien właśnie niwelować bóle np piersi..co myślicie?[/QUOTE
    Hm progesteron pompuje piersi , powoduje że są wrazliwsze ale czy krem tabsy na pewno...
    Powodzenia

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ej dziewczyny a czy krem z progesteronem może coś pochrzanić ? Bo on powinien właśnie niwelować bóle np piersi..co myślicie?
    Myślę że on trochę udaje ciążę. Nie znam tego Twojego preparatu ale luteina i temp podwyższa i daje różne ciążowe objawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    dzieki dziewczyny trzymajcie, ale nie wiem co to bedzie :)
    Dobrze będzie :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wild yam 14 % stosuje 4 miesiac :) ma niwelować bóle piersi i objawy pms jeśli miałby je powodować to co to za pomoc :P Progestella pms się nazywa, delikatny, bez recepty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wskazania:

    Zalecany do stosowania w celu łagodzenia objawów napięcia przedmiesiączkowego (PMS).

    Właściwości:

    Krem z naturalnym wyciągiem z Wild Yam (Dioscorea villosa). Ekstrakt z dzikiego pochrzynu (Wild Yam) zawiera substancje będące prekursorem biosyntezy naturalnego progesteronu. Główny składnik aktywny kremu, opisywany jest w doniesieniach naukowych jako czynnik łagodzący objawy związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS) m.in. zawroty oraz migrenowe bóle głowy, nudności, wymioty, bóle i obrzęki piersi, zaburzenia apetytu, problemy z koncentracją, nadmierne pocenie, uczucie gorąca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    dzieki dziewczyny trzymajcie, ale nie wiem co to bedzie :)
    Rano z pierwszego oczywiście, sikaniec z dwiema kreskami. O ooo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma żadnych skutków ubocznych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Rano z pierwszego oczywiście, sikaniec z dwiema kreskami. O ooo!
    Marcjanna chciałabym żeby tak było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za dwie kresunie ♡ uciekam spać! Rano będą gratki dla ciebie, dobrej nocy ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej w to wierzycie niż ja :D dobranoc

    Marcjanna, cookiemonsterka, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jutro rano mam zamiar 2 kresy wysikać :) oooo ! bez dwóch zdań Sussanna

    Demsik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    ja też jutro rano mam zamiar 2 kresy wysikać :) oooo ! bez dwóch zdań Sussanna
    miśka, sikaj, ja też siknę 12 dpo najwyższa pora :D Cyce piekły teraz napierdzielają aż szkoda słów....ból

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    dziewczyny myślę ze najlepiej jakby ktos z pierwszej strony przejął listę byloby łatwiej . Bo cookie tak chaotycznie trochę jest jak ty dodałaś i to na 8
    Dokładnie też jestem za... dużo roboty żeby na 8 str wejść i jeszcze nie na początku :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde te cycki to może jednak od kremu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    miśka, sikaj, ja też siknę 12 dpo najwyższa pora :D Cyce piekły teraz napierdzielają aż szkoda słów....ból

    Ja jutro 13 :D dziś 12 i jest słabiutka, ale mam R i psiapsióła widzieli :)

    VillemoVilo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Ja jutro 13 :D dziś 12 i jest słabiutka, ale mam R i psiapsióła widzieli :)
    Eno miśka, rano czy wieczór ten bladzioch ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano z pierwszego siku :)

    sorki za literówki... tel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojoj jakie objawki masz?

    U mnie cuda na kiju ale coś mi się nie chcę wierzyć to chyba od kremu progestella tsk bolą mnie piersi. Zazwyczaj tylko w czasie owu czuje je delikatne kłucia, a toooo to już bóle są !!! Ratunku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piersi piekące takie i mega swędzące. I najgorsze ciągłe zmęczenie... taka bez życia :/ zawroty głowy, baaaardzo głupie sny, sikam więcej więcej więcej.... aaa i nie mogę kawy pić :0 kawa=zgaga już 3 dzień (piłam 4 słabe dziennie)
    Kurde w ciąży z synem nie było takich objawów, za to ból piersi i brązowe plamienie od 4 do 8 tyg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 23:25

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ