Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że niepłodność stała się chorobą cywilizacyjną. Sprawdźcie sobie jak spadły wymagania dotyczące jakości nasienia na przestrzeni kilku lat. To co tu mówić o samym zachodzeniu i donoszeniu ciąży do 40tyg.

Megii1986, sandri_1 lubią tę wiadomość

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to wszystko nie jest takie proste. W końcu ciąża i nowe życie to tak naprawdę cud, fenomenalny mechanizm, który nigdy do końca nie zostanie zbadany :) Jedni zachodzą od razu, inni mają problemy, a jeszcze inne pary mają wszystko w porządku, a ciąży i tak brak.

Megii1986 lubi tę wiadomość

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata wrote:
    A propos testów owulacyjnych, one mi nigdy nie wychodziły tak, żeby kreski były równie ciemne ale wykres zawsze mam piękny dwufazowy. Czy możliwe, że przy dwufazowym wykresie i ewidentnym skoku temperatury nie pękł pęcherzyk? Czy po prostu w złym czasie/godzinie robiłam te testy?
    Ja przy takich testach gdzie są dwie ciemne kreski ale testowa jest bledsza niż kontrolna zaszłam w ciaze z córką :) taki wynik testu nie musi oznaczać ze ovu nie było

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzyjcie ten filmik, na youtube nazywa się "Wojny plemników" nie jest według najnowszych wytycznych ale naprawdę daje do myslenia :)

• Bibi1 Przyjaciółka

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzanna widzę że jest dość długi 44min, obejrzę dzisiaj z M wieczorem :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 10:51

SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tam troche ciekawostek moze coś komuś pomoże, uświadomi :D

• Karola - mama Julci i ... ? Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny co ma byc to bedzie bp seksiku do piatku juz nie bedzie maz nie dostal wolnego a jeszcze dowalili mu gpdzin i przeniesli na inna maszyne takze musi byc wypoczety co bedzie to bedzie zrobilam dzis dwa testy rano wyszla bladziutka kreseczka a po 10 jak robilam to wyszly dwie mocne moze owu poczeka do piatku hehe a jak nie to zdaje sie na los i tego na gorze wraz z tesciowa zobaczymy jak to bedzie wiem ze yesty wychodza pozytywne wiec kakby co to bede robic jeszcze we wrzesniu wtedy moze mezowi uda sie i bedzie mial wolne i cos zmajstrujemy

01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bosh pobieżnie przeczytałam co u was... Wow ok 13 stron w zaledwie 3 dni?! Jesteście niesamowite!!

Witam nowe staraczki :D

Emma to śliczniutka dziewczynka <3
    Skrzydlata wrote:
    proszę o zapisanie na 9 września ;)
    No to czekam na prezent w urodziny!!! Poproszę dwie kreski z rana :*

Ja ten weekend miałam odmładzający... Ale o staraniach nie było mowy zapomnieć... Przyjaciele też strasznie czekają by nam się udało (mają 1,6roczną córcie- wpadka po ok 3ms związku). Znają całą naszą historię, więc postanowiliśmy się "zalać w trupa" Panowie 2 dni z rzędu pijani, nam się nie udało. W pierwszy dzień drinki - trzeźwe aż bolało :P W drugi 2wina i po piwie- znowu nic... Nawet jak pije by się upić to nie mogę :P
    A w domu czasem wypiję jedno piwo dla lepszego snu po ciężkim dniu w pracy to mi mocno szumi... :P

U mnie występuje ciąża urojona od jakiś 3-5dni :(
    Mdłości- zwaliłam na nadwrażliwy żołądek bo grill i alko. Zawroty głowy -nie wyspanie, bo kto normalny kładzie się spać 2dni z rzędu o 4rano i wstaje o 8?! Ból piersi- no tak @zbliża się i nawiedzi za 9dni... omijamy fakt że pojawiło się to nazbyt za wcześnie... Bóle podbrzusza- tak podczas owulacji nie czułam to teraz mi dokucza... I jednego nie mogę sobie wytłumaczyć ale na czytałam się oczywiście o raku... brodawki wokół sutka są bardzo jasne prawie nie różniące się od koloru skóry, ale na lewej piersi wpada w fiolet... taka lekko sina brodawka :( I tak jak Milka mam dziwną wydzieline z pochwy... zawsze na tym etapie mleczna, albo sucha- teraz gęsta z grudkami rozciagliwymi ale nadal biała... nie brałam w tym miesiącu nowych leków ani suplementów jedynie zaczęłam brać dupka po owulacji ... najgorsze że sama, ale chcę uniknąć plamień po @... są irytujące :/ Ale szczerze mówiąc tyle brałam dupka i nigdy nie było czegoś takiego...

17.11.17-poronienie całkowite
  • Pianistka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, dziwne te objawy :/ obserwuj...

A co do alkoholu... mój mąż jest browarnikiem :P więc przed ciążą, czasem gdy przyniósł jakąś "nowość" to testowaliśmy sobie do filmu wieczorem :) później ciaża, po porodzie też nic... no i gdzieś po roku abstynencji pozwoliłam sobie na szklankę piwa... no myślałam że mnie wywróci! :p
    Ale fajnie, że weekend udany :)

Karola, próbujcie, przecież przed i po owu też może się udać :) Emma była zmajstrowana kilka dni przed owu :) jeszcze testy negatywne wychodziły! A w dzień kiedy wyszedł pozytywny mąż wyjechał na tydzień! :P byłam pewna, ze cykl spisany na straty :D naprawdę, byłam w szoku że się udało :) nie muszę mówić, że mąż był podejrzliwy? :P

A jeszcze co do testów... tak jak pisze Abby, teoretycznie kreska testowa powinna być równie ciemna bądź ciemniejsza od kontrolnej. Ale tak naprawdę, to zależy od testu. Ja np robię te z allegro paskowe i nigdy w zyciu nie widziałam takiej grubej ciemnej kreski. za pozytywny test uznaję ten "najciemniejszy" w cyklu :)

sandri_1, AJA_S lubią tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie dziwne... nawet jak na mnie... najbardziej boję się tego sinienia... Miałam nadzieję na sierpniowy jeszcze cykl, ale chyba czeka mnie wizyta u gina i staranka w urodzinowym ms :(

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie, to jedno nie wyklucza drugiego.. przecież starać się chyba możecie :) to pewnie drobne zawirowania hormonalne, trzymam kciuki :)

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydzielina z grudkami to często infekcja niestety. A co do reszty. Moje podejście jest takie ze nie ma co się tak mocno wsłuchiwać w swój organizm. Co ma być to będzie a wszystkie objawy na tym etapie są identyczne dla ciąży i okresy. Możecie się na mnie gniewac ale ja nie wierzę w takie objawy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 14:40

SusannaDean lubi tę wiadomość

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby ja też nie wierzę, dlatego napisałam je tutaj... może miał ktoś podobnie i to w hormonach coś nie tak...
    Infekcji nie mam na pewno, stosowałam maść po każdej kąpieli i do <3 Więc to też dziwnego... A nawet nie swędzi i nie ma zapachu...

A do tego dochodzi ogólne osłabienie już dzisiaj 2razy poszła mi krew z nosa :( Może to objawy jakiegoś wirusa?

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, to tak naprawdę może być wszystko...
    tak jak Abby uważam, że w zasadzie wszystko da się przypisać wszystkiemu.
    Pamiętam jak na początku ciąży - ból piersi? no fajnie, charakterystyczny i dla ciąży i dla @... a moze ból podbrzusza? tak samo jest i tu i tu. Bez sensu...

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo za odpowiedzi jestescie wielkie :*
    Do wizyty mamy jeszcze pare godz i dzis jeszcze o 7°° po pracy oczywiscie bez picia zrobilam test no i tez pozywywny. Wrzucam zdjecie moze cos powiecie bo sie zdziwilam ze tyle godzin i nadal pozytywny a juz niby powiniem jasniec z tego co wnioskuje po waszych wpisach.

https://zapodaj.net/49bce449ab65f.jpg.html

Przepraszam ze zadreczam Was ale kolejna inseminacja miala isc na stracenie a tu moze jeszcze jest szansa :) bo ostatnia owu przyszla duuzzo za wczesnie :)

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze owulki nie było może być dziś popołudniu albo jutro rano ;)

zonaboba lubi tę wiadomość

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba, phi! :D ja nieraz przez 2 dni miałam pozytywny :)
    tak jak pisze Aja, do owulki dochodzi po 24-36 h od PIERWSZEGO pozytywnego testu, dlatego producenci na ulotkach zalecają zaprzestanie testowania po pierwszym pozytywnym wyniku... :)
    Jak pozytyw wyszedł Ci wczoraj o 20 to owulacja może być dzisiaj wieczorem, może jutro rano? tego nie wiemy napewno...

AJA_S lubi tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • cookiemonsterka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie,

Dziś się tak wkur... z językiem na brodzie szłam do dentysty i wypłożyłam się jak długa. Spodnie rozdarte, kolano i ręka zdarte. Wracając zachaczyłam o sklep przy, któr to się stało, a babeczka.na to "wczoraj właściciel.też się potknął" ja pier...

Skończyłam. Dzięki za wysłuchanie

Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam jakiś rok temu byłam na usg u gina. Powiedział ze na owulację się nie zanosi, brak pęcherzyka dominującego. Na drugi dzień test owu pozytywny a na trzeci dzień skok temperatury i faza lutealna. W międzyczasie zbadałam progesteron 7 dni po tym skoku wynosił 7,5 raczej nie wskazuje na przebytą owulacje. Niby wynik mieścił sir w normie ale do utrzymania ciąży to za mało

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2016, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, współczuję :/ dobrze, że nie połamałaś :/ czasem niefortunnie ciało się ułoży przy upadku i nieszczęście gotowe :/

cookiemonsterka lubi tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego