X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa masz rację, bo jesteś zdiagnozowana do tego dochodzi wada serca. Wierzymy że się uda masz groszka w sobie trzeba być dobrej myśli i tyle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    No ja myślę raczej ze beta przyrasta ♡ Będzie dobrze, czasem przypadki różne chodzą po ludziach ale ja bym się nie porównywala.
    Ja mam nadzieję że umnie pregnyl zadziałał, a jeśli nie to niech chociaż przyjdzie na czas malpiszon :D 12 dpo to ja już plamienie mam po odstawieniu dupka
    Nie chodzi o porównywanie kto ile się starał tylko że nie powinno się myśleć w taki sposób że jak u kogoś coś wystąpiło to i u mnie będzie bo to jest nie prawda. Wiadomo że siostry rodzone ale jednak trochę dystansu. Moja siostra zaszła bez problemu w ciąże a ja nie i borykam się z tym prawie 2 lata obie mamy wady serca ubytek w przegrodzie międzykomorowej moja mama ma i babcia miała....

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, dasz radę :) Zobaczysz :)

    Ja już po monitoringu i niestety pęcherzyk nadal nie pękł. Lekarz mówi,że po pregnylu pęcherzyk ma czas na pęknięcie do jutra :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 20 września 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam @ i jestem wściekła! ! CLO wcale nie pomaga!! :( ; ( ryczeć będę ! ; ((((

    Termin na 14 października :)
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 20 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, CO JA BYM BEZ WAS ZROBILA? Pisalyscie o tsh ze najlepsze do ciazy jest do 2. Dzis moj wynik to 4,300. Myslalam ze to w normie. A jednak nie! Moze dlatego nie moge zajsc! Nie moze! Na pewno dlatego! Szok! Musze je zbić! Lece jutro do lekarza.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 20 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa! Wielkie gratulacje! Co miesiąc czytam wątki i patrzę jaka sytuacja u Ciebie!
    Trzymam kciuki a Ty Morwowy Groszku rośnij duży, okrąglutki!

    Morwa lubi tę wiadomość

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 20 września 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Morwa :) Pamiętaj, że najważniejsze jest nastawienie. Ja też na początku bardzo się stresowałam i moja ginka w 5 tygodniu ciąży kazała mi wybrać sobie szpital, w którym chciałabym rodzić i zapoznać się z ofertą wózków :) Jak stwierdziłam, ze się boję cieszyć, bo może byc źle to mnie ochrzaniła za negatywne nastawienie... Kazała sobie wizualizować pozytywne zakończenie - poród,w wybranym szpitalu i dziecko w wózku :) A jak ma być źle, to i tak nie jesteśmy w stanie się do tego przygotować. Tak więc w 6 tygodniu wybór wózka miałam za sobą :)
    Morwa modlę się za Ciebie i Twoją perełkę, bo to Ty zawsze dawałaś nadzieję i zarażałaś optymizmem... I bardzo chciałabym się odwdzięczyć :) Powodzenia :)

    ojejku, Mona_M, Morwa, cookiemonsterka, Karola - mama Julci i ... ?, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 20 września 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy spadek temperatury 5dpo może oznaczac ze coś sie świeci? :D:D

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 września 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    dziewczyny, czy spadek temperatury 5dpo może oznaczac ze coś sie świeci? :D:D

    nie wiem, ale tego Ci życzę :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 20 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona,moja też powiedziała że do 2,5 reszty nie pamiętam ale mówiła że są dobre.
    Kasiulla z tym sąsiadowaniem to może lepiej nie ;) bo moje sąsiadki są jakby to delikatnie powiedzieć... hymmm trochę inne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Mona,moja też powiedziała że do 2,5 reszty nie pamiętam ale mówiła że są dobre.
    Kasiulla z tym sąsiadowaniem to może lepiej nie ;) bo moje sąsiadki są jakby to delikatnie powiedzieć... hymmm trochę inne...
    To może ta sama :P

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 20 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    To może ta sama :P

    Haha To powiadasz że z jakiej wsi jesteś ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    dziewczyny, czy spadek temperatury 5dpo może oznaczac ze coś sie świeci? :D:D
    Moja beta wyszła pozytywna w 7dpo ,więc do zagnieżdżenia mogło dojść właśnie 5dpo :) Powodzenia i życzę 2 kresek na teście ciążowym :*:*

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 20 września 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jak się czujesz?

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 20 września 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Moja beta wyszła pozytywna w 7dpo ,więc do zagnieżdżenia mogło dojść właśnie 5dpo :) Powodzenia i życzę 2 kresek na teście ciążowym :*:*

    O kurcze:) dałas nadzieje :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 20 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa a miałas plamienie wtedy albo jakos odczuwalas to zagniezdzenie?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    No to miałaś kiepski test :)
    Być może, w końcu tyle tych testów na rynku że mogłam trafić na felerny ;)
    Ale chętnie poczytam o tym 27 dc i proszę cię o linka do tych informacji z których czerpiesz taką pewność ;) bo nie chce mi się wierzyć, że brniesz w brednie tylko dlatego że jesteś uparta ;)
    Tylko nie pisz że nie pamiętasz skąd masz tą informacje, bo już w ogóle stracisz wiarygodność ;)
    I owszem każdy ma prawo do wypowiedzi, nikt nikomu tu du.py lizać nie musi, no ale też nie szerzmy bredni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 20 września 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwo kochana dobrze,że się odezwałaś :* będzie z Tobą, jak i Twoją kruszyną wszystko.dobrze. Musi być :)

    Ezia90 powodzenia i.zaciskamm kciuki za zielony finał :)

    Ela90 przytulam, październik będzie lepszy i "bardziej zielony" ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 20 września 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka1987 przykro mi i.tulę baardzo mocno

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ