X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro idę do Enel Medu po skierowanie na badania, które zaleciła mi moja ginekolog prywatnie. Ciekawe, czy przy okazji zrobią mi też USG. Mam trochę stracha, bo często miewałam infekcje dróg moczowych i zapalenie pęcherza. Nie wiem, co tam z mojego moczu wyjdzie :P I w ogóle kiedy będę mogła zrobić te badania w Enel Medzie - mam nadzieję, że te co się da, to od ręki.

    Słoneczkowa, czy Ty się też badasz teraz na coś, czy czekasz jeszcze do kolejnej wizyty? :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    horizon ale już zrezygnowaliśmy... brak aneksu kuchennego (a w naszym przypadku bez tego ani rusz-córka niejadek okropny, nic na mieście nie zje, jedynie to, co zrobimy jej w pensjonacie czyt. berlinki, serek, kanapki bo zupki sie w tamtym roku ani jednego dnia nie chyciła), no i ponoć kiepskie warunki w lazience

    także odpada.... jak dla kogoś kto jedzie bez dziecka to super bo widok z okna na morze, na plaże to wystarczy przejść przez ulicę, ale z dzieckiem odpada

    jak na cenę 220 zł za dobę za dwie osoby + 15 zł za parking na dobę to powinno być lepiej.
    a z aneksu jest tylko mikrofalówka ponoć na korytarzu
    hej nie orientuje sie jak to w ustce wygląda czy wiocha czy nie.my co roku jezdzimy do innego miejsca.w zeszlym roku bylismy w ustce za 150zl mielismy mieszkanie 2 pokojowe w bloku.z kuchnia i lazienka

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    A ja jutro idę do Enel Medu po skierowanie na badania, które zaleciła mi moja ginekolog prywatnie. Ciekawe, czy przy okazji zrobią mi też USG. Mam trochę stracha, bo często miewałam infekcje dróg moczowych i zapalenie pęcherza. Nie wiem, co tam z mojego moczu wyjdzie :P I w ogóle kiedy będę mogła zrobić te badania w Enel Medzie - mam nadzieję, że te co się da, to od ręki.

    Słoneczkowa, czy Ty się też badasz teraz na coś, czy czekasz jeszcze do kolejnej wizyty? :)


    Przed wizyta coś tam zrobię skoro lekarz kazał zrobić badania.naraZie muszę się umówić na wizytę wtedy będę myśleć kiedy robić badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie Susanna? cos mnie ominelo? nie odzywa sie gdzies od 3 czy 4 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    gdzie Susanna? cos mnie ominelo? nie odzywa sie gdzies od 3 czy 4 dni


    no omineło po pierwsze straciła ciąże a po drugie obraziła się na nas chociaż nie miała za bardzo na co.... poczuła się obrażona bo niektóre dziewczyny grzmiały tutaj, że zle zrobiła, że zaczynała pracę wiedząc o ciązy. wyjaśniałyśmy jej tylko, że to bardzo nierozsądne względem nowego pracodawcy bo to zrażanie do siebie ludzi i palenie za sobą mostów. probowalysmy jej wytłumaczyć jak to wszystko wygladalo z punktu widzenia pracodawcy ale zle nas zrozumiała....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 10:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no omineło po pierwsze straciła ciąże a po drugie obraziła się na nas chociaż nie miała za bardzo na co.... poczuła się obrażona bo niektóre dziewczyny grzmiały tutaj, że zle zrobiła, że zaczynała pracę wiedząc o ciązy. wyjaśniałyśmy jej tylko, że to bardzo nierozsądne względem nowego pracodawcy bo to zrażanie do siebie ludzi i palenie za sobą mostów. probowalysmy jej wytłumaczyć jak to wszystko wygladalo z punktu widzenia pracodawcy ale zle nas zrozumiała....



    O JEZU....znowu stracila??? :( a co do pracy to bez komentarza.... :( ale nie wiadomo jaki powod straty? moze dzwignela cos zbyt ciezkiego w pracy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    O JEZU....znowu stracila??? :( a co do pracy to bez komentarza.... :( ale nie wiadomo jaki powod straty? moze dzwignela cos zbyt ciezkiego w pracy?
    beta jej spadła... ja do jej pracy też sie wtracac nie bede. kazdy robi co uważa. w każdym badz razie popracowala kilka dni i jak się dowiedziała ze beta spadła to złozyla wypowiedzenie. kazali coś jej dzwigać ale odmówiła co z resztą popieram bo wiadomo dziecko najważniejsze. nie oddzywa się teraz do nas. stwierdziła, że to przez nas, ze dołożyłyśmy jej stresu...

  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny : ) Testowalam na marcowym watku i powiem szczerze, ze sie stesknilam za wami : )
    Wczoraj mialam lekarza, zaczelam 8 tydzień. Dzidzia ma 1.5 cm, serducho jak dzwon : )
    Ostatnio zlapalo mnie przeziębienie, z racji zawodu jestem juz na zwolnieniu ; ) będę miala duzoooo czasu żeby do was zaglądać : )

    sloneczkowa mama, Madzix88, kaka470 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    Czesc dziewczyny : ) Testowalam na marcowym watku i powiem szczerze, ze sie stesknilam za wami : )
    Wczoraj mialam lekarza, zaczelam 8 tydzień. Dzidzia ma 1.5 cm, serducho jak dzwon : )
    Ostatnio zlapalo mnie przeziębienie, z racji zawodu jestem juz na zwolnieniu ; ) będę miala duzoooo czasu żeby do was zaglądać : )
    Witaj, rozgość się ;) na kiedy masz termin porodu wg usg?

  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Witaj, rozgość się ;) na kiedy masz termin porodu wg usg?
    Termin lekarz wyznaczyl mi na 21 listopada ;) bylam zaskoczona ze ma tym etapie usg juz jest widoczne przez powloki brzuszne : ) robi to wrażenie, odczucia niesamowite : )

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczkowa tak nie ma co wracac do tego :(
    Karola witaj i ogromne gratulacje!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Słoneczkowa tak nie ma co wracac do tego :(
    Karola witaj i ogromne gratulacje!! <3
    pewnie ze tak. zakończony temat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    Termin lekarz wyznaczyl mi na 21 listopada ;) bylam zaskoczona ze ma tym etapie usg juz jest widoczne przez powloki brzuszne : ) robi to wrażenie, odczucia niesamowite : )
    no ja tam jakiejś róznicy nie odczuwam podczas usg ;) bez róznicy mi to czy przez brzuch czy dopochwowe. chyba nawet wolę to drugie ;)

    Ja mam termin na 24.11 wg om ale wg usg na 3 grudnia co by się zgadzało z owulacją. Zobaczymy co bedzie na następnej wizycie

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratuluje raz jeszcze i zagladaj tu jak najbardziej, będzie nas więcej to i radosniej :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Karola gratuluje raz jeszcze i zagladaj tu jak najbardziej, będzie nas więcej to i radosniej :)
    Dziekuje : *
    Chętnie sie tu rozgoszczę : )

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola Rozsiej trochę twoich pozytywnych fluidek , z chęcią przygarnę :D

    sloneczkowa mama ponad tydzień różnicy no to ciekawie kiedy maluszek się pojawi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 11:38

    karola205 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    karola Rozsiej trochę twoich pozytywnych fluidek , z chęcią przygarnę :D

    sloneczkowa mama ponad tydzień różnicy no to ciekawie kiedy maluszek się pojawi :)
    No ciekawa jestem bardzo. Wolałabym w grudniu rodzić. :)

  • karola205 Przyjaciółka
    Postów: 83 98

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    karola Rozsiej trochę twoich pozytywnych fluidek , z chęcią przygarnę :D

    sloneczkowa mama ponad tydzień różnicy no to ciekawie kiedy maluszek się pojawi :)

    Całymi wiadrami je rozrzucam :* : * : *

    2nn3dqk3hcroxsl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola205 wrote:
    Całymi wiadrami je rozrzucam :* : * : *

    łapie tak chociaz troszeczke i trzymam do lipca :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczkowa mama , no ja też bym wolała grudzień ale to się okaże u ciebie , będę trzymać kciuki za grudzień

    Karola łapię łapię :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ