Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka GRATULACJE! Hiphip huraaaa :D Mamy ciążunie a będzie ich więcej! :D

    KarolaFasola, Foremeczka, cookiemonsterka, Demsik lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Witajcie dziewczyny, to chyba najbardziej aktywny wątek, nie nadążam czytać co się tutaj dzieje :) Gratuluję Foremeczka i jutro rano zajrzę, żeby więcej dobrych wieści przeczytać ;)
    Chciałam się Was poradzić: dziś o 17 robiłam test owu - wyszedł prawie pozytywny, ale ja nie mam nigdy dwóch takich samych kresek, więc uważam że pozytyw. Wczoraj wieczorem było <3. Uważacie, że to wystarczy? Ja bym chętnie dziś powtórzyła, ale obawiam się, że mąż wróci padnięty wieczorem i nie będzie miał siły :( Rano nawet nie ma szans na <3 bo mąż wstaje bardzo wcześnie do pracy...
    Dobijcie jutro :) jak dziś pozytyw to owu dopiero będzie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • aaandzia Autorytet
    Postów: 252 203

    Wysłany: 7 września 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka gratulacje!!!;)

    Foremeczka, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 7 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka, super ! gratulacje <3<3

    Boje sie zatescic jutro. Chyba strach przed zobaczeniem bieli jest wiekszy od mojej wiary ze sie uda ;)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, tak zrobimy :) Owocnego wieczoru :D

    KarolaFasola, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka gratuluję :)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło jeju, ja jeszcze nie dowierzam w te ciąże a tu już tyle gratulacji. Mam nadzieje ze beta ładnie przerasta, boję sie jutra jak cholera.

    Dziewczyny Wam tez się uda!

    She86 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roślinka, mi lekarz kazał co dwa dni. Także skoro serduszkowanie było wczoraj to jutro był poprawiła ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 7 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka moje gratulacje :-)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka gratulacje!!!

    Foremeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mamuśka, właśnie tak zrobimy, bo dziś fizycznie mąż nawet nie da rady... A u Ciebie już @ pewna? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Fasolo nic a nic się nie bój! Nic złego ten test nie zrobi. Albo dowiesz się ze masz pod sercem cud albo że musisz zebrać siły na kolejny miesiąc. Osobiście myślę że w Fasoli jest Fasola ale druga opcja to nie koniec świata :) będziesz wiedziała na czym stoisz! Plus jest taki ze zaraz się skończy niepewność. To też pozytyw :)

    KarolaFasola lubi tę wiadomość

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 7 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka juz gratuluję:) a jutro pogratuluje drugi raz pięknej bety :)

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • martus97 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 7 września 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12.09..... dłuuuzy sie strasznie ;)

    Marta 81a4054b204a649347ef0d05bd9f3fc1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 7 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Kochana Fasolo nic a nic się nie bój! Nic złego ten test nie zrobi. Albo dowiesz się ze masz pod sercem cud albo że musisz zebrać siły na kolejny miesiąc. Osobiście myślę że w Fasoli jest Fasola ale druga opcja to nie koniec świata :) będziesz wiedziała na czym stoisz! Plus jest taki ze zaraz się skończy niepewność. To też pozytyw :)

    Wiem ze nic nie zrobi ;)
    Ale niechce sie znowu rozczarowac, ze wszystko super, fajnie temperatura wysoka..a tu nic :(

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 7 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka gratuluje :-) moze w koncu zla passa minie

    cookiemonsterka, Foremeczka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 7 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego nam wszystkim życzę!

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 7 września 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka gratulacje :)
    Sandri trzymam kciuki za jutro :) Za wszystkie testujące oczywiście też :)

    cookiemonsterka, Foremeczka lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 7 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka wrote:
    Młoda 19, dobrze ze nic się nie stało! Dzidziuś na pewno tak szybko się nie podda :)

    Dziewczyny a ja miałam zrobić test jutro ale nie wytrzymałam i już zrobiłam... i wyszedł pozytywny :) jutro 29 dc, standardowo wtedy przychodzi @ także wszystko jeszcze może się zdążyć. Brzuch mam twardy, apetyt dopisuję bardzo, opuchniecie - no objawy jak na okres. Poza tym w poprzednich ciazach na tym etapie byłam bardzo zmeczona a teraz mam przypływ pozytywnej energii, nie kręci mi się się głowie itp. Jutro rano powtórka bety i wszystko się wyjaśni

    Aaandzia, skąd ja znam to doszukiwanie się objawów... tu kujnie, tam pociągnie, wszystko odnotowane na ovu ;)

    Sandri, trzymam kciuki za jutro!
    Jak sie ciesze;)
    Mlodamamuska uwazaj na siebie bo wtpadek to nie byle co,odpoczywaj

    Foremeczka lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roślinka, myślę, że u mnie @ to już tylko formalność :) Także czekam. Jutro 34 dc, więc jak o przyjedzie to akurat ten cykl będzie 33 dniowy tak jak powinien ;)

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ