Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, ona wszystko zrobiła na odwal się...zaraz po mnie szła do domu więc zakładam , że już miała w nosie siedzieć tam..... brak badania ? serio ? nie znając pacjentki naopowiadać głupot i zostawić???? Badanie gin robi się każdorazowo chyba ze lekarz cie zna i masz akurat monitoring i 3 dni temu cie badała... a ja prosiłam o coś na zapalenie gówno mi dała czemu się nie kłóciłam??? Co jest ze mną? jakiś amoooook

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadałyście coś o oleju z wiesiołka... kiedy należy to stosować? od którego dnia cyklu? Ja na poprawę śluzu piję bardzo dużo wody, myślałam, że to nie pomoże, ale zalewa po tym bardzo.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek od 1 dc do owulacji, brany po moze wywoływać mikroskurcze macicy

    a niepokalanek jak brać?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ehhh ale nas naciągają jak tylko widzą te smutne pełne nadziei oczka......
    NIEMOŻLIWE

    rosnąc sobie 2 mm na dobę ma szansę pęknąć regularnie w dniu 17 ;p sooory pusty to ona ma łeb a nie ja pęcherzyki!!!!!!!!!!!!!!
    Dobrze gadasz,trzeba ci polac :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ehhh ale nas naciągają jak tylko widzą te smutne pełne nadziei oczka......
    NIEMOŻLIWE

    rosnąc sobie 2 mm na dobę ma szansę pęknąć regularnie w dniu 17 ;p sooory pusty to ona ma łeb a nie ja pęcherzyki!!!!!!!!!!!!!!
    Masz racje Susanna :) pusty ma łeb a Ty masz piękne pęcherzyki które ładnie urosną :)i tego się trzymaj

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochane :D Teraz jestem mocna ale tam siedziałam i się nie odezwałam i mnie w bambuko zrobiła....cóż życie uczy :D

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    Masz racje Susanna :) pusty ma łeb a Ty masz piękne pęcherzyki które ładnie urosną :)i tego się trzymaj

    I trochę masz pusty portfel. Ale za to wnioski już coraz lepsze :)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh vertigo, ja gówniarz jestem cóż zrobię jak się dałam zrobić na szaro ? Ani mamy nie mam do wsparcia. Myślałam, że dobrze robię...

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna uczymy się całe życie....
    Ona zrobiła Cię w bambuko a Ty się nie poddawaj i olej jej puste słowa
    pamiętaj myslimy pozytywnie

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    wiesiołek od 1 dc do owulacji, brany po moze wywoływać mikroskurcze macicy

    a niepokalanek jak brać?
    Niepokalanek 1x1, rano:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    Susanna uczymy się całe życie....
    Ona zrobiła Cię w bambuko a Ty się nie poddawaj i olej jej puste słowa
    pamiętaj myslimy pozytywnie
    Dziękuję za wsparcie i SZCZEROŚĆ

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Niepokalanek 1x1, rano:)
    nie ma znaczenia dzień cyklu, mogę zacząć teraz 13 dc ?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, możesz zacząć teraz:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze. Myśl pozytywnie, bo po co myśleć inaczej?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziękuję za wsparcie i SZCZEROŚĆ
    nie ma za co :)
    po to tu jesteśmy :)
    także trzymam za WAS wszystkie kciuki dziewczyny oby ten Sierpień okazał się baaaardzoooo płodny(w Sierpniu mamy owulki) ;)

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Susanna, możesz zacząć teraz:)
    Super dzięki :D jesteś serio farmaceutką czy tylko nick ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    nie ma za co :)
    po to tu jesteśmy :)
    także trzymam za WAS wszystkie kciuki dziewczyny oby ten Sierpień okazał się baaaardzoooo płodny(w Sierpniu mamy owulki) ;)

    Miejmy nadzieję :D
    Kciuki muszą być w górze

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Super dzięki :D jesteś serio farmaceutką czy tylko nick ?
    serio jestem farmaceutką:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to serio fajnie będę od jutra niepokalanek brać :D hehe bo myślałam, ze od nowego cyklu :) hehe

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam z borowiną w tym cyklu?:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ