X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonsterka przejela watek i lista znajduje sie na osmej stronie wątku;)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jaki dostalas zastrzyk?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie @ dzień wcześniej. Czy to zaburzenia owulacji jak ta lekarka mówiła? Nie mam wartościowej owu bo jest za późno i trzeba zastrzyk brać? Czemu w takim razie na ten zastrzyk kazała przyjść w 10 dc? Nie stosuje się wcześniej jakiś leków na to ? eh doradźcie mi bo osiwieje

    Moim zdaniem zdarzaja sie takie cykle i tyle. Czasami cos idzie nie tak np. jajo jest nieteges i kropka. Nie kazde jajo jest teges ;) Nie jestesmy komputerami, ze zawsze wszystko idzie super hiper i zgodnie z instrukcja. Jestes mloda i na pewno zdrowa! Nie ma co sie stresowac i szczerze watpie by cokolwiek bylo do leczenia u Ciebie. Poobserwuj sie kolejny cykl. Stawiam 100% (sic!), ze bedzie normalny i jajo normalne i gotowe na zolnierza :) NA PEWNO. Nawet jesli teraz cos bylo zaburzone z owu to moze to byl wynik np jakiegos stresu czy czegokolwiek co na to wplynelo a jest poza Twoja kontrola. To jest bardzo delikatna sprawa, poziom komorkowy ciala. Nie da sie biologii i fizjologii kontrolowac w 100% nawet w XXI w. - kazdy lekarz Ci to powie. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 21:13

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Cookiemonsterka przejela watek i lista znajduje sie na osmej stronie wątku;)
    Aj ile tam lajkonikow - wrrrrr :/ :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Susanna jaki dostalas zastrzyk?
    Nie, lekarka u której była i została tu zjechana na maxa za to co powiedziała, mówiła że mam przyjść 10 dc na zastrzyk a ja nie wiem o co jej chodziło.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Moim zdaniem zdarzaja sie takie cykle i tyle. Czasami cos idzie nie tak np. jajo jest nieteges i kropka. Nie kazde jajo jest teges ;) Nie jestesmy komputerami, ze zawsze wszystko idzie super hiper i zgodnie z instrukcja. Jestes mloda i na pewno zdrowa! Nie ma co sie stresowac i szczerze watpie by cokolwiek bylo do leczenia u Ciebie. Poobserwuj sie kolejny cykl. Stawiam 100% (sic!), ze bedzie normalny i jajo normalne i gotowe na zolnierza :) NA PEWNO. Nawet jesli teraz cos bylo zaburzone z owu to moze to byl wynik np jakiegos stresu czy czegokolwiek co na to wplynelo a jest poza Twoja kontrola. To jest bardzo delikatna sprawa, poziom komorkowy ciala. Nie da sie biologii i fizjologii kontrolowac w 100% nawet w XXI w. - kazdy lekarz Ci to powie. <3
    Tak tak wiem ale to juz 7 cs stracony :( czy zdrowi? Mój maż tak, ale ja? Moze jest mi coś a ja marnuję czas na gdybanie...

    A ta moja @ to w ogle jakas porażka toż to plamienia jakieś brzuch by zaczął boleć pojawiła by się konkretnie a nie w ciulki leci bo musze nowy cykl szykować i to urlopowy.. mam wiesiołka to zacznę :D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 września 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda ja bym nie szla bo jeszcze moze nie byc nic widac najwczesniej za tydzien

    Susanna a w ktorym dc mialas owulacje i czemu lekarka podejrzewa zaburzenia?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak tak wiem ale to juz 7 cs stracony :( czy zdrowi? Mój maż tak, ale ja? Moze jest mi coś a ja marnuję czas na gdybanie...

    A ta moja @ to w ogle jakas porażka toż to plamienia jakieś brzuch by zaczął boleć pojawiła by się konkretnie a nie w ciulki leci bo musze nowy cykl szykować i to urlopowy.. mam wiesiołka to zacznę :D

    NIC nie jest stracone! 7cs staran to w Twoim wieku NIC straconego.

    BTW ostatnio tez mialam taki okres ze szalu myslalam ze dostane - 1 dzien okresu ciut doslownie na 1 podpaske a tak to tylko plamienia i to przez 7 dni chyba gdzie zwykle mam okres maks 4-5 dni. W zyciu czegos takeigo nie mialam. A cykl rozpoczety tym okresem to w ogole jakas masakra byla u mnie bo owu (niby) chyba ok 21 dnia dopiero. No, ale tak bywa. Staram sie to przyjac na klate i zyc z tym, bo wole miec (jak Ty to nazywasz) cykl stracony niz np zajsc w ciaze, z ktora cos sie zle zadzieje i ja strace, bo biologicznie zle poszlo z komorkami od poczatku. Wole juz nie byc w ogole i czekac. Takze zachowaj spokoj i czekaj <3 Bocian leci do Ciebie, ale to trwa, bo idzie jesien i zimno i czasami musi stanac gdzies i sie ogrzac, odpoczac itd. :) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 21:25

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy monitorowanym miałam w 17 dc na 29 dniowy cykl :) Teraz w 13 dc miałam podobno 10 mm pęcherzyk i dała jasno znać ze nie bedzie owu, zaś 16 dc tego miałam pozytyw na teście owu. Teraz jestem 12 d po tym pozytywnym teście i mam plamienio-krwawienie chyba już @ chociaz nie wygląda i nie boli..... pdejrzewała że mam "puste jaja" i trzeba dać zastrzyk w 10 dc........ jestem głupia nie wiem co to znaczy maż powiedział że mam do niej nie iść a do kogoś innego jesli w ogóle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    NIC nie jest stracone! 7cs staran to w Twoim wieku NIC straconego.

    BTW ostatnio tez mialam taki okres ze szalu myslalam ze dostane - 1 dzien okresu ciut doslownie na 1 podpaske a tak to tylko plamienia i to przez 7 dni chyba gdzie zwykle mam okres maks 4-5 dni. W zyciu czegos takeigo nie mialam. A cykl rozpoczety tym okresem to w ogole jakas masakra byla u mnie bo owu (niby) chyba ok 21 dnia dopiero. No, ale tak bywa. Staram sie to przyjac na klate i zyc z tym, bo wole miec (jak Ty to nazywasz) cykl stracony niz np zajsc w ciaze, z ktora cos sie zle zadzieje i ja strace, bo biologicznie zle poszlo z komorkami od poczatku. Wole juz nie byc w ogole i czekac. Takze zachowaj spokoj i czekaj <3 Bocian leci do Ciebie, ale to trwa, bo idzie jesien i zimno i czasami musi stanac gdzies i sie ogrzac, odpoczac itd. :) ;)
    Kochana jesteś :D Tak czy inaczej zostały nam 3 cykle starań potem na 3 m przerwa bo czekam na umowę nieokreśloną czy w ogóle dostanę, jak nie, to dłużej to zejdzie , bo zależne od nowej pracy...

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 6 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Aj ile tam lajkonikow - wrrrrr :/ :(
    Też nie podoba mi się ta ilość i mamm nadzieję że juž więcej nie będzie. Liczę na same ciążunie :)

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano muszą być :D Komuś się udać musi

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Kochana jesteś :D Tak czy inaczej zostały nam 3 cykle starań potem na 3 m przerwa bo czekam na umowę nieokreśloną czy w ogóle dostanę, jak nie, to dłużej to zejdzie , bo zależne od nowej pracy...

    No z praca i umowami i ciaza itd to w razie co moge Ci doradzic w razie co, ale na pw ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam zaproszenie i już wyśle wiad

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy doszła bo coś się dzieje z forum :(

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 6 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie proszę wykreślić z listy.

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem z Wami pamiętam o Was zaciskam cały czas mocno kciuki,czuję się nie najlepiej dlatego mało pisze i wchodze na forum.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 6 września 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, w takim razie musisz się sprężyć i wyrobić w tych 3 miesiącach że staraniami ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 września 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane co tu się dzieje 6 wrzesnia a my mamy tylko 3 dziedziców do dzieła

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 września 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, w końcu miałyśmy sierpień przegonic :)

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ