X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna mam to samo. Powoli wariuje. Ciagle sie zastanawiam dlaczego mnie to spotkalo ze nie moge zajsc, a co jak nie moge miec dzieci i bedziemy sami juz zawsze. Jak tak dalej pojdzie to wpadne w depresję.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 8 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Dziewczyny jak zaczęłam nowy cykl to znów jestem przed owulacją. Mówię Wam że mam taką gonitwę myśli, o tym czy pęcherzyk rośnie czy owu będzie, co z tym wodniakiem, czy dostanę skierowanie na laparo???? Idzie osiwieć, znowu za bardzo się nakręcam...
    Spokojnie, stres do niczego nie prowadzi. Pozytywne myślenie ;)
    Wiem, że to niby tak łatwo powiedzieć, ale życie płynie dalej i nie trzeba się zamartwiać co będzie tylko żyć chwilą. Czasami zrobienie coś spontanicznie :)

    Marcjanna trzymam kciuki za nas WSZYSTKIE uda się, ale bobas wybiera odpowiedni moment dla niego

    melmarmis lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 8 września 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka przykro mi i tulę bardzo mocno :* następny cykl nowa nadzieja i lepszy start w nową przyszłość :*

    Pozytywne nastawienie :)
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 8 września 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk gratuluję i powodzenia! :)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Marcjanna mam to samo. Powoli wariuje. Ciagle sie zastanawiam dlaczego mnie to spotkalo ze nie moge zajsc, a co jak nie moge miec dzieci i bedziemy sami juz zawsze. Jak tak dalej pojdzie to wpadne w depresję.

    Przytulam mocno. Wiruski Wam powysyłam jak już trermin @ minie i wszystkie mi tutaj wysikacie II krechy!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 8 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk u mnie niestety ten cykl stracony bo bez owu. Teraz czekam na wredną @ bo nie wiadomo kiedy raczy przyjść...

    Pozytywne nastawienie :)
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    an.kie.tyk u mnie niestety ten cykl stracony bo bez owu. Teraz czekam na wredną @ bo nie wiadomo kiedy raczy przyjść...

    Mój poprzedni cykl prawdopodobnie był bezowulacyjny. Więc...wróżę Ci owocnej owulki w kolejnym.

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 8 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Mój poprzedni cykl prawdopodobnie był bezowulacyjny. Więc...wróżę Ci owocnej owulki w kolejnym.
    oby :D

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk gratulacje, wyraźnie widać II kreseczki :)
    Karolafasola i Sandri może jeszcze za wcześnie, tak jak pisza dziewczyny, niektóre kobiety mają II dopiero po terminie @... Trzeba mieć nadzieję i mysleć pozytywnie, trzymam za Was kciuki :)
    A ja dziś rano zrobiłam jeszcze test owu i wyszły dwie mocne krechy - jak nigdy! Testowa mocniejsza od kontrolnej. To znaczy, że owu jeszcze przede mną? W tym miesiącu słabo czuje prace jajcorów, choć teraz czuje jak mnie coś kłuje. Zerknijcie prosze na moj wykres, niepokoi mnie, że tempka rośnie zamiast spadać, jak uważacie - wszystko ok? Do tej pory jak mierzyłam tempke to do owu mi spadała :/ Fakt, że w tym miesiącu byłam przeziębiona i nadal walczę z katarem, może mieć to wpływ na pomiar? Poradzcie cos...

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 8 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że łatwo mówić żeby się nie nakręcać, ja dopiero jestem na początku porównując do cs niektórych z Was, ale staram się nie wkręcać sobie i myśleć pozytywnie. Znam troche przykładów par/małżeństw, które starały się jak tylko mogły i nie udawała się po czym odpuszczając i luzując nagle było bam bam i ciąża;D Siostra mojej przyjaciółki starała się z mężem o dziecko 8 lat i nic, a próbowali wszystkiego po czym stwierdzili, że po prostu tak ma być i zdecydowali się na adopcje dziewczynki, rok później ona była już w ciąże i mają syna;))) także dużo zależy moim zdaniem od psychiki i luzu;)) żeby nie naciskać zbytnio zająć się czymś innym ;p

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 września 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też zaczynam interesować się adopcją. Do końca roku daję sobie czas, a po nowym roku zaczynamy procedure adopcyjną. Może właśnie po takim psychicznym wyłączeniu coś zaskoczy?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka napisze Ci jak było u mnie :-) W drugim dniu pozytywnnego testy owu wieczornny ból owulacyjny. Może to głupie ale zwizualizowałam sobie jak moje jajeczko wyskakuje do jajowodu :-) Na drugi dzień wieczorem dopadłaam męża bo wiedziałam, że mam ok 24 h hehe I trafiliśmy gola. Więc działaj kochana! Serduszkuj tak jak intuicja i ochota podpowiada. W tym cyklu czerpałam z <3 przyjemność. I po stosunku zaciskałam mięśnie kegla ;-)

    roslinka lubi tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 8 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk, gratki! jeśli 8 dpo wyszedł pozytyw to jest dobrze! :D


    Andzia, u mnie tak było ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk - ja już zaczynam odczuwać ból owu. Czyli czekać do jutra czy już dziś wieczorem <3? Bo wydaje mi się, że jutro może być za późno. Jak byłam u gina to mi powiedziała, żeby działać jak wyjdzie pozytywny test owu. Dzięki za rady kochana :) Inna staraczka pisała też, że po <3 podnosiła nogi do góry... i jest w ciąży ;)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roślinka, działaj dziś. Plemniki jak mają sprzyjające warunki to nawet do 5 dni pożyją. Jutro poprawicie i będziesz miała plan w 100% i żadnych wyrzutów sumienia.

    roslinka lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rooslinka popieram Samare. Paamietaj <3 z przyjemnością. Mega orgazmu życzę :-)

    Pianistka i to z wieczornego moczu, musi być dobrze.

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za Wasze opinie :* Ja chyba z tych bezorgazmowych :/ Ale przyjemnie jest, choć nie na maxa :P

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 8 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roślinka, przed porodem straszliwie ciężko było mi osiągnąć orgazm... nie wiem jakim cudem, czy przy porodzie coś się zmieniło w mojej budowie tam, ale jest o wiele przyjemniej! :)


    Ankietyk, ja mam doświadczenie takie, że jak w 14-15 dpo wychodził jakiś cień cienia z rodziny Wytrzeszcz a 2 dni potem był niewiele ciemniejszy, to nie wróżyło to dobrze... w każdej ciąży miałam pozytywny 10 - 11 dpo ;) Dlatego ja testuję tak wcześnie, bo wiem, że jak ma się udać to i 10 dpo wyjdzie...

    an.kie.tyk, roslinka lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekko temp. poszła w dół a laparo za równe 3tyg :)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 8 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robimy pol roku przerwy bo musze skończyć staz i zaczac prace, zatem widzimy sie w kwietniu, bądź w maju na fioletowej stronie :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ