X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Roślinka, przed porodem straszliwie ciężko było mi osiągnąć orgazm... nie wiem jakim cudem, czy przy porodzie coś się zmieniło w mojej budowie tam, ale jest o wiele przyjemniej! :)


    Ankietyk, ja mam doświadczenie takie, że jak w 14-15 dpo wychodził jakiś cień cienia z rodziny Wytrzeszcz a 2 dni potem był niewiele ciemniejszy, to nie wróżyło to dobrze... w każdej ciąży miałam pozytywny 10 - 11 dpo ;) Dlatego ja testuję tak wcześnie, bo wiem, że jak ma się udać to i 10 dpo wyjdzie...

    W pierwszej ciąży też mi wyszedł ok 10 dpo i w dodatku mega wyraźnie kreski z popołudniowego sikańca. W drugiej testowałam po terminie @ le tylko dlatego, że przez nadmiar pracy i obowiązków zapomniałam o francy haha.

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    My robimy pol roku przerwy bo musze skończyć staz i zaczac prace, zatem widzimy sie w kwietniu, bądź w maju na fioletowej stronie :)
    to będziemy razem się tam rozgaszczać :) bo ja też muszę się wstrzymać chwilowo ;)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Melduję się :)

    Dzisiejszy sikanieć.

    http://iv.pl/images/69624363136145803215_thumb.jpg
    Gratuluję! Superowo! Ciazunia jest

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 8 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! jestem tu nowa, więc wybaczcie jakbym czegoś tu nie rozumiała:) mozna prosić o zapisanie mnie na testowanie 20 września? Prawdopodobnie to mój ostatni lub przedostatni cykl bez pomocy medycznej... Po jakim czasie starań udałyscie się do lekarza?

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudykot Witamy :)

    dev142pfs__.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 września 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    Matko nie zasnę dzisiaj chyba. W ogóle to miałam głupi sen z wczoraj na dziś. Śniło mi się, że widziałam ludzi idących do kościoła z koszyczkami jak na święconkę. Byłam przerażona, że nie zdążyłam jajek ugotować haha
    Mi sie dzis tez wielkanoc snila, tyle tylko ze ja ciast nie zrobilam ;D wszyscy mieli ciasta ladnie ustrojone a ja biegalam od sklepu do sklepu w poszukiwaniu ozdob. Jedyne co mialam to biszkopt upieczony i po bokach krem nalozylam ;D wszystko w jajkach bylo wielkanocnych a u mnie nic ;D

    Gratuluje, pieknie to wysikalas :*

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudykot wrote:
    Cześć dziewczyny! jestem tu nowa, więc wybaczcie jakbym czegoś tu nie rozumiała:) mozna prosić o zapisanie mnie na testowanie 20 września? Prawdopodobnie to mój ostatni lub przedostatni cykl bez pomocy medycznej... Po jakim czasie starań udałyscie się do lekarza?

    Hejka ja zaczelam sie zastanwan co ze mna nie tak po poronieniu w grudniu 2014 roku. poroiłam po roku staran i wtedy ualam sie do lekarza na dokladniejsze badania

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka, a nie masz chociaz łechtaczkowego? U mnie problem jest z pochwowym, ale przy stymulacji łechtaczki podczas tiru riru mam mega orgazm, podwojnie mocny niz bez tiru riru. Pamietam jak na poczatku bylam przerazona ze nie mam orgazmu podczas stosunku. Ale odpowiednio sobie dajemy z tym rade i jest super. Uwielbiam sex. Moj maz sie chwali kumplom ze jestem z tych ktore sa zawsze chetne o kazdej porze dnia i nocy. Co prawda on malo to wykorzystuje ale to juz osobny temat ;) Kiedys czytalam ze wiekszosc kobiet nie ma orgazmu pochwowego. Ale sie do tego nie przyznaja.... A szkoda bo w zwiazku trzeba rozmawiać o takich rzeczach.

    roslinka lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecalam sobie ze sikne 15.08, moj cykl jest bez wykresu. Nic nie wpusuje nic nie mierze jedynie tylko serduszka sa. A dzis zamowilam testy ciazowe.. No i jak ja mam wytrzymac do 15? Ehhhh wyprowadzam sie z domu jak one beda.. ;D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Roslinka, a nie masz chociaz łechtaczkowego? U mnie problem jest z pochwowym, ale przy stymulacji łechtaczki podczas tiru riru mam mega orgazm, podwojnie mocny niz bez tiru riru. Pamietam jak na poczatku bylam przerazona ze nie mam orgazmu podczas stosunku. Ale odpowiednio sobie dajemy z tym rade i jest super. Uwielbiam sex. Moj maz sie chwali kumplom ze jestem z tych ktore sa zawsze chetne o kazdej porze dnia i nocy. Co prawda on malo to wykorzystuje ale to juz osobny temat ;) Kiedys czytalam ze wiekszosc kobiet nie ma orgazmu pochwowego. Ale sie do tego nie przyznaja.... A szkoda bo w zwiazku trzeba rozmawiać o takich rzeczach.
    U nas tez problem z pochwowym. Ale mezus nauczyl sie w trakcie stymulowac lechtaczke i oboje mamy przyjemnosc :D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy niecaly rok. I w sumie to bylam tylko na monitoringu. Po za tym zadnych badan jeszcze nie bylo. Dajemy sobie czas do konca roku. Jak nic nie wyjdzie to w styczniu wszelkie badania będą.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    U nas tez problem z pochwowym. Ale mezus nauczyl sie w trakcie stymulowac lechtaczke i oboje mamy przyjemnosc :D

    U mnie podobnie. Musiałam go troszkę podszkolić :D

    dev142pfs__.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an.kie.tyk wrote:
    U mnie podobnie. Musiałam go troszkę podszkolić :D
    Tez musialam ;D poczatki nawet zabawne byly w nauce haha ;D

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 8 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz we wrześniu mija rok od początku starań. Ani razu się nie udało zajść, nie miałam nigdy ciąży biochemicznej, ani poronienia. Cykle w miarę regularne, zawsze miałam różne objawy aktualnej fazy cyklu (bóle owulacyjne, zmiany śluzu, bolesnosc piersi), przez jeden cykl nawet mierzylam temperaturę i było wszystko idealne i czytelne, wszytko wskazywalo zawsze ze jest owulacja, ale zawsze 13-14dni po niej przychodzila @. Nie mam pojecia co jest nie tak:/ Mam tylko nadzieję ze u mojego lubego jest wszytko ok:/

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 8 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 czyli jestesmy na podobnym etapie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Roślinka, przed porodem straszliwie ciężko było mi osiągnąć orgazm... nie wiem jakim cudem, czy przy porodzie coś się zmieniło w mojej budowie tam, ale jest o wiele przyjemniej! :)


    Ankietyk, ja mam doświadczenie takie, że jak w 14-15 dpo wychodził jakiś cień cienia z rodziny Wytrzeszcz a 2 dni potem był niewiele ciemniejszy, to nie wróżyło to dobrze... w każdej ciąży miałam pozytywny 10 - 11 dpo ;) Dlatego ja testuję tak wcześnie, bo wiem, że jak ma się udać to i 10 dpo wyjdzie...
    To ja mam dokładnie odwrotnie. Ciąża która wyszła dopiero 13 dpo skończyła się szczęśliwie a ta z 10 dpo nie.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 8 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że jakiś taki spokój ode mnie bije. Nie martwię się i nie stresuję mimo, że jestem jeszcze przed @ :D

    zFolwarku, Pianistka, roslinka, blubka, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudykot, tez mnie martwi to czy u mojego jest ok. Coś tam mu podaje profilaktycznie. Mam nadzieje ze da to wreszcie rezultaty. Dajesz cos swojemu? U mnie jest problem z plamieniami przed @ . Ok 2,3dni czasem tylko jeden, ale plamie. Licze na to ze B6 pomoze, biore od miesiaca. Jeszcze chce spróbować castagnus. Czytalam ze tez pomaga przy plamieniach.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 8 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Gratuluję! Superowo! Ciazunia jest
    No i pięknie i cudownie

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 8 września 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pełna optymizmu w tym cyklu, pierwszy raz chyba :) Tempki nie mierzę ale mocno odczuwam owulację i pokryła się ona z testami. Zaserduszkowane jak trzeba i pozostało tylko spokojnie czekać na dobre wieści. Teraz już nie mam wpływu na to co będzie więc no stres ;)

    Szymek :*
    uu6evgk.png
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ