Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foremeczka
    ankietyk
    gratulacje!!

    an.kie.tyk, Foremeczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu odczarowałyście wrzesień :D u mnie jeszcze ponad tydzień do testowania... :)

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 8 września 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Mi wpiszcie @ :/
    Ściskam mocno :-*

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 8 września 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane babeczki jak jest cykl bez owu to wiesiołka można zacząć brać wcześniej czy dopiero w nowym cyklu?

    Pozytywne nastawienie :)
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 252 201

    Wysłany: 8 września 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super! gratulację! ;D już się nie mogłam doczekać aż któraś napiszę, że ma || kreseczki ;DD

    melmarmis, an.kie.tyk lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 870

    Wysłany: 8 września 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje nowym mamusiom!

    Farmaceutka przytulam :*

    farmaceutka77, an.kie.tyk lubią tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 8 września 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka - tule! :* Foremeczka i Ankietyk - wielkie gratulacje!

    farmaceutka77, an.kie.tyk, Foremeczka lubią tę wiadomość

    sierpniowe_nadzieje
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blubka wrote:
    No ciąża jak nic! Gratki i zdrowka. A kiedy mialaś @ dostać?

    Jestem przed @ Myślę, że nie przyjdzie. Zacisnę nogi i nie wpuszcze francy. Dzisiaj jest mój 9dpo.
    Jeśli chodzi o objawy kropeczka to powiem wam z czystym sumieniem, że brak objawów to jeden z objawów :-) Miałam tylko jednodniowy ból @ w 6 dpo.

    Farmaceutka przytulam mocno!

    dev142pfs__.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję II kreseczek dziewczyny, no i tule te z @.
    Ja sama swojego testowania nie mogę się już doczekać, choć w kościach czuję, że nic z tego nie będzie.

    an.kie.tyk, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk cudnie :)

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 8 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Melduję się :)

    Dzisiejszy sikanieć.

    http://iv.pl/images/69624363136145803215_thumb.jpg

    Cudownie to już oficjalnie gratuluje <3

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankietyk pieknie!!

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ! Test u mnie negatywny. Łudze sie jeszcze ze moze za wczesnie, albo ze owulka byla później niz myslalam. Ale juz sobie myślę ze jeszcze w następnym cyklu probuje Castagnusa. No i ide juz do gina dobrego. Niech cos doradzi....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i gratuluje ciąży! :) Czekam na następne!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sandri może jeszcze za wcześnie, może coś się przesunęło:-)

    Aknietyk gratulacje jeszcze raz!

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi się jak kilka dni temu mówiłam, że wytrzymam z testowaniem do 12 dpo. Wybaczcie dziewczyny. To był impuls, przeczucie jakieś. Tym bardziej, że wczorajsza kawa w pracy była kwaśna i tylko mi była kwaśna hehe

    She86, AhnaKlementyna lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 8 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri a który to dzień po?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi też wpiszcie @ :/ Przyszła o 4 w nocy i pół nocy w łazience spędziłam zwijając się z bólu. Prawie tam odleciałam. Drugie pół nocy trzęsłam się w łóżku. Po drugiej tabletce przeciwbólowej przeszło :/ Teraz wstaję i się szykuję bo wyjeżdżamy. Będę teraz mniej pisać bo tak za bardzo nie ma jak ;)

    Ankietyk jeszcze raz gratuluję. A Dziewczynom, które dostały @ życzę powodzenia w nowym cyklu :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zaczęłam nowy cykl to znów jestem przed owulacją. Mówię Wam że mam taką gonitwę myśli, o tym czy pęcherzyk rośnie czy owu będzie, co z tym wodniakiem, czy dostanę skierowanie na laparo???? Idzie osiwieć, znowu za bardzo się nakręcam...

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Sandri a który to dzień po?


    Niby 11dpo. Ale ja wyznaczam owulacje na podstawie objawow - śluz i ból owulacyjny. Nie robie testów nie mierze tempry.

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ