X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja się kompletnie nie znam na ocenie jajnika w usg, ale za to wiem że jak trafi się na lekarza który dużo gada i bez sensu, to można wyjść z wizyty w stanie bardzo złym. Ja mam taką koleżankę ginekologa, poszłam do niej w tej ostatniej ciąży i było "o Kaśka to już będzie widać zarodek, o nie ma, o będzie empty sack, o matko ale ci się chujowo zagiezdzil, ale może się podniesienie, o fuck ale masz płynu w douglasie, masakra, pewnie poronisz". No, co do ostatniego się nie myliła przynajmniej. Generalnie ja mam zlew na to, bo ją znam ale jakby któraś z Was do niej poszła i tak posluchala to wyszlaby chyba z siebie. I tu czuję podobne fluidy. Ogólnie kobiety zawsze więcej gadają. I zwykle mało sensownie. Susanna, jeśli mogę coś zasugerować - poczekaj spokojnie, nie martw się tak tym opisem. Pęcherzyk 10mm rośnie potem 2mm na dzień, pęka między 20-26mm. A czy coś w nim było potwierdza tylko ciąża, bo nawet w peknietym pęcherzyku może nie być komórki jajowej.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Susanna jak są wskazania to lepiej niech zażywa
    Nie, to zapobiegawczo, ma dobre wyniki :)

    E jestem nadgorliwa...
    Skoro miałaś 11 mm a powiedział, że pęknie to jak stwierdziła po moich 10 mm że nie urośnie???? Po jednym usg nie znając mnie ani tym bardziej MOICH CYKLÓW BO NIE ZAPYTAŁA O ICH DŁUGOŚĆ NAWET!!!!!!!!!!!!!!!! NIC

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja też się nie znam na obrazie usg itd, ALE ja na Twoim miejscu nadal miałabym nadzieję na owulację. Vertigo dobrze mówi-nie martw się tak jej opinią, pęcherzyk może urosnąć. A do Twojej owulki jeszcze kila dni (zawsze może się przesunąć przecież).
    Preparatu dla męża bym nie kupowała, szkoda kasy skoro wyniki badań ma dobre, możesz mu kupić coś innego o podobnym składzie, jakiś androvit, salfazin,macę czy co tam jeszcze...
    No i przede wszystkim- USZY DO GÓRY! To Twoje ciało, Twoje pęcherzyki i Twoja owulka ;) a ona niech spada i wróży z fusów ze swojego organizmu ;) Raz dwa poprzytulać męża ;) Śmigaj :)
    W ogóle nie powinnaś się przejmować tą wizytą.

    Pianistka lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 21:05

    Demsik lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie, to zapobiegawczo, ma dobre wyniki :)

    E jestem nadgorliwa...
    Skoro miałaś 11 mm a powiedział, że pęknie to jak stwierdziła po moich 10 mm że nie urośnie???? Po jednym usg nie znając mnie ani tym bardziej MOICH CYKLÓW BO NIE ZAPYTAŁA O ICH DŁUGOŚĆ NAWET!!!!!!!!!!!!!!!! NIC
    Zapobiegawczo??? Nie no! Nabijanie kieszeni koncernom farmaceutycznym? Poczytaj coś w stylu suplementy poprawiające jakość nasienia, ja rozumiem kiepskie nasienie i trzeba się wspomóc.
    Tak pęcherzyki rosną ok 2 mm na dobę, ale nie zawsze może być z tego ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie, mąż przed wyjściem do pracy pwoiedział, że mam traktowąć jakby wizyty nie było bo skoro chciałam się zbadać (chocby dostac cos na infekcje którą mam) to mnie nie zbadała, wywróżyła z niczego i pośmiała ze mnie

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na przykład regularne cykle. Miałam w jednym cyklu wszystko cacy jak zawsze, w terminie owulacji, śluz miałam, z mężem pracowałam nad potomkiem kiedy trzeba. Idę sobie na kontrolę do ginekologa w 20dc a ta do mnie, że mi dzisiaj pęknie pecherzyk! 7 dni po fakcie! Od tego czasu nie wierzę w sluzy, bóle owulacyjne i inne takie. Przymusilam męża i z tego cyklu mam córkę. Gdybym nie poszła, pewnie by jej nie było. Nic z tych wyliczeń wszystkich i cyferek nie wynika.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja wolę monitoring w lipcu miałam 3 wizyty podczas cyklu zaczęło się na 11mm a skończyło na "widzę że owu się odbyła" zapłaciłam 200 zł

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sussanna tyle wiem co czujesz w swoich 5 latach trafiłam na wielu lekarzy którzy źyrowali na mooim nieszczęściu oni czuja ze kobietą jak pragnie dziecka wiele zrobi, dla mnie to brak kręgosłupa moralnego bardziej liczą się się zyskami niż z chęcią pomocy nie mówię że każdy Ale coraz więcej takich... przeraża mnie to a jednocześnie powstrzymuje przed tym aby wiecznie chodzić do innych bo boję się że się natne

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Gratuluję :) To teraz pora na ciążunię :)
    Tez tak uwazam :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Dlatego ja wolę monitoring w lipcu miałam 3 wizyty podczas cyklu zaczęło się na 11mm a skończyło na "widzę że owu się odbyła" zapłaciłam 200 zł

    Ja też bym tak wolała. Jeszcze oszczedniej można się bzykac co 2-3 dni i po dosatnim teście rowniez uznać, że owulacja się odbyła ;-) ale to już ciut większy wysiłek.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Demsik, gratulacje! :*


    U nas po fatalnej nocy strasznie ciężki dzień... ale! :D mamy nowego ząbka :) ufff, chwila wytchnienia
    He he a my dzis pierwszy mleczny stracilismy podczas jedzenia gruszki,o i gruszka i zabek trafily do brzuszka :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, jak widać wszystko możliwe przy moich cyklach 29 a raz miałam 34 więc sorry, nie może mnie skreślić, nie? Nie zrobiła wywiadu, nie zapytała o choroby a ja w sumie chciałam coś na infekcję...........i co ? gówno. 430 zł w plecy mąż zły na mnie że się nakręcam i na lekarkę że pipa i kase wyciąga.....

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jestem taka wkurzona co robić?
    Czy kupowac dalej ten drogi dla męża profertil?Czy mieć nadzieję na owulację w tym miesiacu????

    Ratunkuuuuuuuuuuuuu
    Ja myslę że może jeszcze jajeczka urosną. Przeciez owulacje mozna mieć i nawet w 20 i po 20 dc.
    Także Susanne głowa do góry, nastaw się pozytywnie :)

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wróżka zębuszka musi zostawić nagrodę po podusią

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja cykle mam nieregularne. Raz 29, raz 36, raz cośtam innego. Przy pierwszym dziecku zaszłam przy pierwszym strzale, jak rozpoczęliśmy tylko starania, więc ja bym się tam nie przejmowała aż tak nieregularnymi cyklami.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz w jednym cyklu zostawiłam w tym celu 700 zł ale razem z badaniem nasienia ;d Da się?>

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie marcjanna ale co zabierze jak zabek w brzusiu? :-)
    Susan do kogos ty trafila?przykro mi.kazda z nas oczekuje indywidualnego podejscia i choc odrobiny empatii a tu masz...trzeba bylo wyjsc i jej nie placic.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ale nas naciągają jak tylko widzą te smutne pełne nadziei oczka......
    NIEMOŻLIWE

    rosnąc sobie 2 mm na dobę ma szansę pęknąć regularnie w dniu 17 ;p sooory pusty to ona ma łeb a nie ja pęcherzyki!!!!!!!!!!!!!!

    Marcjanna, Demsik, Bibi1, Arwi, marzymisie lubią tę wiadomość

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna pęcherzyk na pewno dopiero zaczyna rosnąć, a jeżeli ona na odwal zrobiła Ci usg to pewnie i źle zmierzyła...


‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ