X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wie że sie staramy powiedziałam jej to jeszcze dzisiaj a własciwie napisałam a ona ale po co nam 2 julka już ma 4 latka koło siebie już umie dużo zrobic a ja się w pieluchy znowu chce bawić ? już jej nic nie odpisuje bo mnie szlak trafia

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 września 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz mi też mam czasem ochotę zaproponować coś takiego, nawet obcej kobiecie. Bo niestety nie ukrywają co po niektóre swojej nie chęci, a że pracuje w sklepie no to jestem często w centrum informacji kto z kim się puścił, kto właśnie urodził i porzucił itp. Mieszkam w gminnym ale małym miasteczku i tu szybko idą plotki. Wystarczy przyjść gdzieś do sklepu, przejść przez park i możesz się dowiedzieć o koleżance, którą nie widziałaś od podstawówki, że chodzą płoty że sypia z własnym ojcem...
    Właśnie miałam iść z psem apropo :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh szkoda gadać, kobita nic nie rozumie. Można mieć tylko nadzieję że jej się odmieni przez ten czas co w ciązy będzie może ruszy ją instynkt macierzyński.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    wie że sie staramy powiedziałam jej to jeszcze dzisiaj a własciwie napisałam a ona ale po co nam 2 julka już ma 4 latka koło siebie już umie dużo zrobic a ja się w pieluchy znowu chce bawić ? już jej nic nie odpisuje bo mnie szlak trafia

    -.- podnosi mi coś takiego ciśnienie...
    Karolcia to co pokażesz jej jak powinna zachowywać się ciężarna... zaczynając od jutra? ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA bardzo bym chciała ale kurcze mam stracha a z drugiej strony jestem jakas spokojna hmm zobaczymy jutro

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem,że się boisz. Sama nie robię testów, tyle że ty masz większe szansę na ciążę. I ja w twoją ciążę wierzę :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie chyba bardziej boje własnie zobaczyc te 2 kreski bo strach po tym co przeszłam w kwietniu pozostaje niestety

    Nola lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrozumiałe, ale postaraj odgonić od siebie te czarne myśli... Bo sama zobacz: Aniołek -> Julcia
    Aniołek ->więc teraz będzie... hmm powiedzmy Julianek ;)

    Dobra myszko lecę spać bo zaraz moje Duże dziecko będzie jęczeć, że mnie nie ma w łóżku :P

    Demsik, edka85 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    To zrozumiałe, ale postaraj odgonić od siebie te czarne myśli... Bo sama zobacz: Aniołek -> Julcia
    Aniołek ->więc teraz będzie... hmm powiedzmy Julianek ;)

    Dobra myszko lecę spać bo zaraz moje Duże dziecko będzie jęczeć, że mnie nie ma w łóżku :P
    julianek hehe dobre zmykaj spać robic brzdąca ;) spokojnej nocki odezwe się rano

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    ja sie chyba bardziej boje własnie zobaczyc te 2 kreski bo strach po tym co przeszłam w kwietniu pozostaje niestety
    Będą II kreski i bedzie dobrze wszystko ,nie ma co porównywać. Uda się i wszystko bedzie ok

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 28 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Wiesz mi też mam czasem ochotę zaproponować coś takiego, nawet obcej kobiecie. Bo niestety nie ukrywają co po niektóre swojej nie chęci, a że pracuje w sklepie no to jestem często w centrum informacji kto z kim się puścił, kto właśnie urodził i porzucił itp. Mieszkam w gminnym ale małym miasteczku i tu szybko idą plotki. Wystarczy przyjść gdzieś do sklepu, przejść przez park i możesz się dowiedzieć o koleżance, którą nie widziałaś od podstawówki, że chodzą płoty że sypia z własnym ojcem...
    Właśnie miałam iść z psem apropo :P

    Ha tak, takie ploty są cudowne.... My stosunkowo niedawno sprowadziliśmy się do takiego "miasteczka" (3 lata), znam 4 rodziny które mieszkają obok, nikogo więcej bo jakoś nie zależy mi na takich znajomościach - ogólnie to jakoś nie mogę odnaleźć się w tym społeczeństwie niby 30 km od mojego rodzinnego miasta a taka przepaść, mentalność ludzi mnie powala... Ale to że ja ich nie znam nie przeszkadza im żeby mnie znać .... Ostatnio nawet dowiedziałam się że "puszczam się" z jakimś chłopem z drugiego końca wsi, problem tylko że nawet nie widziałam go na oczy...Ale oczywiście dla tych ludzi to nie jest problem, ważne żeby gadać...
    Więc ja bym raczej brała takie newsy typu sypia ze swoim ojcem z przymrużeniem oka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chore historie chodzą po ludziach, gorzej jak naprawdę pojawiają się noworodki w nie powołanych rękach, nic nie pomoże. Życiem rządzi bieda w najgoryszym przypadku alkohol, dziecko niema przyszłości. Najważniejsza jest miłość i plan na dziecko, moim skromnym zdaniem.
    Ploty robią starsze panie co pomszy idą do... Wiadomo gdzie :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, Karola... ja idę spać a rano jak wejdę, chce widzieć foty pozytywnych testów :)

    Marcjanna, jak przeczytam, że znowu źle nasikałaś na test to normalnie nagram Ci instruktażowy filmik! :D

    Karola - mama Julci i ... ?, Marmurkowa, Marcjanna, Krokodylica, cookiemonsterka, Najmłodsza_staraczka, AJA_S, Demsik lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marcjanna, Karola... ja idę spać a rano jak wejdę, chce widzieć foty pozytywnych testów :)

    Marcjanna, jak przeczytam, że znowu źle nasikałaś na test to normalnie nagram Ci instruktażowy filmik! :D
    dobre z tym filmem hehe :)

    a co do plotek to ja leżałam w szpitalu w ciąży z julka już do porodu i maz do mnie dzwoni i mówi że jemu już gratulują narodzin bliźniaków hehe a obok mnie lezała koleżanka i szwagierka mi pisze że ona ( ta dziewczyna ) już urodziła syna a była obok na łóżku i miała ur córke ludzie zawsze gadali gadaja i beda gadac nic na to nie poradzimy

    Pianistka, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 września 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja kiedyś leżałam w szpitalu z kamicą nerkową. Po powrocie dowiedziałam sie ze : przedawkowałam narkotyki, potrącił mnie samochód, zasłabłam na wfie, miałam udar...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sa ludzie i ludziska nic nie zrobisz

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie :)

    Karola - mama Julci i ... ?, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 28 września 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja z plotek dowiedziałam się że jestem w ciąży :D i poszło po dzielni

    Pozytywne nastawienie :)
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 29 września 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    ja sie chyba bardziej boje własnie zobaczyc te 2 kreski bo strach po tym co przeszłam w kwietniu pozostaje niestety
    mam dokladnie to samoboje sie rozczarowac lek po kwietniu i lek przed powtorka jest strasznt miesza sie to na przemian z wierzeniem ze teraz to bedzie dobrze...:( i tak w kolko Ale ciagle jest zle pierwszy raz po kwietniu moglam probowac we wrzesniu na tym watku...nie udalo sie bo pregnyl przez lekarza zostal podany za wczesnie! Teraz drugie testowanie a mi sie poprostu chyba zrobila torbiel z pechrzyka graffa nieprknietego czuje to mwga znam ten bol plus co sie oszukiwac testy i beta z krwi negatywne :( strach sie bac co bedzie za miesiac...Mama mowi usmiechnij sie Tata i maz badz spokojna NIE DA SIE pytanie do Was potraficie byc w tym wszystkim szczeliwe nienerwowe?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    To ja z plotek dowiedziałam się że jestem w ciąży :D i poszło po dzielni
    Mój poprzedni szef rozpuścił plotkę po wiosce, że zwolnił mnie bo w ciąży. Szkoda tylko, że ja się zwolniłambo wyrzywał się na mnie że jego najmłodsze dziecko (wpadka w wieku 40lat) cały czas choruje... no sory jak można 4-5ms dziecko położyć w nosidełku na zimnych kafelkach i otworzyć na rozścież drzwi od sklepu bo pakował się na zakupy. A niuniek dopiero co wrócił ze szpitala po zapaleniu ucha...
    Najśmieszniejsze jest to że ta plotka dotarła do mnie następnego dnia jak już mnie nie było... Chociaż ludzie wiedzieli dlaczego zrezygnowałam, w sumie sami mnie namawiali po incydencie we wrześniu...


    A gdzie pozytywne testy?!

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ