X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zrobie bo ile mozna probowac ;) 3 miesiace zostaly a czytalam ze przy stymulacji szybko pyka ;)))

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 7 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna oby lekarz okazlał się dobry i aby szybko zaskoczyło.

    Kurde laski statystyka nam spada

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam nadzieje bo duzo wskazuje na problem bo plamienia skape @ i ta pozna owulacja w stusunkowo normalnych cyklach teraz 28 dniowy zazwyczaj 29-28

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 7 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - najpewniej dostaniesz Clo. Sama jestem na tym od stycznia tego roku. Zaskoczyłam tylko raz.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam już plamienie, także pewnie niebawem @ się rozkręci :/

    Smutny ten początek września, mało dobrych wiadomości ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 7 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzesień to nie za bardzo wesoły miesiąc: atak na WTC, atak na szkołę w Biesłanie, II wojna światowa, no i rozpoczęcie roku szkolnego :P Październik będzie nasz.

    Foremeczka, blubka, cookiemonsterka, melmarmis, Karola - mama Julci i ... ? lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Ja mierze zawsze o 7 rano. Budzik, temperatura i dopiero wstaje. Tylko ostatnie kilka dni sie budzę w nocy. A w zasadzie budzą mnie przedziwne sny.

    Jak tak sobie czytam Twoje objawy to tez Ci wróżę bejbika ;) tempka + jajniki + dziwne sny, nie wiem ja u innych ale u mnie to były zwiastuny dwóch kresek. Także bądź dobrej myśli :)

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się co załamywać. Trzeba myśleć pozytywnie. wrzesień się jeszcze nie skończył. Trzeba przegonić france i o majowego bobaska się starać.

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Ja bym nasikala ale jeszcze mam okres :D

    Moje dwie kreski dopiero 30 pokaże ;)


    Abby a wez sobie siknij :D Ja to z kolei mam odwrotnie i od testowania bronie sie nogami i rekami tak sie boje zawsze wyniku ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok kazda na inaczej licze na tego lekarza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna z Katowic lekarz? Może i ja się wybiorę skoro ma tak dobre opinie ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi.mimo stymulacji się nie udało :/

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 7 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    To blubka testujemy razem ;) o ile @ mnie nie wyprzedzi.
    Po 2 latach staran przyzwyczaiłam się ze @ jest pierwsza. Co smieszne w 1 ciaze zaszłam w 1 cyklu. Ale trwala tylko 6 tyg. Potem zrobilismy sobie przerwe i cos się popsulo :/
    Lilianap tez zaszlam w poerwsza ciaze w poerwszym cyklu w ogole po ods tabletek i tez niestety trwala tylko dokladnie 6 tyg. :( i tez jak na zlosc dkr wszystko teraz skiepscilo Wszystke kobiece choroby na mnie spadly mam wrazenie i nic a nic sie nie uklada Pomimo Stymulacji miesiaczka przyszla i juz nie wiem kogo sluchac z lekarzy ale chyba sprobujemy teraz naturalnie Dziewczyny czy ktoras odstawila kiedys stymulacje sprobowala naturalnie i wredy zaskoczylo? Wiem ze na stymulacji powinnam wytrzymac co najmniej pare cykli ale taki mam zal do lekarza ktory podal ki za wczesnie pregnyl i spieprzyl caly sierpien ze wracam do gina ktory jest za natura :(

    bobas2015 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie. Od wczoraj mam strasznie wzdęty brzuch. Wczoraj byl jak bym byla w4miesiacu ciazy. Dzis rano płaski a teraz znow mnie wzdęlo mocno. Nigdy nie mialam takich problemów. Dzis jest moj 10 dzien po owu. Moze to byc objaw ciazy ?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ok kazda na inaczej licze na tego lekarza :)
    Oby okazał się być bardzo dobrym lekarzem, najgorsza jest tułaczka po gabinetach i stanie w miejscu.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 7 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola a pęcherzyk ile miał, jak Ci ten lekarz pregnyl podał?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tez na pazdziernik zapisalam do gina :) Jeszcze raz wszystko sprawdze :)

    Samara, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam pytanie. Od wczoraj mam strasznie wzdęty brzuch. Wczoraj byl jak bym byla w4miesiacu ciazy. Dzis rano płaski a teraz znow mnie wzdęlo mocno. Nigdy nie mialam takich problemów. Dzis jest moj 10 dzien po owu. Moze to byc objaw ciazy ?
    Sandri nie chce cie zasmucac ale naprawde nie ma objawow ciazy w terminie przed @

  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri, moim zdaniem tak samo może jak i nie może, raczej takim objawem bym sie nie sugerowała...Ale życzę powodzenia i oby u Ciebie okazało się to dobrym znakiem :)

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja sie tez na pazdziernik zapisalam do gina :) Jeszcze raz wszystko sprawdze :)
    No zobaczyc skonsultowac te wczesniejsze diagnozy "wszystko w porzadku" i "trzeba dac zastrzyk" i nie do kliniki bo to fabryka i firma zarabiajaca kase

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ