X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie to nie chodzi tylko i ten głupi komentarz z kwiatkami.
    Nawet usg dobrze nie widział wziął do ręki i oddał bo stwierdził że on nic nie widzi. A co miał zobaczyć jak auto prowadził.
    . Poprostu słów mi brak ostatnio....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurza mnie ostatnio i tyle w temacie. Jak nie wie co tam jest to niech poprosi o wyjaśnienie a nie na odczep się :/ trudno. Dzisiaj ciche dni :)

    Jeżu ale pogoda dobijajaca. Głowa mi dzisiaj chce pęknąć :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj edka chyba na fiolecie nie byłaś.:)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jestem rownież po stronie dziewczyn, że jeśli wiedzialas jakiego typu będzie to praca i podpisalas umowe wiedzac ze jestes w ciąży to jest to słabe.
    Ja bym nie zawarła takiej umowy aby nie ryzykowac zdrowia dziecka, ale każdy jest dorosly i oddpowiada sam za swoje czyny. Jeśli ty z tym czujesz się fer to ok.

    Sloneczna mama wiem rozumiem twoje rozgoryczenie , ale wiekszosc facetow niestety ma problemy na poczatku w odnalezieniu się w tej sytuacji. :)
    Nie denerwuj się nie wartto :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! To jest wątek pozytywny!! ;) To co zrobiła Sudan to jest wyłącznie jej sprawa zapewne żałuje że wogole poruszyła ta kwestię.zaufala wam. Ok macie prawo wypowiedzi ,ale już wystarczy . To jej życie i jej sprawa. Susan jaktam ??? Lepiej się czujesz?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    Dziewczyny!! To jest wątek pozytywny!! ;) To co zrobiła Sudan to jest wyłącznie jej sprawa zapewne żałuje że wogole poruszyła ta kwestię.zaufala wam. Ok macie prawo wypowiedzi ,ale już wystarczy . To jej życie i jej sprawa. Susan jaktam ??? Lepiej się czujesz?
    Jak najbardziej popieram :) ubieglas mnie w poście :) każda ma swój rozum swoje sumienie robi co uważa za słuszne. I amen :)

    Zakończmy ten temat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Och mój pań obrażony ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu kichlam sobie przed chwilą jak mnie zakulo coś po lewej stronie to aż się wystraszyłam :/ mam nadzieję że maluszek tam nic nie kombinuje

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama mówisz mężuś obrażony :)
    przejdzie mu . Nie stresuj się wszystko na pewno jest dobrze z maleństwem.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kiedyś mu przejdzie ale ja się tym nie zamierzam przejmować.

    Wczoraj się tak kiepsko czułam to się próbował interesować co się dzieje. Nawet kolację mi chciał zrobić. Chyba mu się głupio zrobiło że tak mnie zwyzywal i chyba pomyślał że kiepsko się czuję przez niego :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki - dzisiaj moja wizyta serduszkowa ;) Jutro wchodzę w 8smy tydzień, więc liczę, że dzisiaj coś już zobaczę (2 tygodnie temu był tylko pęcherzyk ciążowy). Stres mam jak przed ślubem :P całą noc nie mogłam spać, a teraz siedzę jak na szpilkach - byle do tej 18:20...

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam ostatnio o 18:20 i widać że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :)

    U mnie serduszka jeszcze nie było ale u Ciebie pewnie już będzie :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mama kochana a dziś lepiej się czujesz??
    a mężuś zobaczysz jeszcze będzie przepraszać :)

    Zuza jak fajnie kolejna kobietka przed wizytą , wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki i czekamy na wieści :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy lepiej. Tak jak wczoraj. Ale już przywyklam. Będę żyć z tym. Grunt żeby malenstwo tam się trzymało bezpiecznie to ja wszystko zniosę :)

    Całe szczęście że mam teściową na miejscu to mi nie karze sprzątać na święta. Wszystko z moja mama ogarnęły już prawie. Została mi tylko łazienka ale teściową powiedziała że bierze to na siebie żebym sobie dała spokój i nie gimnastykowala się. Całe szczęście że tak powiedziała chociaż nic nie wie o tym że kiepsko się czuję. Nie wiem czy widać czy co :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 09:51

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, że masz taką pomoc ze strony mam :) to ważne i faktycznie spokojnie sobie funkcjonuj, musisz przetrwać gorszy okres , dasz radę :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam lenia dziewczyny masakra ;) na obiad dzisiaj mam kopytka ze sosem pieczarkowym, ale kto te kopytka zrobi to nie wiem bo mnie się nie chce :D

    A prasowania taka sterta, że łeb odpada....

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh a mnie czeka szykowanie świąt Wielkanocnych u teścia... teściowa zmarła 2 miesiące temu, a zawsze wszystko sama robiła. Został teść, mój mąż i jego siostra (młoda studentka). No i ja, obecnie najstarsza kobieta w rodzinie (26 lat :P). Już mnie głowa boli, jak sobie pomyślę, że czeka mnie robienie sałatki jarzynowej (nie lubię tego krojenia), mazurków, chrzanu, babki i kilku innych rzeczy, no ale nie zostawię ich samych z tym wszystkim. Przynajmniej sprzątać u nich nie muszę ;)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza współczuję Ci bardzo tej sytuacji :( wiadomo musisz pomoc. Poproś o ponoć siostrę męża. Napewno troszkę Ci pomoże.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza dasz radę zaangazuj reszte do pomocy :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ