X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jak to ale ja w żadnym wypadku nie chciałam cie urazić a jeśli to zrobiłam to przepraszam.
    Sama napisałam że to twoje życie twoje decyzję i nikt Ci dyktowac nie ma prawa co masz w życiu robić. No kurde!

    Czas się stąd ulotnic widzę bo ten wątek chyba nie ma racji bytu.

    Miało być pozytywnie a wyszło jak zawsze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Kto jak to ale ja w żadnym wypadku nie chciałam cie urazić a jeśli to zrobiłam to przepraszam.
    Sama napisałam że to twoje życie twoje decyzję i nikt Ci dyktowac nie ma prawa co masz w życiu robić. No kurde!

    Czas się stąd ulotnic widzę bo ten wątek chyba nie ma racji bytu.

    Miało być pozytywnie a wyszło jak zawsze :/
    To nawet nie o to chodzi, niektóre wypowiedzi były agresywne, w koncu to tylko internet, prawda?
    Zniszczyłam Ci pozytywną aurę, ano.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To nawet nie o to chodzi, niektóre wypowiedzi były agresywne, w koncu to tylko internet, prawda?
    Zniszczyłam Ci pozytywną aurę, ano.
    Nie to nie ty to zniszczyłaś... miałam nadzieję że ten wątek sir utrzyma z dała od hejtu itd a tak się nie stało więc chyba pora go zamknac. Tak mi się wydaje. Jezeli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2017, 15:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Nie to nie ty to zniszczyłaś... miałam nadzieję że ten wątek sir utrzyma z dała od hejtu itd a tak się nie stało więc chyba pora go zamknac. Tak mi się wydaje. Jezeli
    Nie wiem czy od hejtu idzie uciec... ja to rozumiem też sama kiedyś byłam na tyle niedojrzała by oceniać ludzi po kilku wpisach na forum...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No tak, dopóki się słodzi to jest ok, ale jak się powie coś twardo, wyrazi swoją opinię, to już koniec. Trzeba przyjmować w życiu krytykę, a to że ktoś ma odmienne zdanie, to nie znaczy, że nie można i tak zrobić po swojemu. Suza zrobiłaś, jak uważałaś. Teraz przemawiają za Tobą emocje i rozgoryczenie. Ale na tym wątku nie było żadnego hejtu, wyzwisk, a wypowiedzi wcale nie były agresywne, lecz zawierały po prostu opinie, z jakimi trzeba się w życiu zmierzyć. Trzeba nauczyć się przyjmować "na klatę" różne wypowiedzi, inaczej nie da się przejść przez życie na samym "głaskaniu".
    Powyższy temat związany z pracą został dwa dni temu definitywnie zakończony, później poruszano już zupełnie inne kwestie. Ten wątek był zatem nadal pozytywny. Do tej chwili.

    Dlatego żałuję, że poruszyłam tą kwestię, tyle w temacie. Ile ludzi tyle opinii, na szczęście nie ma obowiązku się zgadzać. No dziwne, zeby nie przemawiały przeze mnie emocje, to był atak na mnie tak sądze a teraz jest nie lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne a kto Cię teraz atakuje kochana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Susanne a kto Cię teraz atakuje kochana?
    nie powinnam tu pisac juz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę lepiej dzisiaj. Wlazło mi coś w plecy i boli mnie na dole jak cholera.:)

    A teraz mi sir drzemlo chwilę bo już myślałam że nie wyrobie. Mąż się zabrał i poszedł dziecko też się wyprowadzilo do drugiego pokoju :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mamy za tydzień z mężem rocznicę ślubu a ja kompletnie nie mam pomysłu co z tej okazji mu podarować :/

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a która rocznica?

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 rocznica

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób może romantyczną kolacje i będzie zadowolony

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my w poniedziałek mamy 7 od slubu koscielnego a 28,06 bedzie 9 od cywilki

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mama trzecia rocznica jak super... :) romantiko,
    Raju u nas juz 14 szok jak to leci

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy super. Lepiej było przed ślubem nam. :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Czy ja wiem czy super. Lepiej było przed ślubem nam. :)
    to jest oczywiste że przed śłubem lepiej bo wtedy sie zabiega o partnera.ale może warto by było odnowic te cudowne chwile z tamtego okresu

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No i przed ślubem jest zazwyczaj mniej obowiązków. Najwięcej ich spada po urodzeniu dziecka - a wtedy to już trudno powrócić do tych błogich narzeczeńskich czasów.
    wiadomo jak sa dzieci sa obowiazki i nie tylko.miałam na mysli że warto sprubowac obudzic w sobie i partnerze to co było dobre i miłe.przypomniec jakies wspólne miejsca i sytuacje gdzie było miło.i nie sugeruje robic to kosztem rodziny i dzieci.sama jestem na tym etapie że wracam do tamtych czasów gdy nie było jeszcze córki.prubuje włączyc w nasze obecne życie to co wtedy było nam bliskie i przyjemne.chce aby mój mąż czuł się w naszym związku i rodzinie zadowolony i spełniony.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:

    Proponuję zakończyć już tę dyskusję i wrócić do pozytywniejszych tematów. Każdemu to dobrze zrobi.

    Słoneczkowa, jak dziś samopoczucie? Pogodziłaś się w końcu z m.?

    SZYBKO SIĘ Uporałaś Edka z tragedią koleżanki ... nikt Ci nie każe nosić żałoby ,ale taktu zabrakło z Twojej strony - przykre - .... ale co tam ...... brak słów ...
    życzę Wam cudownych ciąż i zdrowych dzieciaczków ... pozdrawiam .

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:

    Proponuję zakończyć już tę dyskusję i wrócić do pozytywniejszych tematów. Każdemu to dobrze zrobi.

    Słoneczkowa, jak dziś samopoczucie? Pogodziłaś się w końcu z m.?

    SZYBKO SIĘ Uporałaś Edka z tragedią koleżanki ... nikt Ci nie każe nosić żałoby ,ale taktu zabrakło z Twojej strony - przykre - .... ale co tam ...... brak słów ...
    życzę Wam cudownych ciąż i zdrowych dzieciaczków ... pozdrawiam .

    majamia lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    I to jest właśnie podstawa sukcesu. Prawda jest taka, że nawet jak nie ma dzieci, to ludzie potrafią się od siebie oddalić. Rozbieżność zainteresowań, brak wspólnych planów, celów, brak zrozumienia itp. Z drugiej strony zdarza się, że po urodzeniu dziecka (pierwszego, czy nawet drugiego) kobieta przerzuca niemalże całą energię i miłość na nie, a mąż schodzi na dalszy plan. Często jest to nieświadome działanie, a jednak krzywdzące... Dlatego bardzo ważne jest, aby w tej całej codzienności pamiętać o mężu i o niego dbać. Ty anusiak widzę, że robisz to perfekcyjnie :)
    gdzie tam do perfekcji wiele mi brakuje.po prostu sie o to staram tak jak napisałam.nie jestesmy idealnym małżenstwem i rodziną.miewamy gorsze dni i sytuacje.z moim mamy różne pogłady w końcu między nami 15 lat różnicy wieku.ale mimo wszystko kocham go najbardziej na świecie i nasza córeczke też.

    edka85 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ