X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane 13 sierpnia bylam na kontroli gin stwierdzil ze nie ma pecherzyka dominujacego i sa male bo maja po 9 i 10 mm wiec nie umawialam sie na kolejna kontrole bo jak to stwiwrdzil ze raczej inseminacji ni e bd na czym wykonac. Codzienne robilam testy iowu.i byly negatywne zawsze o 19°° dzis zrobitam o 20°° a tu patrze pozytywny doslownie prawie jak kontrolna ciut ciut jasniejsza ale weidentnie pozytyw. Nagle zaczal mnie brzuch bolec jak na owu nie wiem czy sobie nie wkrecam ale moze i owu. Zadzwonilam do gina umowilam nas na wizyte i moze bd inseminacja ale jak to stwierdzil ze mogly na tyle nie urosnac ze te testy to sie patrzy z przymruzeniem oka. I sama juz nie wiem boje sie ze juz jest po owu i za pozno na IUI. Jak to jest pozytywny test jest przed owu tak? I wystepuje do24h czy sie myle??

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny na poczatku che bardzo pogratulowac kolejnych kropeczek super :)
    Ja w końcu musze wrócić do świata żywych choć łatwo nie jest ... dziękuje wzytkim za słowa wsparcia i kondolencję
    Dopiero do nas dochodzi to co sie stało ale wiemy ze tak jest lepiej mimo że 61 lat to stanowczo za wcześnie na smierć :( z tego wszytkiego nie brałam leków nie robiłam testów nic ale dziś coś mnie tknęło i robiłam cały dzień i takie oto cos mi wyszło niby pozytyw ale raczej nic z tego nie bedzie bo moj ma nocki :( rano julka juz nie śpi a wieczorem jak zasypia to moj juz musi wychodzić:( ale jest nadzieja ze sobie załatwi wolne do końca tyg dziś musiał iść do pracy ale seksik był przez ostatnie 3 dni co dziennie jakos musieliśmy odreagować ;) dziś mam 15dc seksik był 12,13,14 dc może cos z tego bedzie zobaczymy choć wątpie że plemniki tak długo wytrzymają

    https://naforum.zapodaj.net/8bd96738f256.jpg.html

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy bo podobno jest w stanie pęcherzyk urosnąć sporo, mi w ciagu 1 dnia z 18 mm na 20,5 i była piękna owu :)

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu zaczyna forum wariować nie da się polubić wpisu :(

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ewidentnie pozytyw! :)

    Zonaboba, test owulacyjny jak Ci wyszedł wczoraj to z tego co pamiętam do 48 h będzie owulacja :)
    choć nie... on wykrywa zbliżającą się owulkę, ale tego czy ona wystapi to nie zagwarantuje

    powodzenia! :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka wspieram. Dużo siły ☺ oby groszek został juz z tobą na zawsze <3

    farmaceutka77, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak chodziłam na monitoring to miałam potwierdzenie owu przez gina, a testy jak na złość nie wychodziły

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie Panie mogę się zapisać na 17 września :-)? Pozdrawiam

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    Witam serdecznie wszystkie Panie mogę się zapisać na 17 września :-)? Pozdrawiam
    Ależ oczywiście ;) zapraszamy w nasze skromne progi ;)

    Migracja, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj migracja :-)

    Migracja lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten miesiąc będzie nasz nie ma innej opcji ;-)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka tak bardzo mi przykro :( Przytulam mocno :* i pamiętaj teraz się uda i fasolina zostanie z tobą na długie szczęśliwe miesiące! :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja witaj :)

    Migracja lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja, witamy :)

    Z tego, co wiem, to pęcherzyk rośnie od 1 mm do 3 mm na dobę. Choć w ostatnim cyklu gdy byłam na monitoringu to w jeden dzień miałam 19 mm, a na drugi 23 mm. Nie wiem może to przez to, że dostałam pregnyl na pęknięcie :) Też miałam potwierdzoną owulację, a test owulacyjny teoretycznie był negatywny. Piszę teoretycznie bo druga kreska była widoczna ale słabiej od tej kontrolnej ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos testów owulacyjnych, one mi nigdy nie wychodziły tak, żeby kreski były równie ciemne ale wykres zawsze mam piękny dwufazowy. Czy możliwe, że przy dwufazowym wykresie i ewidentnym skoku temperatury nie pękł pęcherzyk? Czy po prostu w złym czasie/godzinie robiłam te testy?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przede wszystkim testy pozytywne nie gwarantuja ze peknie pecherzyk! one pokazuja tylko wzrost hormonu LH. Ja po 2 czy 3 cyklach z testami owu przestalam je robic bo tylko sie stresowalam. trzeba uprawiac seks kiedy sie chce nie patrzec na testy a napewno sie uda. to czy owulacja byla czy nie pokaze wam monitoring a po testach będziecie jedynie wiedziec kiedy ewentualnie ona moze nastapic od pozytywnego testu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie ja też robiłam tylko jeden miesiąc te testy bo łatwo można przegapić robiąc tylko jeden dziennie, bo wzrost hormonu może trwać np tylko godzinkę a jak się zrobi już test to on opadnie i wyjdzie blady i wtedy ciężko zinterpretować :)

    Cześć Migracja :)

    Farmaceutka przykro mi :(

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny tak czytam i czytam i powiem nie jest tak łatwo :/
    ja miałam kiedys dwie inseminacje i wszystko było w jak najlepszym porzadeczku, pęcherzyk był potwierdzony monitoringiem, pregnyl na pęknięcie i inseminacja i nie udało się.....a po pół roku udało nam się całkiem naturalnie i od czego to zależy?? kurczaczek chyba nie nakręcać się czy jak....

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo zachodzenie w ciaze to trochę magia, palec Boży czy co kto chce. Gdyby to było proste 2+2 to by każde in vitro było udane.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, to po prostu szczęście , musi się wiele zgrać żeby była ciąża, ale znowu to nie jest aż tak trudne bo inaczej by nasz gatunek wyginął :)
    Chociaż od 20 lat notuje się ogromny spadek płodności, patrzcie w jakim skażonym środowisku żyjemy, co jemy pijemy jakim powietrzem oddychamy..
    Filmik dokumentalny na ten temat, bardziej o mężczyznach https://www.youtube.com/watch?v=kFzP0tVxo_A

    Megii1986, sandri_1 lubią tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ