X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Ale tak jak piszesz, nie chciałabym by miała 8 lat i była samotna.

    ja mam lat 28. moja siostra 43 a moj brat 39 i powiem tyle...czuje sie jak jedynaczka...wogole nie mam kontaktu z rodzenstwem...sa bo sa. i przykro mi to mowic..bardzo przykro...wiadomo kocham ich bardzo poszlabym w ogien za nimi ale nie ma miedzy nami takiej prawdziwej wiezi jaka powinna byc miedzy rodzenswem. jak ja mialam 8 lat oni sie oboje hajtneli (nie pamietam jak mieszali w domu rodzicow) i zostalam podwjna ciocia od strony brata syn sie urodzil od strony siostry corka. nie dawno brat zostal 3 raz ojcem a moja siostra 11 lat temu urodzila druga corke.. wogole nie mamy wspolnych tematow...

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się mój mąż w tym wszystkim czuje, biedak co jakiś czas wypytuje kiedy będzie dzieciaczek? W pracy jego wszyscy koledzy już bawią. I tak już nic nie możemy poradzić, przyjdzie kolej i na nas <3

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no właśnie... choć i mała różnica wieku nie gwarantuje więzi, moja siostra jest o 1,5 roku młodsza ale totalnie nie możemy się dogadać... ale to kwestia raczej charakterów, zbyt bardzo się różnimy.
    Ale widzę po znajomych, że tak jak piszesz, niby są rodzeństwem ale kontaktu brak, no bo inne problemy, są na innym etapie życia. No bo o czym np porozmawia 16 letnia dziewczyna z 25 letnim bratem? Mimo różnicy płci, gdyby wiek był podobny to można się spodziewać na podobnym etapie gdy będą wybierać drogę kariery, decydować się na założenie rodziny itd... Pomijając dzieciństwo, gdy rok czy 2 lata młodsza siostra jest fajnym kompanem do zabawy :) bo 8 lat młodsza, to już kula u nogi gdy koleżanki przychodzą...

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też najbardziej żal mojego męża, bo on chyba chce bardziej ode mnie chce dziecka ;) Ja mam jeszcze chwile, gdy się waham :) U Nas dopiero 2 cs, więc nie na tragedii :) Jeśli się uda, to drugim za długo czekać nie będziemy bo ja mam 28 lat, a Mąż jest 5 lat starszy :)

    SusannaDean, Megii1986 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mam lat 28. moja siostra 43 a moj brat 39 i powiem tyle...czuje sie jak jedynaczka...wogole nie mam kontaktu z rodzenstwem...sa bo sa. i przykro mi to mowic..bardzo przykro...wiadomo kocham ich bardzo poszlabym w ogien za nimi ale nie ma miedzy nami takiej prawdziwej wiezi jaka powinna byc miedzy rodzenswem. jak ja mialam 8 lat oni sie oboje hajtneli (nie pamietam jak mieszali w domu rodzicow) i zostalam podwjna ciocia od strony brata syn sie urodzil od strony siostry corka. nie dawno brat zostal 3 raz ojcem a moja siostra 11 lat temu urodzila druga corke.. wogole nie mamy wspolnych tematow...

    To wszystko zależy od charakteru. Między mną,a bratem jest 2,5 roku różnicy (on jest starszy) i kontakt z nim mam słaaby, ale z bratową rewelacyjny ;)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017, statystyczna, ZDROWA para stara się o dziecko rok. Tak mówią dane :) I mi też 2 lekarzy mówiło, że do roku czasu - zero paniki. dopiero jak po roku nic nie wychodzi to wtedy zalecają zacząć szukać przyczyny. ja zaczęłam nieco później bo pierwszą ciążę straciłam w pierwszym cyklu starań - lekarz uznał, że cóż, zdarza się... więc wiedziałam, że mogę zajść... ale jak po ponad roku straciłam kolejną, to wtedy już wydało mi się to podejrzane. nie mniej jednak trzymam kciuki, byście nie musieli tego roku czekać :)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    To wszystko zależy od charakteru. Między mną,a bratem jest 2,5 roku różnicy (on jest starszy) i kontakt z nim mam słaaby, ale z bratową rewelacyjny ;)


    tak napewno charakter ma wplyw ale mysle ze latwiej by nam bylo gdyby ta rozica byla mniejsza. jak jak dojrzewalam oni mieli swoje rodziny i ich zajeciem wybaczcie były "pieluchy"

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, ja tez jestem najmlodsza z rodzeństwa. Z rodzenstwem jest tez różnie. Ale z ich dzieciakami łączą mnie silne więzi. Strasznie mocno ich kocham i przelewam na nich duzo miłości. Moja siora ma 4 dzieci, z czego najstarsza jest tylko 5 lat ode mnie mlodsza. Właśnie przyjezdza do mnie w pt na tydzien. Cala rodzina mieszkaja w Niemczech. Ciesze sie ze mamy swietne kontakty bo z rodzina od strony ich ojca nie utrzymuja kontaktow. A jesli chodzi o moch braci to oboje maja po synku. Alex ma 5lat , a Wiktor ma 3lata. Cale szczęście ze chociaz oni mieszkaja blisko bo moge sie nimi czesto cieszyć. Czuje jak by to byly prawie moje dzieci :) Moj mąż uważa ze to glupie. Ale ja bardzo ich kocham.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 13:35

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Mi też najbardziej żal mojego męża, bo on chyba chce bardziej ode mnie chce dziecka ;) Ja mam jeszcze chwile, gdy się waham :) U Nas dopiero 2 cs, więc nie na tragedii :) Jeśli się uda, to drugim za długo czekać nie będziemy bo ja mam 28 lat, a Mąż jest 5 lat starszy :)

    Mam 31 lat i też 2cs

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri ja tez ich wszystkich kocham nad zycie i rodzeństwo i ich dzieci ale brakuje mi tego czegos...


    a co do meza mego to moj wiem ze bardzo by chcial. ale on przyjął taktykę nie przejmowania sie i nie stresowania bo nic chce nic na sile. bedzie dziecko to bedzie. moze i to nie glupie ale to nie takie proste :D

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, mój sprawiał wrażenie przy staraniach o Emmę jakby to mu koło dupy latało... może nie chciał dodatkowo mnie nakręcać? Nie wiem... ale czasem miałam wrażenie, ze mu nie zależy

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem się śmieje że marnuję jego żołnierzyki, że już by małą armię dla wojska spłodził. Mój ma 34 lata

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka no cos na tej zasadzie. badaniq robi jak mu kaze dietke stara sie trzymac moze nie az tak jakby kolo dupy latalo ale taki pelen luz blues ale wiem ze tak nie jest on to robi zebym ja wyluzowala.

    Megii1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój miał 30-stke 4 czerwca a ja 2 sierpnia 28 lat

    cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 28 skonczone

    Madziulla, cookiemonsterka, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 24 ;) a mąż 27
    gówniarze z nas :d

    cookiemonsterka, Madziulla, She86, Megii1986 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja???hm 32 a maz w grudniu 40 :-)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No włąśnie dziewczyny nigdy nie wiadomo kiedy się zdecydować...
    Ja mam roczniaka i za chwile będę na urlopie wychowawczym bezpłatnym więc tylko jedna pensja będzie ale ale jednak chce drugie dziecko tu i teraz żeby właśnie nie było wielkiej różnicy pomiędzy rodzeństwem jak 2 lata :)
    I zobaczymy co dalej czas pokaże....W każdym bądz razie marzy mi się 2 dzieci :)
    A co do wieku to ja już stara "KROWA" haha jestem, mam 38 lat ;)

    Megii1986 lubi tę wiadomość

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to my starsi, masakra jakaś mojej koleżanki mama jak była w moim wieku to została babcią ale fakt córka wcześnie zaczęła.

    O Bibi to jestem młodsza:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 14:11

    Bibi1, Megii1986 lubią tę wiadomość

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka - 24 to nie tak mało na dziecko, ja się czasem zastanawiam, czy dziewczyny 19-20 lat są już gotowe na to, choć z tego co zrozumiałam, to Ty się już wtedy starałaś. Ale nie wiem, czy któraś z Was weszła sobie na wątek staraczek 95-96 rocznik. Bo ja weszłam z ciekawości i jedna tam pojechała "dobrze że są też młode dziewczyny chcące zostać matkami, a nie potem jak babcie odbierać dzieci ze szkoły" heh czyżby miała na myśli nasze roczniki? :D

    sandri_1, Madziulla, Megii1986 lubią tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ