X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahhaha od 2 dni mnie nie było a tyle sie dzieje ;) pośmiałam się troszkę ;p No u mnie temperatura dość wysoka, nadal brak @ już tydzień. Czekam ale z cierpliwością, bo nie mam super parcia na dzidziusia i nie wmawiam sobie pozytywnych testów. Jeden miałam z delikatną kreseczką i to tydzień przed @ , lekarz powiedział, że ciązy nie ma więc przyjęłam to do wiadomości :) tak mówicie o tych co się nakręcają i to jest aż przykre. Strasznie muszą pragnąć dzidziusia, że co msc biegają na betę i robie po 10 testów gdzie na każdym widzą ciąże... chore ale i smutne

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMaja jeśli @ spoznia sie tydzien a tempki wysoko to może lepiej isc ma bete? Bo albo to ciąża albo cos Ci sie organizm knoci. I trzeba go jakos naprowadzic na prostą.


    Co do bety w 11dpo to dziewczyny napisały chyba wszystko. Może jeszcze być ujemna. Bo nawet jeśli zagniezdzenie bylo w 10dpo to dopiero w 12dpo beta zaczyna rosnąć. Wiec lepiej poczekać i w niedzielę lub poniedziałek powtórzyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę. raptem 2-3 dni nie zaglądam a tu takie rzeczy się wyprawiają. na same czytanie mnie mdli. ja dostałam plamień, w nocy przyjdzie okres to kochana możesz już mi tam wkleić tego niedobrego i złego :D ale nie proście mnie, bo zdjęć nie będę robić, żeby Was zapytać czy to plamienie implantacyjne czy przed okresowe :)

    opóźniona lubi tę wiadomość

  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    MalaMaja jeśli @ spoznia sie tydzien a tempki wysoko to może lepiej isc ma bete? Bo albo to ciąża albo cos Ci sie organizm knoci. I trzeba go jakos naprowadzic na prostą.


    Co do bety w 11dpo to dziewczyny napisały chyba wszystko. Może jeszcze być ujemna. Bo nawet jeśli zagniezdzenie bylo w 10dpo to dopiero w 12dpo beta zaczyna rosnąć. Wiec lepiej poczekać i w niedzielę lub poniedziałek powtórzyć
    kochana ja grzecznie poczekam :) widzisz na moim wykresie ze test ciazowy ujemny tak więc kilka dni i najpóźniej środa ginekolog po lute... :)

    6sutgywl8eldt4rx.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMaja93 wrote:
    kochana ja grzecznie poczekam :) widzisz na moim wykresie ze test ciazowy ujemny tak więc kilka dni i najpóźniej środa ginekolog po lute... :)

    No ale zanim po lute to chyba jednak beta? Bo test moze byc jeszcze ujemny. I to sie zdarza. I nikt nie zartuje.

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zesz k.rwa...no zeby takie oblesnie brudne gacie pokazac...masakra w dupie mam czy to plamienie czy okres o fuuuu....zero intymnosci...dobrze ze jestem po 2 lampkach winiacza bo bym rzygla...dalej niz widziala...
    NIE WIERZE to nie kobieta ...oblesne...
    Angiee..wyluzuj szelki ...a najlepiej idz w sina dal ...nie mecz ...siebie i nas ..bzdurami...
    MORWA....oby do przodu w zdrowiu...

    KOBIETY ..weekend...ZDROWKO ...

    ChudaRuda, aleala, Summerka, Maczek, Kjopa3, lady_pink, Vesper lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki off- myślicie, że wiklinowy wózek dla lalek to dobry prezent na roczek?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee już poszła. Pewnie założy konto pod innym nickiem, ale i tak ją poznamy.

    pepsunieczka, aleala lubią tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepsunieczka idę w Twoje ślady i chyba jutro jadę z winiaczem do szwagierki :P

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurija wrote:
    Taki off- myślicie, że wiklinowy wózek dla lalek to dobry prezent na roczek?
    A jest solidny? I nie ma zadnych wystajacychc koncowek itp?
    Chyba jednak postawilabym na taki tradycyjny dla lalek.

    Bratek lubi tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic tylko zapic pozostalo ..obsrane gacie i urojonr cionrze...
    Serducho mi dzis zapas zrobilo....pijemy ...

    ChudaRuda, Summerka, Vesper lubią tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ja bym sobie dzis strzelila cos.

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Moze ja bym sobie dzis strzelila cos.

    Wino lub nalewka i jad pytonga. Zbawienne działanie po tak emocjonującym dniu :D

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka to zapraszam bo też bym się napiła a nie mam z kim dziś :P

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu nalewki czekaja na swieto. Musza dojrzec. Niektore jeszcze nie przecedzone. Inne jak na wiedzmach pisalam potrzebuja rozcienczenia. Wiec zostaje mi wino.

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello :)
    ale gównoburza a ja w delegacji na szopingu byłam:):)
    Żon mnie zabrał na sklepy, otworzył sakiewkę i nawet wzrokiem nie przywołał do porządku:)
    także odpier...na czekam z winem na Ridża, ale jegomościa przywitam:)

    Lauda- boziu-matko założycielko dostało Ci się..jak slepej kurze ziarno:)
    Morwo kochana rośnijcie zdrowo:)
    O paniach sie nie wypowiem, przez wzgląd na to iż ogólnie jestem dziś poddenerwowana i takie tam...:)

    a no i u mnie 4 dzień plamienia, 4 zagnieżdzenie, czworaczki!!:):):)

    lady_pink, Vesper lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamita jak nic zbierasz do siebie cala pulr powstancow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ogarnęłam że u mnie po ostatnim "pytongowaniu" czy jak to zwał tak zwał dziś 6 dzień po tym i plamienie :D cionża jak nic :P kto chce być matką chrzestną ? :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, ja! Bede matka chrzestna z uk. I bede je rozpieszczac. Uwielbiam zakupy na dziale dzieciecym

    Paulette, przyszła mama 2, Vesper lubią tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale, ze co cytryna moje czworaczki będziesz rozpieszczać ??:) bo ja już nie czaję;)

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ