X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 5 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja się chyba nie nadaję. Dołka jakkiegoś mam :-( Większość z Was ma jakieś kłucia, bóle, ciągnięcia itp. U mnie zero totalne nic nie czuje. A do tego tepka też mizerna, wybić nie chce. Smutno mi jakoś.

    an.kie.tyk jeszcze za wcześnie na objawy! Ja w pierwszej ciąży objawy poczułam dopiero w 14 dpo :) A w 12dpo test byl jeszcze nagatywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 09:52

    an.kie.tyk, Salamanka lubią tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja się chyba nie nadaję. Dołka jakkiegoś mam :-( Większość z Was ma jakieś kłucia, bóle, ciągnięcia itp. U mnie zero totalne nic nie czuje. A do tego tepka też mizerna, wybić nie chce. Smutno mi jakoś.
    Dziołcha za wcześnie na objawy :D Spokój mi tam :D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 5 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja się chyba nie nadaję. Dołka jakkiegoś mam :-( Większość z Was ma jakieś kłucia, bóle, ciągnięcia itp. U mnie zero totalne nic nie czuje. A do tego tepka też mizerna, wybić nie chce. Smutno mi jakoś.
    Heh ani w jednej ani teraz w drugiej ciąży nic nie czułam. I nie czuje. Zero objawów. Z resztą co chcesz czuć? Macica zaczyna się mocno rozciągać po 20 tyg wtedy coś czuć ;)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj bóle @... ale był 10 dpo i żadnego okresu nie mam i nie chcę :D

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 5 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Tak jakoś mnie dół złapał. Wybaczcie, że Wam smęce. Dzieki za słowa otuchy.

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smęć, o to jesteśmy, jak widzisz ja też smęcę :)
    Też mam doła bo boję się test robić :O

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk będzie dobrze, bobas sam wyczuje odpowiedni moment. Więc cierpliwości i czekamy na II krechy

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 5 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Smęć, o to jesteśmy, jak widzisz ja też smęcę :)
    Też mam doła bo boję się test robić :O

    Ja pierwszy za dwa dni zrobie. Bedzie 8dpo i tak pewnie do 14 dpo ;-)

    dev142pfs__.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja się chyba nie nadaję. Dołka jakkiegoś mam :-( Większość z Was ma jakieś kłucia, bóle, ciągnięcia itp. U mnie zero totalne nic nie czuje. A do tego tepka też mizerna, wybić nie chce. Smutno mi jakoś.

    Ankietyk, po pierwsze nie liczą się objawy, a efekt. Niektóre dziewczyny mają objawy, a w ciąży nie są, a inne nic nie odczuwają, za to test wychodzi pozytywny :) A co do temperatury to ładnie idzie w górę. To wcale nie jest prawda, że w ciąży tempka musi być powyżej 37 :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Smęć, o to jesteśmy, jak widzisz ja też smęcę :)
    Też mam doła bo boję się test robić :O
    Susanna jesteś niesamowita ;) większość się rwie do testowania, a Ty może nie ze spokojem ale wstrzymujesz się i zapierasz nogami i rękami żeby nie zrobić. Kochana jesteś :*

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Hej dziewczyny. Ja się chyba nie nadaję. Dołka jakkiegoś mam :-( Większość z Was ma jakieś kłucia, bóle, ciągnięcia itp. U mnie zero totalne nic nie czuje. A do tego tepka też mizerna, wybić nie chce. Smutno mi jakoś.

    uspokoj sie :) na objawy za wczesnie. owszem czasem miedzy owu a @ cos mnie zakluje cos tam poczuje ale jak narazie takie cykle konczyly sie @. trzymam kciuki glowa do gory!! :)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Ja pierwszy za dwa dni zrobie. Bedzie 8dpo i tak pewnie do 14 dpo ;-)

    blagam jesli tylko wytrzymasz nie rob testow 8 dpo.. :( poczekaj kilka dni. minimum do 12 dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja miałam wczoraj bóle @... ale był 10 dpo i żadnego okresu nie mam i nie chcę :D

    i slusznie ma przyjsc za rok :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 10:25

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 5 września 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Ja pierwszy za dwa dni zrobie. Bedzie 8dpo i tak pewnie do 14 dpo ;-)
    Szkoda testu o kasy. Mi blada krecha wyszła w 10 dpo potwierdzonej na usg. Ale to nie musi być zależność. Może wyjść dopiero w 14dpo. Zrobisz 8 dpo i tylko będziesz się dolowac i stresować. Z doświadczenia Ci powiem ze najlepiej o tym nie myśleć o dać temu czas. Fasolka potrzebuje spokoju..

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Susanna jesteś niesamowita ;) większość się rwie do testowania, a Ty może nie ze spokojem ale wstrzymujesz się i zapierasz nogami i rękami żeby nie zrobić. Kochana jesteś :*
    Dziękuję :) Dziwny ten miesiąc dla mnie nie rwę się do testowania ale boję się go zrobić nawet.... zżera mnie strach i dziwne podekscytowanie.... te wszystkie objawy które miałam podsycają we mnie nadzieję której prawie nie było... i jak tu żyć żeby nie zwariować ? Dziś 11 dpo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    i slusznie ma przyjsc za rok :D
    No ! Jakbym chciała :* :*

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 5 września 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra przekonałyście mnie wstrzymam się. Bede wam tu smmęcić i licze, że mnie powstrzzymacie :-)

    Jestem w gorącej wodzie kąpana. Fakt ja ma być to będzie fasolka i czy test pokaże 12 dpo czy 14 dpo chyba nie ma znaczenia.

    Siedze sama w domu i głupoty mi do głowy przychodzą.

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Dobra przekonałyście mnie wstrzymam się. Bede wam tu smmęcić i licze, że mnie powstrzzymacie :-)

    Jestem w gorącej wodzie kąpana. Fakt ja ma być to będzie fasolka i czy test pokaże 12 dpo czy 14 dpo chyba nie ma znaczenia.

    Siedze sama w domu i głupoty mi do głowy przychodzą.
    Tak jest właśnie :) zostało ci sporo czasu pomyśl o fasolce swojej przyszłej i nie stresuj się:)
    Ja 11 dpo i nie rwie mnie....w poprzednich cyklach już bym 5 robiła i szukała cienia cienia

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 5 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne życzę Wam miłego dnia.

    trzymajcie za mnie kciuki ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 5 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 22:22

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ