X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka normalnie jakbym czytała o sobie rok temu. Teraz dalej kiepsko znoszę pojawienie się @ a zwłaszcza ostatniej jak zdążyłam się ucieszyć z bety...niestety wpływu na to nie mamy, możemy się tylko i aż starać dbać o nasze ciało, żeby było gotowe na przyjęcie kropka.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistko wsród moich znajomych nie będę wyjątkiem jeśli chodzi o dzieci i ich małą róznicę wieku. To teraz dość popularne :) Ja już mam 30 lat, mężatką jestem 6, długo odkładaliśmy decyzję o dziecku, zawsze chcieliśmy miec małą różnicę miedzy dziećmi. Okaże się jak wyjdzie, mam nadzieję, że po naszej myśli :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok udało mi się Was jakoś od rana poskromić. Jedziecie z tematem równo :D Witam kolejne wrześniowe testerki ;) Też mi się marzy mała różnica wieku między dzieciorkami. Planujemy ogólnie 4... 2 w krótkim odstępie czasu...dłuższa chwila przerwy i kolejne dwa ;) Ale co z tego wyjdzie nie mam zielonego pojęcia ;) Na razie to fajnie by było mieć chociaż jednego dzieciorka.

    She86, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie wiem, czy na dwójkę się zdecyduję :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to się marzy pełna chata :) i za kilkanaście lat święta w takim wieeeelkim gronie :) to musi być coś cudownego :)

    She86, cookiemonsterka, Bibi1, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się :) jak tylko dostane @ to dam znać kiedy będę testowac:)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Melduje się :) jak tylko dostane @ to dam znać kiedy będę testowac:)
    Będę czekać na info <3

    farmaceutka77, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciala trojaczki :) Hehe. Niech jest duzo dzieci, ale same zdrowe :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym chciała trójkę ale to życie zweryfikuje moje i męża plany.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    O Dziewczyny, skoro potwierdzacie cudowne działanie orzechów i migdałów, to będę je sukcesywnie spożywać ;)

    Bibi, właśnie to winko, to mnie najbardziej kusi hi hi :)

    Dla mnie starania to trudny orzech do zgryzienia ;) Jestem osobą mało cierpliwą i strasznie nie lubię rzeczy, na które nie mam wpływu ;) Tak jest z ciążą. Robię wszystko co mogę, ale to czy się uda już ode mnie nie zależy :/ Poprzedni cykl to była tragedia :/ Brałam clo i 7 dni pod rząd monitoring. Najpierw stres czy pęcherzyk dojrzeje, potem pregnyl na pęknięcie. Okazało się, że była Owulacja. No i oczywiście zrobiłam chyba z 5 testów ciążowych, aż nie dostałam @. Teraz w tym cyklu odpuściłam bo wiem, że przy takim nastawieniu i stresie niż z tego nie będzie. Na początku września mój mąż ma urodziny. I tak sobie myślę, że najcudowniejszy prezent jaki mogłabym mu dać to małe pudełko, a w nim dziecięce buciki, świadczące o tym, że się udało :D
    Ja w sobote jak wysikalam bladziocha popedzilam i kuoilam skarpeteczki i rekawiczki niedrapki, zawiazalam wstazeczka i mialam mezusiowi wreczyc w niedziele nad morzem, bo jestem na urlopie..niestety testy bladly coraz bardziej i prezencik dalej sobie czeka...a maz się zamiast o radosnej wiadomości dowiedzial sie o poronieniu...

    Madziulla tez bym chciala trojke, najlepiej za jednym zamachem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 18:41

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała teraz drugiego bobo a kiedyś, za wiele lat, może trzecie? ale to już daleka przyszłosć...

    Farmaceutko, tulę mocno :( takie zawody są najgorsze! :(
    ja w 1 cs zaszłam w ciążę... jeszcze wtedy nie wiedziałam, że spotka mnie poronienie ale kilka dni po pozytywnej becie, na 18 ych urodzinach siostry obwieściliśmy dobrą nowinę calej najbliższej rodzinie... nie muszę mówić jak się potem czułam gdy poroniłam? :( od tamtej pory nigdy nikomu nie powiedziałam o pozytywie... tylko mężowi... i tylko my we dwoje wiedzieliśmy o każdym kolejnym straconym okruszku.
    Gdy zaszłam w ciążę z Emmą, mąż dowiedział się po około tygodniu codziennych pozytywów (bałam się biochemicznej, co też przerabiałam). i wiesz jak zareagował? powiedział "znowu?" po czym ze smutną miną siedliśmy do obiadu... nie wierzyliśmy w naszą córkę. cholernie smutne, ale człowiek rozczarowany tyle razy... :(
    Gdybym teraz ujrzała II kreski, to od razu pobiegłabym do męża, teraz wierzę w to, że jednak MOGĘ! :)

    Życzę każdej z Was upragnionej ciąży. Doskonale wiem co czujecie.. To już za mną. Naprawdę, byłam pewna że już nigdy się nam nie uda, odpuściliśmy. I zaskoczyło :) może to odrobina luzu jest kluczem do sukcesu?

    She, co najśmieszniejsze, my zawsze chcieliśmy mieć 1 dziecko. A może po prostu nie śmieliśmy marzyć o większej rodzinie? Ale od czasu porodu, od kiedy mamy ją, chcemy by miała rodzeństwo... Może mieć w przyszłości męża, przyjaciółki.. Ale siostra czy brat zawsze pozostaną. Poza tym dzieci to ogromna radość, i tak jak zakręcona, chciałabym by w moim domu było słychać śmiech dzieci <3


    U nas dziś piękna pogoda, spędziłyśmy dużo czasu na tarasie :) Emka w swoich śmiesznych okularkach przeciwsłonecznych :D komicznie wygląda! :d ale słońce u nas bardzo ostre, jeśli już jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 19:05

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka bardzo mi przykro, przytulam cię mocno i wierzę, że niebawem spotka cię prawdziwe szczęście na całe 9 miesięcy

    sylwia 80 super beta- dbajcie o siebie;)

    u mnie się właśnie rozlało, co za pogoda;)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka przykro mi :(

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę... tutaj na OF trzeba mieć osobny pamiętnik? :/ mam pamiętnik po fioletowej stronie i myślałam że mogę tak jakby mieć 2 w 1 :/ ale lipa

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie marmolade melonowa. Ciekawe czy wyszła mi ;D

    Pianistka, cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co jak Wam powiem, ze macierzyństwo może i tak wyglądać :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d23521a5419.jpg

    Okruszek już do snu utulony, mama ma chwilę na relaks :)

    Marcjanna, Laura, ZakreconaŻona, Bibi1, SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka bardzo współczuję.
    We wrześniu się uda ;)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka bardzo mi przykro :(

    Ja jak zaszłam w ciążę, to dopiero po skończonym pierwszym trymestrze odważyłam się kupić pierwszego ciuszka dla dziecka

    Pianistka ale masz piękny widok z tarasu, pozazdrościć!

    A my z córcią właśnie wyjeżdzamy na usg bioderek, mam nadzieje ze bedzie bez zmian czyli wszystko ok :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane <3 wszystkie we wrześniu zajdziemy;*

    SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, napewno! :) kciuki za wizytę :)
    a widok, kocham go <3 cały salon i jadalnię mamy w oknach z widokiem na morze... :) mój mały raj :)

    Ja jak skończyłam I trymestr to poszalałam :) ale u mnie od zawsze był problem z samiutkim początkiem ciąży, więc ten 10-12 tc to już był sukces :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ