X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 7 września 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę mnie przepisać na testowanie 18.09 z 25 coś mi sie pomieszało i patrzyłam na dc zamaist datę <olaboga> ;DDDD

    także lottie testujemy razem;D powodzenia!

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Lottie ;)

    Dziewczyny już dopisałam i pozmieniałam. Mam nadzieję, że będą II krechy.
    trzymam kciuki za Was

    Pozytywne nastawienie :)
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie, witamy :) Który to Twój cs?

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 września 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciazowy kupiony. Sikam jutro. Co mi tam. 11dpo.

    rosax3 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 7 września 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzednim cykly testowałam codziennie od 6dpo do 12dpo ;D a co tam, tyle objawów miałam, a raczej sobie wmówiłam, że w tym cyklu na wykresie nic nie zaznaczam bo nie chce sobie wkręcać tylko temp. mierze;D powodzenia dziewczyny!!!!

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 7 września 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzien mija? Ja wlasnie wrocilam do domu. Mielismy z moim M wypadek ... Na szczescie nic sie nie stalo ale troche glowa uderzylam w drzwi i mnie boli teraz ale tak sie boje czy ten caly stres nie wplynal na fasolke :( ech co za ludzie jezdza po tych drogach :/ w ogole nie patrza jak jada i kto ma pierwszenstwo..

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda 19, dobrze ze nic się nie stało! Dzidziuś na pewno tak szybko się nie podda :)

    Dziewczyny a ja miałam zrobić test jutro ale nie wytrzymałam i już zrobiłam... i wyszedł pozytywny :) jutro 29 dc, standardowo wtedy przychodzi @ także wszystko jeszcze może się zdążyć. Brzuch mam twardy, apetyt dopisuję bardzo, opuchniecie - no objawy jak na okres. Poza tym w poprzednich ciazach na tym etapie byłam bardzo zmeczona a teraz mam przypływ pozytywnej energii, nie kręci mi się się głowie itp. Jutro rano powtórka bety i wszystko się wyjaśni

    Aaandzia, skąd ja znam to doszukiwanie się objawów... tu kujnie, tam pociągnie, wszystko odnotowane na ovu ;)

    Sandri, trzymam kciuki za jutro!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 17:05

    aaandzia, Samara, edka85, VillemoVilo, zFolwarku, Migracja, blubka, s1985, ktosiowa, Josephine, melmarmis, Marmurkowa, Demsik, Agula92, Lottie, Morwa lubią tę wiadomość

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 7 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda z fasoleczka na pewno wszystko dobrze. Zrelaksuj sie teraz kochana i odpoczywaj.
    Foremeczka gratuluje ;) w końcu dobre wiadomości.
    Sandri ja też właśnie się zaopatrzyłam w ,,super czuły" test i jutro rano testuje ;)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap poczekam z dziekowaniem do jutra:) testuję jutro w takim razie i z Tobą i z Sandri :)

    KarolaFasola lubi tę wiadomość

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda, ja też myślę, że,z maluszkiem wszystko ok :) Ja już jestem po pracy i na tym kończy się mój tydzień pracy :) Od jutra jadę na wyjazd integracyjny :)

    Foremeczka, gratuluję :)

    Foremeczka, Demsik lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda na pewno wszystko dobrze z fasolką. Teraz nie denerwuj się.

    Foremeczka gratuluję ;) oby zła passa została przerwana ;)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, to chyba najbardziej aktywny wątek, nie nadążam czytać co się tutaj dzieje :) Gratuluję Foremeczka i jutro rano zajrzę, żeby więcej dobrych wieści przeczytać ;)
    Chciałam się Was poradzić: dziś o 17 robiłam test owu - wyszedł prawie pozytywny, ale ja nie mam nigdy dwóch takich samych kresek, więc uważam że pozytyw. Wczoraj wieczorem było <3. Uważacie, że to wystarczy? Ja bym chętnie dziś powtórzyła, ale obawiam się, że mąż wróci padnięty wieczorem i nie będzie miał siły :( Rano nawet nie ma szans na <3 bo mąż wstaje bardzo wcześnie do pracy...

    Foremeczka lubi tę wiadomość

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 7 września 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka wrote:
    Lilianap poczekam z dziekowaniem do jutra:) testuję jutro w takim razie i z Tobą i z Sandri :)

    Dziewczyny, tez jutro robie pierwszego teściora !
    Powodzenia !<3

    Foremeczka, zFolwarku, Demsik lubią tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla zafasolkowanych ;) u mnie wybuchowy dzien @ same stresy potem radosci jak to hormony przy @ w piatek gin!

    Foremeczka lubi tę wiadomość

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam kochane pozytywów jak najwięcej ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 7 września 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Witajcie dziewczyny, to chyba najbardziej aktywny wątek, nie nadążam czytać co się tutaj dzieje :) Gratuluję Foremeczka i jutro rano zajrzę, żeby więcej dobrych wieści przeczytać ;)
    Chciałam się Was poradzić: dziś o 17 robiłam test owu - wyszedł prawie pozytywny, ale ja nie mam nigdy dwóch takich samych kresek, więc uważam że pozytyw. Wczoraj wieczorem było <3. Uważacie, że to wystarczy? Ja bym chętnie dziś powtórzyła, ale obawiam się, że mąż wróci padnięty wieczorem i nie będzie miał siły :( Rano nawet nie ma szans na <3 bo mąż wstaje bardzo wcześnie do pracy...
    Jeżeli z żołnierzykami jest wszystko ok myślę, że tak ;) w odpowiednim środowisku mogą 5 dni przeżyć. Liczę na pozytw :)

    roslinka lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 7 września 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka! Wspaniale! Gratuluję!

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedź cookiemonsterka mam nadzieję, że są ok i przeżyją ile trzeba. To dzisiaj chyba mężowi odpuszczę ;) Jutro rano jeszcze zrobie test, jak bedzie tak jak dzisiaj to może owu jeszcze przede mną

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 7 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka, tego właśnie było nam trzeba!

    Roslinka, jak mąż da radę, to go przydybaj, bo nie zaszkodzi, ale myślę, że może to wystarczyć. Ja wychodzę z założenia, że chędożenia nigdy za wiele :)

    Foremeczka, cookiemonsterka, roslinka, Marcjanna lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie bym to zrobiła bo ochotę mam, ale znam swojego starego i pewnie będzie zmęczony :/ Dlatego chciałam sie poradzić, jak wy to widzicie, czy może się udać i bez dzisiejszego <3 Bo jestem mega nastawiona na wrzesień, czuje że teraz się uda :)

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ