X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 20 września 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Moja beta wyszła pozytywna w 7dpo ,więc do zagnieżdżenia mogło dojść właśnie 5dpo :) Powodzenia i życzę 2 kresek na teście ciążowym :*:*

    Pamiętasz moj progesteron ?:)
    Paczaj
    aa8784e3acb8c66fmed.jpg

    A na allegroqyn teście one step niby 10 biel wizira.
    Test z dziś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 18:18

    roslinka, emaj, kaka470, Magda87, zakocona, melmarmis, She86, Migracja, Morwa lubią tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 20 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola gratuluję jeszcze raz :D rozsyłaj wiruski pptrzebne nam będą :)

    sandri_1 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 20 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje rudajola. Łapiemy wirusy z szeroko otwartymi buziami :D

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola gratulacje kochana rośnijcie zdrowo :)

  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 20 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wszystkim wirusy :) i dziękuję
    Widzicie mój progesteron na nic nie wskazywał, objawy tak samo :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola pięknie, rośnijcie zdrowo :) Łapie wirusy i jutro postaram się wysikać to samo :) A mozesz przypomnieć jakie miałaś objawy? Ktory to dpo? Bo nie można podejrzeć Twojego wykresu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    To u mnie powinna być w takim wypadku @ od 5 dni, bo mam właśnie taki lepki śluz :D do piątku nie ruszam żadnego testu. Wtedy będzie już... 17 dpo, chyba powinno coś wyjść, jeśli ma w ogóle wyjść.


    Mi wyszło 10 dpo , myśle że 17 dpo to już spokojnie będzie wiadomo :)

  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 20 września 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Rudajola pięknie, rośnijcie zdrowo :) Łapie wirusy i jutro postaram się wysikać to samo :) A mozesz przypomnieć jakie miałaś objawy? Ktory to dpo? Bo nie można podejrzeć Twojego wykresu ;)
    Spróbuję zaraz udostępnić, ovufr wyznaczył mi owulacje późno,myślę ze była wcześniej. Juz udostepnilam, test wyszedl w dniu s podziewanej małpy.

    Miałam standardowo ból piersi, standardowo ból brzucha jak na @. Biegunkę jak na @, zawsze tak mam, jedne co innego to lepszy humor, przed @ zawsze mam obniżenie nastroju i PMS umiarkowany, bo miesiąc temu miałam wściekliźnie dosłownie :) A no i uczucie mokrosci jak co miesiąc tuż przed @, że człowiek lata i co chwilę sprawdza czy to już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 18:58

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudajola gratuluje <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście mogło się wydawać, że @ przyjdzie a tu taka cudowna niespodzianka :) U mnie objawy też jak przed @. Tyle, że ból miesiączkowy szybciej się pojawił. No ale zobaczymy jak to będzie u mnie, jutro Was poinformuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudajola wrote:
    Pamiętasz moj progesteron ?:)
    Paczaj
    aa8784e3acb8c66fmed.jpg

    A na allegroqyn teście one step niby 10 biel wizira.
    Test z dziś
    Gratulacje rosnijcie zdrowo i wyślij nam koniecznie wirusy ciążowe. Zdrówka dużo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda boże to już 12 tydzień za chwilę będzie wiadomo co będzie chłopak czy dziewczyna. Jak zdrówko?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudajola, gratulacje :)!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna leci i to szybko :) Dziękuję że pytasz :) Ciążę przechodzę bardzo dobrze, bym powiedziała nawet, że bez objawów :)
    Na prenatalnym myślałam że się uda ustalić płeć, ale mam małego urwisa, który robił wszystko byle nie pokazać kim jest, a na zwykłym usg śpi w najlepsze ;)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to faktycznie broi od maleństwa :D w końcu się ujawni mamusi. Cieszę się , że dobrze się czujesz. Podobno warto iść na badania wskazujące płeć dziecka po porządnej drzemce wtedy dzidzi się budzi, a podczas dnia jak chodzisz to tak jakbyś je kołysała i ono śpi. Na ile to się sprawdza to nie wiem, wnioski mojej koleżanki w ciąży :-)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola gratulacje rosnijcie zdrowo.

    Do mnie zawitala @ :-(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 20 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola gratulacje :)

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 20 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Być może, w końcu tyle tych testów na rynku że mogłam trafić na felerny ;)
    Ale chętnie poczytam o tym 27 dc i proszę cię o linka do tych informacji z których czerpiesz taką pewność ;) bo nie chce mi się wierzyć, że brniesz w brednie tylko dlatego że jesteś uparta ;)
    Tylko nie pisz że nie pamiętasz skąd masz tą informacje, bo już w ogóle stracisz wiarygodność ;)
    I owszem każdy ma prawo do wypowiedzi, nikt nikomu tu du.py lizać nie musi, no ale też nie szerzmy bredni ;)
    Nie mam pojęcia o co Ci chodzi;)
    Koleżanka roślinka zapytała czy mocz nie z pierwszego siusiania mógł zfalsziwac wynik oraz dodała ze za 2 dni ma termin miesiączki. Zakładam wiec ze ma zawsze cykle 29dniowe. Ja odpowiedziałam ze nie ma znaczenia ten mocz bo jakby miało już coś wyjść to by wyszło. Przy pozytywnej becie testy wychodziły mi z wieczornego moczu juz 10dpo potwierdzonej u lekarza. Nie napisałam jej ze to nie ciąża i max tracić nadzieje. Odpowiedziałam konkretnie na pytanie biorąc pod uwagę wszystkie podane dane. Za to Ty wracasz się opowiadając zupełnie inna historię nie tyczące się tematu. Wybacz Proszę czytaj innych wpisy ze zrozumieniem.

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro oczywiście mamy zamiar

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyć dwie kreseczki :D

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ