X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 7 września 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna - na implantacje miałam spadek w 8dc i myślałam że to jest właśnie to. Potem na jeden dzień temp w góre i teraz znów w dół. Nie wiem o co chodzi. Zawsze miałam piękne wykresy, nie było widać zaburzeń. Jak @ przyjdzie wcześniej to się najwyżej wybiore na komplet badań hormonalnych i tyle. I tak to planowałam juz wcześniej.

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm może faktycznie lepiej sprawdzić czy od strony hormonalnej wszystko jest ok. A badałas kiedyś progesteron w fazie lutealnej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nasikala ale jeszcze mam okres :D

    Moje dwie kreski dopiero 30 pokaże ;)

    melmarmis, Morwa, cookiemonsterka, zFolwarku, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @. Jeśli przyjdzie dzisiaj, to przyjemniej będę wiedzieć, że z cyklem wszystko ok :) Zobaczymy :) W kolejnym cyklu chyba clo, ale muszę jeszcze w tej sprawie dzwonić do lekarza :)

    Susanna, dziwne te Twoje krwawienia :/ Rzeczywiście warto zapytać lekarza o to.

    Skrzydlata, to dopiero 10 dpo, także nic straconego :) Może jeszcze temperatura odbije :)

    Dzisiaj widzę też brak dobrych wieści :(

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyyy no i gdzie te ciazunie ja sie pytam?? o co tu chodzi??

    Susanna dziwne to..tez bym skonsultowala
    skrzydlata w tym okresie moze temp spadac. wazne jaka medzie temp od 13.dpo. wcześniej az tak sie nia nie sugeruj

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 7 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron badałam kiedyś tam dawno to było ok. Później już nie bo jak temperatura była ok i tylko na dzień przed @ spadała to nie miałam się co martwić, że coś nie tak. No nic, poobserwuję. Może faktycznie bez sensu spanikowałam. W sumie to nie znam się na tym za bardzo.

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 7 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj temp. 37,3... Bardzo wysoka jak na mnie. I te okropne kłujące bóle eh. Momentami taki ból mnie łapie że muszę usiąść.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 7 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap to wysoka temp :) może to dobrze wróżyć :)

    Ja takiej nigdy nie miałam od rana, ale w ogóle mam wrażenie że o 6.00 są niższe temperatury niż później. Czasem w sobote jak miałam wolne mierzyłam dwa razy o 6.00 jak zawsze żeby zapisac a potem o 8.00 po kolejnym przebudzeniu z ciekawości. To potrafiło być już 0,3 więcej. No i nic mnie nie boli w tym cyklu, nie licząc jakiś tam pojedynczych ukłuć raz na 4 dni.

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    Lilianap to wysoka temp :) może to dobrze wróżyć :)

    Ja takiej nigdy nie miałam od rana, ale w ogóle mam wrażenie że o 6.00 są niższe temperatury niż później. Czasem w sobote jak miałam wolne mierzyłam dwa razy o 6.00 jak zawsze żeby zapisac a potem o 8.00 po kolejnym przebudzeniu z ciekawości. To potrafiło być już 0,3 więcej. No i nic mnie nie boli w tym cyklu, nie licząc jakiś tam pojedynczych ukłuć raz na 4 dni.
    Tak. Ale właśnie dlatego warto mierzyć wcześnie bo ta temperatura jest właściwa. Jak mierzylam o 8 to głupoty mi wychodziły. Przeszłam na 5 rano i śliczny wykres.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 7 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilanap - to dobrze wróży. Ja miałam taką temp i bóle jak byłam w ciaży.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 7 września 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze zawsze o 7 rano. Budzik, temperatura i dopiero wstaje. Tylko ostatnie kilka dni sie budzę w nocy. A w zasadzie budzą mnie przedziwne sny.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 7 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Lilanap - to dobrze wróży. Ja miałam taką temp i bóle jak byłam w ciaży.

    Tylko że u mnie cały czas są brązowe plamienia. A to źle wróży :/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 7 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana, oj chyba wróżę ci dwie tłuste krechy.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Tylko że u mnie cały czas są brązowe plamienia. A to źle wróży :/


    ja Tobie tez wroze II tłuste krechhy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Susanna kurcze może to nie franca?
    Franca franca tylko dziwna juz w piatek gin 4 dc moze jednak.

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 7 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Coś nam te ciąże nie wychodzą... niech ktoś wysika dwie krechy bo jakieś fatum nad nami...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same france :) dostalam super premie w pracy wiec jakos mnirj sie smuce bo mysle zeby jeszcze tu poodkladac na dziecko poki moge pracowac wiec nie mam lzawego dnia @ licze jako 2 dc bo wczoraj krew juz byla z przerwami ;) w czwartek gin oby byl dobry bo super opinie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jakieś 5dni do @ ale muszę sobie ja opóźnić trochę i dłużej dupka pobrać coby mieć możliwy dc na laparo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mozna zapytac powiedziec zeby miec cykl stymulowany? Bo u mnie winna pewnie pozna owu juz od dwoch ginow slyszalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że masz.późne owulacje i chciałabyś rozpocząć stymulacje i tyle prosto z mostu :) albo że czasami masz cykle bezowulacyjne

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ