Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 września 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje Morwa

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 września 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli mogę to wpiszcie mnie dziewczyny na testowanie 27.09 :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak dziewczyny cie wpisza a ty sikaj i melduj dwie kreseczki;)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 14 września 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastycznie, nowe kropki mamy wrześniowe.. <3 gratulacje

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dwie kreski !!!
    10dpo ❤

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/K3gfpcyNduzgeZnCikMmmezR~bxe~K

    aaandzia, Morwa, ;oniqa, Demsik, aaagaaa89, Pianistka, cookiemonsterka, zakocona, rudykot, Kasiula09, aknovi, She86, Krokodylica, Foremeczka, Lottie, Kim8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/c019ef3fa8c1a3e5" target="_blank"><img src="http://images83.fotosik.pl/7/c019ef3fa8c1a3e5med.jpg" border="0" alt="" /></a>

  • aaandzia Autorytet
    Postów: 251 196

    Wysłany: 14 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny dwie kreski !!!
    10dpo ❤

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/K3gfpcyNduzgeZnCikMmmezR~bxe~K



    Gratulacje!!!!!!!!!!!!! szybko Ci wyszło i to nie z porannego sikania;D

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 251 196

    Wysłany: 14 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nam się wrzesień rozkręcił dzisiaj;D

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 14 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny dwie kreski !!!
    10dpo ❤

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/K3gfpcyNduzgeZnCikMmmezR~bxe~K
    Gratulacje :*:* ale dzisiaj kumulacja :D

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sama jestem w szoku :D
    Do testu skłoniło mnie pojawienie się mdłości pierwszy raz , myślałam że będę przytulać kibelek ale na szczęście obyło się bez tego :D

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 14 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow superancko! Gratulacje!

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 września 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia serdeczne gratulacje oby więcej szczęśliwych mamusiek

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 14 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia, gratuluję :) Cudowna wiadomość :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :)
    Wysyłam wiruski i trzymam kciuki za więcej wysikanych pozytywów ;)

    ;oniqa, Kasiula09, She86, Morwa, Krokodylica, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 14 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję fasolek!

    Ja pije winko na endo. W piatek w przyszłym tygodniu mam gina. Chcialabym zrobic wymaz z pochwy. Ciekawe, moze zrobi mi na NFZ. A jak nie to chyba to nie jest drogie?

    Dzis mam 3dc, i leci ze mnie czarna maź. Czy to jest normalne? Czy moze sie tam oczyszcza przy castagnusie?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny dwie kreski !!!
    10dpo ❤

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/K3gfpcyNduzgeZnCikMmmezR~bxe~K
    moje gratulacje;)))

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie mega boli prawy jajnik, tragedia a dzisiaj ovu wyliczył mi ovulkę

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 14 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny dwie kreski !!!
    10dpo ❤

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/K3gfpcyNduzgeZnCikMmmezR~bxe~K
    Gratulacje :D dzisiejszy dzień jest owocny co mnie baaardzo cieszy. Więc kochane dziewczyny rośnijcie zdrowo i wysyłajcie wiruski ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 14 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy ;oniqa :)

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziękuje dziewczyny :)
    Wysyłam wiruski i trzymam kciuki za więcej wysikanych pozytywów ;)
    To gratuluję!

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ