X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:11

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry.

    Gratuluję nowym Powstańcom :D

    u nas pod Płockiem też wieje, pada.

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej cisza :( niech już ta @ przyjdzie ;( szyjka wczoraj była niżej, dziś znowu wysoko i jest miękka :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja robiłam estradiol w Luxmedzie i takiego wysokiego poziomu normy nie widziałam. Ja po potwierdzonej owu miałam 261 i gin powiedziała, że to świetny wynik. A w 3dc miałam jakiś malutki poziom estradiolu. Może w lab gdzie Ty robiłaś mają jakieś całkiem inne normy więc nic nie jest przesądzone :)


    Robiłam badanie w diagnostyce. Na razie wynik sprawdziłam tylko internetowo, może jak popołudniu odbiorę wyniki z labo to będą podane normy na wydruku.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    U mnie dalej cisza :( niech już ta @ przyjdzie ;( szyjka wczoraj była niżej, dziś znowu wysoko i jest miękka :/
    cykl bezowulacyjny? ja równe 6 dni czekałam po terminie @ .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bar wrote:
    Super dziewczyny, nareszcie jakiś wysyp powstańców :) Serdeczne gratulacje Maczku. Elza trzymam kciuki za betę. Pepsunieczka za Twoją piątkową wizytę również kciuki. Teraz po cichutku wam gratuluję, ale wierzę w to, że po wynikach będę mogła wykrzyczeć wielkie gratulacje :)

    Za radą Morwy zrobiłam sobie badanie estradiolu i prolaktyny. Prolaktyna wyszła w normie. Natomiast wynik z badania estradiolu to 565,8 pg/ml, nie mam podanej niestety normy do estradiolu. Badanie było robione w 5 dc, więc sugerując się normami wyszukanymi w internecie, jest on bardzo wysoki. Jak myślicie?

    U mnie w 4dc bylo 422, a przy normach miałam: Kobiety fazy: folikularna 98-571,
    owulacyjna 176-1153, wiuec chyba wszystko ok.

  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie zaczynam nowym cykl starań. Zgłaszam nieprzygotowanie! :D

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bar wrote:
    Robiłam badanie w diagnostyce. Na razie wynik sprawdziłam tylko internetowo, może jak popołudniu odbiorę wyniki z labo to będą podane normy na wydruku.
    Ja mam normy diagnostyki:
    Faza pęcherzykowa 12,5-166 pg/ml
    owulacyjna 85,8-498
    lutealna 43,8-211
    menopauza 5-54,7
    ciąża 1 trymestr 215-4300.

    Ja w 3dc miałam 24.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 12:53


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Ja mam normy diagnostyki:
    Faza pęcherzykowa 12,5-166
    owulacyjna 85,8-498
    lutealna 43,8-211
    menopauza 5-54,7
    ciąża 1 trymestr 215-4300.

    Ja w 3dc miałam 24.


    To jak moja diagnostyka ma takie same normy to raczej nie jest dobrze. Zobaczę popołudniu jak odbiorę wyniki. Dzięki dziewczyny za wszelkie informacje :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    cykl bezowulacyjny? ja równe 6 dni czekałam po terminie @ .
    Nie mam pojęcia, ciagle się uczę obserwacji, w następna sobotę mam gina, miałam odwoływać, ale pewnie pójdę i się dowiem co i jak.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musik wrote:
    Ale pogoda w Krakowie, leje wieje az sie w pracy nie chce siedziec. Chce pod koc i herbatke do raczki.

    właśnie widzę że tragedia :( pada, wieje :( W sumie mogę w pracy siedzieć, poczekać na męża :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, pod Płockiem? A z której strony? Mój mąż spod Płocka pochodzi :) W Warszawie też wieje i leje.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko jeszcze z tymi normami patrzcie na jednostki. Bo moga byc rozne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie z okazji 7dpo poszłam na progesteron, i dzięki temu moge sobie luteinę zapodać, bo mnie jednak plamienia nawiedziły...
    spodziewam się progesteronu rzędu 5 :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta bedziesz bra. Dupka i lutke razem?

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peps dotarla wiadomosc?

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, jeszcze nie wszystko nadrobiłam, ale widzę, że się tu nieźle działo podczas mojej nieobecności :P wieści wspaniałe, straszne i śmieszne !aaaaa

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Dziewczyny tylko jeszcze z tymi normami patrzcie na jednostki. Bo moga byc rozne.
    Jednostki mojego estradiolu to pg/ml. Edytuje posta z badaniami.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo np z progiem to roznie bywa w jednostkach i mysle ze tu tez moze byc podobnie. I wtedy miejsce przecinka sie zmienia i moze troche bamieszac jesli normy mamy w innych jednostkach i o tym nie wiemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Marta bedziesz bra. Dupka i lutke razem?
    zamieniam dziś dupka na luteinę,
    z powodu plamień miałam pierwotnie przepisanego dupka, który okazał się dość szybko zbyt słaby ( po 2-3 mies). W tym, miesiącu z uwagi na to, że plamienia się nie pojawiły tuż po owulacji, zdecydowałam się przyjąć duphaston, aby móc zrobić badanie progesteronu, bo od paru miesięcy leciałam na luteinie, która to uniemożliwia. Niestety plamienia się pojawiły dość mocne, zatem muszę wrócić do luiteiny.
    Nie konsultowałam tego w tym miesiącu z lekarzem, ale biorę progesteron od blisko roku, i od blisko roku nie mogłam zrobić badań poziomu progesteronu, dopiero dziś, od wczoraj plamienia sa coraz silniejsze, dupek mi nie wystarczy.

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ