X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę na to :)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki ja w pracy od 8:00 dz mam nadzieję że pacjentów dziś wiele nie bedzie,ale pewnie marzenie ściętej glowy

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dariaa to zależy jekiego rodzaju pacjentów, bo jak wiesz ogólny po mszy w kościele w rejestracji pełno starszych pań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa miłego dnia w pracy :)

    Ja dzisiaj rozpoczęłam urlop nie zaczął się on niestety za dobrze no ale nic idę wyskakać się na trampolinie to może mi przejdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohhh chodziło się na grzyby, ale niestety dwa lata temu uciełam z krzykiem z lasu. Pająki brrrr nie wiem dlaczego zaczęłam je zauważać może kiedyś ich tyle nie było? Naszczęście mąż lubi zbierać i uzupełnia zapasy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko pająki...ja zawsze po lesie chodzę z wielkim patykiem przede mną i intensywnie macham co by w żadną pajęczynę nie wejść obrzydlistwo...

    aaagaaa89 lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny rozpisałyście się przez weekend :)
    Zakręcona co się stało że musisz trampolinę atakować?

    Ed. Witam nowe Dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 08:46

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja mam dzisiaj wolne i nie zamierzam nic robić hehe Lenistwo cołodzienne.
    Termometr mi przyszedł w piąteczek i zaczynam kontrolę temperatury + testy owu.
    Mam pytanko do dziewczyn, które przyjmują olej z wiesiołka. Od którego cyklu zauważyłyście poprawę? Ja brałam w poprzednim ale różnicy w śluzie nie było

    dev142pfs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej na mnie podziałał błyskawicznie w pierwszym cyklu. Teraz po przerwie ok 3 cykli znowu zadziałał pięknie ja biorę po 2 kapsułki dziennie z gala

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam siemię i różnica już w 1 cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym samym cyklu co zaczęłam brać zobaczyłam ogromną zmianę i nawet od razu udało zaskoczyć w ciążę, w tym cyklu też brałam zobaczymy za kilka dni czy coś z tego wyszło

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Hej na mnie podziałał błyskawicznie w pierwszym cyklu. Teraz po przerwie ok 3 cykli znowu zadziałał pięknie ja biorę po 2 kapsułki dziennie z gala

    Ja brałam/biorę tak jak na opakowaniu jest 3xdziennie po 2 Też z Gala. Opakowanie 150 kapsułek po 500 mg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 08:53

    dev142pfs__.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, piękne grzybki :) Mamma, chętnie bym sobie zjadła takiego smażonego ;)

    Zakręcona, mam nadzieję, że nic takiego poważnego się nie stało i że reszta urlopu przebiegnie pomyślnie :D

    Ja już sobie pracuję od rana, ale chyba coś mnie niestety łamie :/ Także za chwilę gripex i oby pomogło ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety bliska osoba trafiła w nocy do szpitala a wiecie jaka jest służba zdrowia, jak wiele pozostawia do życzenia. Mam nadzieję, że to będzie bardzo krótki pobyt w szpitalu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    O matko pająki...ja zawsze po lesie chodzę z wielkim patykiem przede mną i intensywnie macham co by w żadną pajęczynę nie wejść obrzydlistwo...

    Robie dokładnie to samo Hahaha ;D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, niestety w naszym kraju lepiej nie chorować :/ Oby wszystko było dobrze :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona zdrówka dla tej osoby. Oby wszystko dobrze się skończyło..!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję mam nadzieję, że obejdzie się bez dłuższej hospitalizacji niż trzeba

    an.kie.tyk lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona życzę zdrowia dla osoby hospitalizowanej i wiary dla Ciebie że wszystko się ułoży, tulę.

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiesiołka biorę drugi cykl i też na mnie błyskawicznie zadziałał. Ja mam z Oleofarm i biorę po 2 rano i wieczorem. Ale przerzucę się na gaala bo wychodzi taniej. I leje się ze mnie od 8 dnia cyklu, więc coś w tym musi być :)

    an.kie.tyk, Arwi lubią tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ